Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 58 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1143

Thread: PlayStation Move

  1. #901 SP
    Member pufy's Avatar
    Mag a fost interesant cand am folosit Move, am facut 1 cu 20 , voi va descurcati?

  2. #902 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Mda...same here
    Mai bine foloseam un bat si ii puneam un bulgare de zapada in varf si il indreptam spre PS Eye cred ca ar fi avut acelasi efect

  3. #903 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Asteapta sa se mai ieftineasca daca te feresti asa tare de orice joc cu mici probleme.
    Nu ca ma fereasc la fiecare mica problema, dar review-urile pe care le-am vazut faceau jocul sa para un fiasco total. Si asta cu atat mai dezamagitor cu cat jocul mi se parea tare fain din trailere. Pe langa asta, dupa ce m-am ars cu vreo alte doua trei jocuri tare laudate pe diferite site-uri de gaming, ma gandesc de doua ori inainte sa mai cumpar ceva

  4. #904 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Official PlayStation Move Rifle Attachment - iWaggle3D
    The PlayStation Move Sharp Shooter will ship in both US and EU in time for Killzone 3 for 39.99$ (no official Euro price yet but you can guess it).

    Viddler.com - PlayStation Move Sharp Shooter - Uploaded by PSBlogEU@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/86d73a26/@@AMEPARAM@@86d73a26/
    Attached Images Attached Images sony-sharp-shooter.jpg

  5. #905 SP
    Banned tibi's Avatar
    merge move la un ps3 slim mai vechi, d dinainte sa apara pe piata move???, multumesc anticipat

  6. #906 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by tibi View Post
    merge move la un ps3 slim mai vechi, d dinainte sa apara pe piata move???, multumesc anticipat
    da. Nu conteaza cat de nou e ps3-ul sau daca e phat/slim

  7. #907 SP
    Senior Member Srachi's Avatar

  8. #908 SP
    Banned Trip's Avatar
    Pew Pew Pew !!! ...mie una imi place Era mai frumos daca era tot negru

  9. #909 SP
    Junior Member to_tls's Avatar
    iti poti lua ceva vopsea pt. el si il faci negru complet

  10. #910 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar




    I WANT TO SEE THIS ON MOVE, NOW!

    �n trailer 2 arată și controller-ul

    Playthrough


    ---------- Post added 13-12-2010 at 06:14 PM ----------

    ???????? THE ARCADE

  11. #911 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut!

    Cum fac sa sincronizez navigation controller-ul? M-a exasperat. E incarcat si toate cele, doar ca atunci cand apas pe PS button led-ul rosu se aprinde si se stinge de cateva ori si pe urma se inchide.

    Multumesc anticipat pentru raspuns!

  12. #912 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am si eu cateva intrebari:

    1) A mai vazut cineva PS Move Starter Pack prin Bucuresti?
    2) EyePet a primit patch care sa aduca suportul pentru PS Move sau este un joc nou (adica EyePet PS Move)?
    3) Heavy Rain poate fi jucat cu un singur controller? Am nevoie de Navigation Controller?
    4) Care ar fi jocurile care se joaca cel mai bine cu 2 controllere?

  13. #913 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Am si eu cateva intrebari:

    2) EyePet a primit patch care sa aduca suportul pentru PS Move sau este un joc nou (adica EyePet PS Move)?
    A primit patch. Spre deosebire de alte patchuri ai optiunea sa il joci original sau varianta Move. Patchul imi apare in lista de jocuri PSN. Nu am incercat sa il joc fara disc dar nu cred ca merge.

  14. #914 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Am si eu cateva intrebari:

    3) Heavy Rain poate fi jucat cu un singur controller? Am nevoie de Navigation Controller?
    4) Care ar fi jocurile care se joaca cel mai bine cu 2 controllere?
    3. Trebuie sa misti cumva personajul, deci nu. Ai nevoie de DS3 sau Nav.
    4. Sport Champions, The Fight si cred ca mai sint citeva. Oricum or sa tot apara jocuri cu suport pentru Move.

  15. #915 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salut!

    Cum fac sa sincronizez navigation controller-ul? M-a exasperat. E incarcat si toate cele, doar ca atunci cand apas pe PS button led-ul rosu se aprinde si se stinge de cateva ori si pe urma se inchide.

    Multumesc anticipat pentru raspuns!
    Mai intai trebuie sincronizat cu consola...adica trebuie sa folosesti un cablu de reincarcare si sa il conectezi in PS3 si apoi in controller apoi apesi butonul PS si astepti umpic pana ledul se face ros iar dupa aia il poti folosi in voie

  16. #916 SP
    Junior Member cristache's Avatar
    aveti idee in ce magazin as putea sa gasesc ps move starter pack? (sunt din Bucuresti ).
    MS anticipat!!!!!

  17. #917 SP
    Member Bogdan's Avatar
    O idee ar fi să te uiți prin Media Galaxy și o altă idee ar mai fi să mergi �n Unirea Shoping Center la cei de la Playcom, au un butic la parter, nu �mi inspiră �ncredere dar at�t timp c�t produsele sunt sigilate nu cred că pot apărea probleme...

  18. #918 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Play MAG for Free with PlayStation Plus | PlayStation LifeStyle Nu-mi mai prelungesc eu abonamentul la Plus, dar macar apuc sa incerc MAG cu Move vreo doua-trei zile

  19. #919 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Este imposibil de jucat...eu nu inteleg de ce s-au mai chinuit sa implementeze suport pt. Move daca merge asa de prost

  20. #920 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Ehh, sa fie ei sanatosi cu modul cum impart ofertele intre ps plus UK si US. Nu prea o sa-mi para rau dupa Plus UK, toate chestiile interesante vad ca apar numai pe Plus US.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 58 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts