Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 192

Thread: Geohot a spart OS 3.21 a PS3-ului

  1. #1 SP
    Member steauacroitoru's Avatar

    Geohot a spart OS 3.21 a PS3-ului

    Video-ul spune tot :

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    a fost spar doar pentru Linux. Nu se poate pirata. trebuia mentionat asta

  3. #3 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Nu tot spart se numeste? nu conteaza in ce sens.

  4. #4 SP
    Member LeGenD's Avatar
    iti dai seama...lol...oricum bine ca au scos install other os...sa fie siguri ca nu sunt riscuri...era intr-un fel degeaba...iti trebuie linux, ti-l pui pe pc...nu ai nici o restrictie

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    ... totusi e un minus , uni il foloseau .
    Pana acum singura functie care a disparut si mi-ar si placut e PS2 emulation .

  6. #6 SP
    Member LeGenD's Avatar
    da il foloseau...dar inafara de programare, editari, etc...nu puteai face mare lucru... dar daca vroiai sa te uiti la un film, sa faci niste renderizari grafice, etc...nu puteai din cauza la accesu blocat cu procu grafic...totusi era interesant dar doar atat.

    l.t:bine zis stefan legat de ps2 emulation...aia e chiar pacat ca au scos dar cine stie poate o implementeaza din nou intr-o revizie mai noua...si sper ca aceeasi chestie sa fie si cu ps4 functia ps3 emulation... oricum om trai si om vedea

  7. #7 SP
    Senior Member tray's Avatar
    tot respectul pt George Hotz :face orice prin sistemele Apple si Sony

  8. #8 SP
    Member LeGenD's Avatar
    cine poate...poate

  9. #9 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cand ma gandesc ca unii doneaza, ca voi sa puteti posta...

  10. #10 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    tot respectul pt George Hotz :face orice prin sistemele Apple si Sony
    Pe Sony face ce vrea, mai putin ce trebuie

  11. #11 SP
    Member Theodor01's Avatar
    You gotta be kidding me... .

  12. #12 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Pe Sony face ce vrea, mai putin ce trebuie
    Din contra, parerea mea este ca nu trebuie sa faca nimic, PS3-ul ar fi bine sa ramana asa cum este acum, adica nemodat

  13. #13 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Cand ma gandesc ca unii doneaza, ca voi sa puteti posta...
    Ana merge la piata.

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DeianD View Post
    Din contra, parerea mea este ca nu trebuie sa faca nimic, PS3-ul ar fi bine sa ramana asa cum este acum, adica nemodabil
    Done

  15. #15 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Povesti, povestiri, amintiri, cam asa sta situatia cu acest hack, si va rog nu incepeti iar cu polemica pro sau contra modarii PS3-ului.

    @RonanN1: domn profesor, aici erai?

  16. #16 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cica ana merge la piata, bah esti nebun!!! (vorba lui grey).

    on: presimt ca threadul acesa nu va avea o viata lunga, in curand se vor umple paginile de flame. cred ca era de ajuns ca informatia/stirea sa fii fost postat la "clubul ps3". nu ma intereseaza chiar deloc ce face acest geohot. reuseste sa-l modeze bv lui, dar nu va schimba cu nimic situatia(cel putin in cazul meu, dar nu ceed ca voi fi singurul).

    ps: @rasko sa stii ca e vina ta. se uita oamenii stramb la mn (in mc) ca am izbucnit in ras lol.

  17. #17 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Banuiesc ca era numai o problema de timp, dar chiar si asa, nu vad unde este problema pentru Sony, de fapt (pentru ca, pana la urma, banuiesc ca pot incepe ban wave-uri pe PSN asa cum face M$ pe XBL fara probleme). Pana la urma tine de cocalarul din fiecare daca vrea sa aiba rafturile pline de Verbatim-uri pt. consola preferata .

  18. #18 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Eu subscriu la ce a zis ffocus, mi se pare ca acest "omulet" din lipsa de timp sau de prietena o tot face pe grozavu cu cunostintele lui in domeniu,nu ii contest inteligenta,dar oare nu din cauza megalomaniei acestui adolescent frustrat ne-am pierdut noi oare functia de OtherOS ? Nu cred ca Sony intentionau sa scoatra acest feature in viitorul apropriat,dar acest "inteligent" a facut in asa fel incat sa mai pierdem o bucatica din lista de functii a consolei dandu-se mare pe toate canalele media posibile si de asta Sony a facut ce a facut si sincer in locul lor as fi procedat la fel.Sincer nu pot decat sa il felicit pe domnul Hotz pentru performanta lui.

  19. #19 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Je m'en fiche. Si daca-l sparg ce, sa fie sanatosi. Wii e spart, are jocuri bune in continuare. 360 e spart, are jocuri bune in continuare. Restul sunt doar polemici, oricum fiecare face ce vrea acasa la el. Cum a zis si SublimingSun, cui ii place sa fie rafturile pline de tuburi, asa le va avea. Cel ce tine la o colectie de originale, o va avea chit ca e sparta consola sau nu.

  20. #20 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Si daca il modeaza cine se apuca sa dea bani pe un blu-ray writer iar cei de la sony o sa-i baneze pe cei cu consolele modate si iti iei adio de la PSN

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 42 Last Post: 26-02-2011, 12:47
  2. Interviu cu GeoHot in legatura cu Jailbreak By TaSe88 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 15-01-2011, 20:14
  3. PS3 merge pe calea PSP-ului... By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 10-11-2010, 10:59
  4. Din culisele PS3-ului By Walkman in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 13-03-2010, 00:56
  5. Replies: 288 Last Post: 28-01-2010, 10:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts