Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast
Results 221 to 240 of 242

Thread: Sectiunea Clujenilor

  1. #221 SP
    Junior Member coma4ever's Avatar
    Salut,
    Mi-am luat si eu un PS3, deocamdata nu am prea multe jocuri si din care cred ca putine au multi.
    ID: COma4c

  2. #222 SP
    Member eangel's Avatar
    coma4ever, io nu inteleg ce ai vrut sa spui. Oricum, bine ai venit in club!

  3. #223 SP
    Junior Member sonyps3's Avatar
    eu imi inchiriez jocuri de PS3 DE la HMF ,au o gama larga de jocuri si cred ca si vand.
    ID PSN ANDREE79

  4. #224 SP
    Member dayday's Avatar
    Cu cat si pe cate zile ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #225 SP
    Member Mishy's Avatar
    10 lei pe 3 zile

  6. #226 SP
    Member Ares's Avatar
    sunt total off,dar va jur ca am crezut ca scrie "sectiunea clejanilor"

  7. #227 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    cumpar fifa 12 nesigilat sau sigilat
    pm me

  8. #228 SP
    Junior Member roboman's Avatar
    stie cineva unde gasesc bratari dinastea in Cluj?Ma refer la cele din silicon ,nu neparat ca asta din imagine
    Attached Images Attached Images livestrong.jpg

  9. #229 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    cumpar fifa 12 nesigilat sau sigilat
    pm me
    Vezi aici sau aici

  10. #230 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    GeekMeet � GeekMeet#11 Cluj
    Nu stiu cum ii, nu am mai fost da' am zis sa incerc. Mai sunt locuri

  11. #231 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #232 SP
    Junior Member sonyps3's Avatar

  13. #233 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar

  14. #234 SP
    svg
    Member svg's Avatar
    Short story
    Telefonul meu nu imi mai incarca bateria. As avea nevoie de cineva sa mi-o incarce in telefonul lui. Tipul bateriei e Nokia BL-5J.

    Long story
    Caut pe cineva in CJ ce ma poate ajuta cu urmatoarea problema- am o baterie Nokia BL-5J , dar telefonul meu nu o mai incarca (nu e incarcatorul, am incercat multiple incarcatoare). De pe forumuri am inteles ca ori e o problema de soft a telefonului (care se poate rezolva daca am o baterie incarcata) sau de hard (caz in care am sa trec la altul). Telefoanele compatibile care o pot incarca sunt Nokia 5228, 5230, 5235 Comes With Music, 5800 Comes With Music, 5800 Navigation Edition, 5800 XpressMusic, C3, N900, X6, X6 16GB. Daca e dispus cineva sa ii aduc bateria, o las sa o incarce si revin cand e incarcata as fi foarte recunoscator. Solutii alternative de incarcare sunt binevenite.

    Mersi!

  15. #235 SP
    Junior Member L.dany's Avatar
    Schimb Ps3 120 gb slim nemodat , 1 ds3 controller ,1 sixasis controller , 1 move controller , kit move ( 1 move controller si camera ) , jocul Sport Champions si Dirt 3 cu Xbox 360 slim 250gb modat prefer cu 2 controllere si kinect !

  16. #236 SP
    Junior Member stefanutz's Avatar
    PSN ID: STFro

    (daca joaca cineva COD Black Ops I pe Hardcore)

  17. #237 SP
    Junior Member Slater's Avatar
    Salut. Caut un controller de ps3 imprumut pe week-end, 2-3 zile. Ofer un joc la schimb imprumut sau o bere rece!

  18. #238 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Salutare, tocmai m`am mutat in cluj acuma cateva saptamani si caut niste prieteni din societatea PS3 cu care am ceva in comun care are chef de o poveste, cunostinta si poate de niste multiplayer impreuna la jocurile pe care le avem in comun, PSN ID: hotshot995

  19. #239 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Totusi, acest thread are alt rol, NU BAZAR.
    Recititi va rog primul post:
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    In ultimul timp am observat, si m-a bucurat foarte tare faptul ca a crescut activitatea dar si comunitatea de consolisti din Cluj ajungandu-se la... sa-i zicem o mica echipa de MAG (vezi http://www.consolegames.ro/forum/f41...3-cluj-napoca/ )
    Acestea fiind spuse, daca esti din Cluj-Napoca, daca ai PS3 si un PSN ID, daca ai jocuri si-ti place sa te folosesti de modurile multiplayer si CO-OP a acestora in special alaturi de "vecini", te rugam sa iti lasi informatiile aici si sunt convins ca vei primi o tona de friend-requesturi in lista de PSN. Asadar, daca nu va incurc, am sa incep chiar eu:

    PSN: G-XtremE
    Currently Playing: DA: Origins, MAG, Bad Company 2, Modern Warfare 2, Borderlands, RockBand2, NFS Shift. Restul jocurilor sunt in sig Daca cumva va zice ca am friend-listul plin, dati un mesaj si rezolvam. Cheerio

  20. #240 SP
    Junior Member InfiniteZero's Avatar
    Salut,

    Daca jucati fight games online dati-mi si mie add

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 13 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 27-02-2014, 17:59
  2. Sectiunea cu bule By Mihail in forum Funny
    Replies: 26 Last Post: 10-05-2010, 01:46
  3. Sectiunea News By Witchalok in forum Help Desk
    Replies: 7 Last Post: 16-04-2010, 01:15
  4. Sectiunea Video By paul in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 13-09-2009, 16:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts