Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Zvon! Gears of War 3 pe PS3

  1. #21 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Da spune-ne te rog de ce 90% din userii de ps3 nu ar juca acest joc? De ce?? Eu unul as fi incantat sa pot juca gears pe ps3 si nu cred ca sunt singurul. Poate ai vrut sa zici altfel, 90% ar vrea sa-l joace pe ps3, sa fim seriosi, e un joc foarte bun.
    Scuze am scris asta cand eram cam ,,dizzy'' am vrut sa spun ca 90% din utilizatori de ps3 nu or jucat GEARs of war 1, si gears of war 2 la fel de mult nu va fi jucat, ar fi sec sa faca un geow 3 pe ps3 findca nimeni nu ar stii story-ul.But then again multa lume joaca doar asa pentru gameplay

  2. #22 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Tu stii cum arata profesorul tau de romana?

  3. #23 SP
    Member SpitFire's Avatar

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Tu stii cum arata profesorul tau de romana?

  5. #25 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    off topic :scoala e grea mai


    On topic : Nu o sa iasa gear pe ps 3 ......

  6. #26 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu astept Gears of War 3 pe iPhone
    )ce durnwoah...eu as vrea sa il joc pe nokia 1100

  7. #27 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Din punctul meu de vedere se poate intampla orice.Mass effect 2 va fi multiplatorm clar acum ca EA s-a bagat pe felie.Cu Gears,Epic e f posibil sa fi avut o intelegere si sponzorizare pt primul,a avut mare succes si i-au umplut de bani pt al 2 lea...Chiar si asa,EPIC sunt destul de independenti financiar.Poate fi un agreement sa-si tina gura o anumita perioda de timp si Gears 3 sa fie multiplatform daca nu se inteleg.
    Sunt anumite limite,chiar si pt Microsoft,noi cei mici zicem ca Microsoft poate scoate oricat,are de unde insa nu se intampla chiar asa in realitate...Un alt lucru clar e ca nu mai e la fel ca in vechea generatie de console,costurile sunt enorme...
    Ce?Sony nu ar fi avut bani sa pastreze exclusivitate GTA 6 luni?Sigur ca ar fi avut posibilitatea insa au considerat ca nu se merita.Nu e intr-adevar o comparatie relevanta insa Rockstar la fel ca si EPIC au disponibili foarte multi bani,nu depind de nimeni deci au libertatea sa ia orice fel de decizie.
    Nu ma dau in vant dupa zvonuri,face-ti voi misto cu iphone uri etc dar se poate sa aveti o surpriza!La fel si MGS poate sa zboare pe 360.Nu ar fi primul...
    Cand e vorba de God of War care sunt ai celor de la Sony e alta poveste.Cu restul se poate intampla orice.Publiserul nu conteaza,nu pt un titlu care e in development,urmeaza sa apara si nu s-au inteles,daca il va distribui sau nu,Microsoft in cazul acesta...

  8. #28 SP
    Member weriwulf's Avatar

  9. #29 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Un topic plin cu discutii irelevante. Eu nu le vad sensul. Absolut nimic constructiv. Astfel de "rumors" sunt la oridnea zilei, inventate non-stop pe forumurile site-urilor de specialitate din strainatate.
    Eu mai bine zic sa asteptam si sa vedem o parere directa de la producator.

  10. #30 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Tu stii cum arata profesorul tau de romana?
    Asta-i cea mai tare...dar poate omul avea profesoara...care este (Vanghelie)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Zvon: Gears of War pentru Kinect By Mika in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-02-2011, 23:06
  2. Zvon: Gears of War pentru Kinect By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 16-11-2010, 20:34
  3. Zvon: Gears of War 3 in Aprilie 2011 ! By Mika in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 17-03-2010, 12:33
  4. Zvon: Gears of War 3 la VGA? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 10-12-2009, 11:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts