Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 58 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1143

Thread: PlayStation Move

  1. #661 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by cageopc View Post
    Exista un alt loc de unde pot cumpara pachetul la un pret rezonabil?

    ShopTo.Net - Sony PlayStation 3 (PS3)

  2. #662 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    E ilegal sa scrie ca au marfa inexistenta, numai ca ei pot oricand sa bage faza cu "a uitat angajatul nostru sa updateze baza de date, zilele astea updatam".

    Asa gaseam eu anul trecut PS3 fat cu 1300 de lei la magazinele romanesti online, cand pretul la Altex & Co nu cobora sub 1700. Cand sunam, aflam ca nu updatasera de luni de zile ofertele online.

  3. #663 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by cageopc View Post
    Ce-i drept, in Unirea pe aripa calarasi aveau o bucata dar la 380 Ron, bisnitzari nesimtiti.
    Care-i aripa calarasi ca le tot confund? Aia pe partea cu Leonardo? Vezi ca poate e posibil ca aia sa fie versiunea US ce includea si jocul Sports Champions, desi in cazu' asta ar fi cam ieftin 380. Merita sa intrebi oricum

  4. #664 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nu cred sa ajunga aici in magazine nici o versiune ntsc.

  5. #665 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Am cautat azi pachetul in Altex si Media Galaxi si nu am gasit nimic.Am vb cu un tip de acolo si mi-a zis ca au primit vro 3-4 pachete si s-au dat din prima zi,cred ca tocmai de sarbatori or sa mai aduca.

  6. #666 SP
    Member justamodel's Avatar

  7. #667 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Astazi mi-a ajuns si mie playstation move si am si eu o intrebare : Chiar sunt singurul stangaci de pe forum ? La sports champions merge sa-l setezi pentru left hand dar la Re5 Gold Edition si M.A.G. nu prea am vazut a-ti gasit voi cumva vreo optiune?

  8. #668 SP
    Junior Member cageopc's Avatar
    Gata am pus mina pe Move. Dupa ce am testat tot ce era de testat in materie de Demo ma declar multumit, desi m-am cam enervat cu calibrari peste calibrari.
    Atentie! Cei care au demo-urile de Tiger Woods 2011 si Beat Sketcher, in cazul in care controlerul nu raspunde la comenzi modificati cifra controlerului Move din 6 in 7. (Switch the PS Move controller from controller 6 to controller 7)
    Cea mai mare dezamagire o reprezinta camera video... speram la o rezolutie mult mai ok, sau poate e lumina din camera mea vinovata pentru pixelii albastrii de pe ecran !

    Cel mai captivant demo pina acum: Tumble
    Cel mai stupid demo: Start the Party

  9. #669 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Camera e buna, da-ti jos softu eye create de pe psn care e free si pune-ti un bec puternic in camera, o sa-ti schimbi parerea cand vezi claritatea si fluiditatea cu care inregistreaza cand are lumina multa. Eu l-am incercat la lumina unui bec economic high lumen de 65 w care e echivalent cu lumina scoasa de alte becuri de 260w, eye cam-ul se comporta f bine in conditile astea.

    P.S. Cel mai captivant demo a fost tumble? Ai sarit cumva peste ping pongul din sports champions?

  10. #670 SP
    Junior Member cageopc's Avatar
    ping pongul e e foarte tare, dar am facut "scurta la mina" cum s-ar zice si m-am tratat cu tumble !

  11. #671 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Va rog sa scuzati all caps-ul, dar DE UNDE POT CUMPARA SI EU PLAYSTATION MOVE CONTROLLERS IN TARA ASTA??!?!!?! Preferabil sa nu dureze o saptamana-doua din momentul comenzii si pana imi ajung Am fost prin magazine, am vorbit cu webpredator si cu un reprezentant gameshop, nimeni nu-l are pe stoc. Le are Robert, dar acolo dureaza comanda.

    Sper sa ma intelegeti, una e sa vreau sa cumpar acel controller acum, sa ma pot bucura de el, alta e sa dau comanda si sa mai astept o bucata buna de timp pana-mi ajunge.

  12. #672 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    NU GASESTI!
    Cel mai potrivit lucru ar fi sa faci cum am facut eu si sa iei de pe shopto.net, mie mi-a ajuns in 3 zile. Cat timp cautai pe la noi, iti veneau alea deja...

  13. #673 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    NU GASESTI!
    Cel mai potrivit lucru ar fi sa faci cum am facut eu si sa iei de pe shopto.net, mie mi-a ajuns in 3 zile. Cat timp cautai pe la noi, iti veneau alea deja...
    Vorbeste cu Robert, alte optiuni ar fi Zavvi sau Shopto. Pot sa ma interesez pe la furnizorii mei daca arde tare dar nu-ti promit mare lucru.

  14. #674 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Pe shopto nu ma lasa sa dau comanda de doua Move-uri, imi zice sa fac comanda separata pentru al doilea... e bug sau aia chiar vorbesc serios?!

  15. #675 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Mda, si la mine la fel face, incearca pe zavvi ca acolo poti schimba cantitatea.

  16. #676 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Primul site intalnit in ultimii ani care sa nu aiba "check quantity" in shopping cart... Ori asta, ori e special facut sa-ti arda taxa de transport de mai multe ori.

  17. #677 SP
    Member viezure's Avatar
    Diesel, esti din bucuresti? Du-te la media galaxy vizavi de carrefour orhideea, ca acolo am vazut move controlere separat.

  18. #678 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    face cineva un review la Mag?!sau RES 5? m-am plictisit de cand citesc "de unde imi cumpar move sau ce misto e jocu cu arcu" postati si voi ceva mai serios pentru adulti

  19. #679 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Diesel, esti din bucuresti? Du-te la media galaxy vizavi de carrefour orhideea, ca acolo am vazut move controlere separat.
    Sunt din Iasi. Platesc deranjul, trimisul prin curier si marfa, te bagi? Vorbesc serios.

  20. #680 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 58 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts