Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Call of Duty 4 ||COD4

  1. #1 SP
    Member reikkoo's Avatar

    Call of Duty 4 ||COD4

    Cei care aveti jocul lasati si voi psn vostru aici ca sa putem juca !.Poate facem niste echipe de exemplu sa jucam 3 vs 3 (un fel de campionat ).
    Incep eu cu psn meu :reikkoo si psn la alti 2 amici care au COD 4 :randyorton_rko si thedeadman14.

  2. #2 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nu prea se mai joaca COD4 lately, deci ai sanse cam mici sa gasesti persoane.

  3. #3 SP
    Member psycho-07's Avatar
    asta e psn meu psycho-07 si facem un cod 4, ca sa va cumintesc eu

  4. #4 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    up pentru CoD 4. Am putea sa ne strangem mai multi, sa jucam mai organizat si sa ne rezolvam un mic clan psn G-XtremE

  5. #5 SP
    Member adin33's Avatar
    ID-ul este adin33,dar in cursul saptamanii nu prea joc din cauza ca ma trezesc la 4 dimineata,numai in weekend.

  6. #6 SP
    Member psycho-07's Avatar
    si eu ma bag lla cod4 datorita lu extreme

  7. #7 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Daca se face ceva organizat si frumos ma bag!

  8. #8 SP
    Member psycho-07's Avatar
    ziceti ora si sunt prezent

  9. #9 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Daca se face ceva organizat si frumos ma bag!
    +1

  10. #10 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    maine seara (joi 19.03.2009) la ora 21:00 haideti sa intram cu totii si sa dam macar un headquarters hardcore

  11. #11 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Eu voi fi online la acea ora !
    Dca va strangeti multi, va rog sa imi dati un pm si intru si eu sigur !

  12. #12 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    up!
    din umbra lui modern warfare 2 va scriu intrucat cu asa un proiect mare ce urmeaza sa fie lansat desigur ca la toti ne-a crescut apetitul de un call of duty 4. Asadar convoc detinatorii acestui joc la o intalnire pe PSN, marti la ora 22 (in functie si de programul vostru) si sper sa se anunte cat mai multi. GoGo RO at War

  13. #13 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by GeoGcX View Post
    up!
    din umbra lui modern warfare 2 va scriu intrucat cu asa un proiect mare ce urmeaza sa fie lansat desigur ca la toti ne-a crescut apetitul de un call of duty 4. Asadar convoc detinatorii acestui joc la o intalnire pe PSN, marti la ora 22 (in functie si de programul vostru) si sper sa se anunte cat mai multi. GoGo RO at War
    Offf, ma faci sa-mi iau Waw si acum voi treceti pe Cod4?
    Trebuie neaparat sa fac si eu rost de el.

  14. #14 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Call of Duty din punctul meu de vedere este, calitativ, cea mai de succes franciza. Campaniile single si modurile din multiplayer de fiecare data au marcat ceva inovator in genul fps. De aceea dupa mine CoD este singurul joc care trebuie colectionat din 2003 pana in prezent. Asadar nimeni nu zice sa iei cod mw dar totusi, ce tare ar fi da-mi un msg cand esti psn sa jucam si waw

  15. #15 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Consoles: Call of Duty 4 (PS3) 1on1 Ladder - Romania - Consoles faceti account, faceti echipa (single), inscrieti-va in ladderul romanesc si dati(-mi) challenge

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59
  2. Call Of Duty 8 By Nash in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 14-01-2011, 12:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts