Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 303 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast
Results 761 to 780 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #761 SP
    Junior Member xfmarts's Avatar
    am un reedem code pentru o luna ps+, dar cand il bag imi accepta si dupa ce da continue ,trebuie sa completez datele la un card , am cont pe us ,codul e pentru us dar nu am card. ce pot face? codul mi la dat la god siera!

  2. #762 SP
    Member felixanu's Avatar
    Ps+. Cum se plateste pentru serviciu. Vreau sa iau de la iPaul un card de 15 lire. Cum se procedeaza pentru activarea serviciului, Eu am salvate datele cardului meu de salariu pe contul meu de PSN(UK). Odata ce cumpar cardul de 15 lire, cum se procedeaza?

  3. #763 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Ps+. Cum se plateste pentru serviciu. Vreau sa iau de la iPaul un card de 15 lire. Cum se procedeaza pentru activarea serviciului, Eu am salvate datele cardului meu de salariu pe contul meu de PSN(UK). Odata ce cumpar cardul de 15 lire, cum se procedeaza?
    Sterge daca poti datele cardului, apoi alimentezi cu 20 lire, iar pe 6 februarie iti cumperi 2*90 zile, te va costa pt 3 luni doar 7,99£

  4. #764 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Sterge daca poti datele cardului, apoi alimentezi cu 20 lire, iar pe 6 februarie iti cumperi 2*90 zile, te va costa pt 3 luni doar 7,99£
    Nu stiu cum se pot sterge datele cardului. Stie cineva? Dante daca cumpar pe 6 feb am 6 luni cu 16 lire?

  5. #765 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa dai si cancel la Automatic Renewal

    Pasii sunt următorii:
    Account management-transaction management-services list-playstation plus-cancel autom. renewal

    Spun asta pt ca o sa încerce sa iti ia bani de pe card si sa nu apara probleme, tu ai card de RO pe cont UK


    LE da, cumperi pe 3 luni, apoi adaugi inca 3 si te costa 16£ ,doar in perioada 6-20 februarie

    ---------- Post added 02-02-2013 at 07:06 PM ----------

    In legătură cu cardul vezi: account management-account info.-billing info si ar trebui sa meargă sa le stergi dupa ce bagi parola

  6. #766 SP
    Junior Member xfmarts's Avatar
    am un reedem code pentru o luna ps+, dar cand il bag imi accepta si dupa ce da continue ,trebuie sa completez datele la un card , am cont pe us ,codul e pentru us dar nu am card. ce pot face? codul mi la dat la god siera!

  7. #767 SP
    Member b615dub's Avatar
    Daca activezi codul pe cont de UK si bagi card de RO, iti baneaza doar contul respectiv nu?

  8. #768 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    eu nu stiu de ce vreti sa riscati pierderea unui cont pt o luna amarata de ps plus, pe 6 februarie aveti posibilitatea sa cumparati 3 luni pt 8 lire

  9. #769 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    eu nu stiu de ce vreti sa riscati pierderea unui cont pt o luna amarata de ps plus, pe 6 februarie aveti posibilitatea sa cumparati 3 luni pt 8 lire
    Banuiesc ca, neputand schimba tara, cardul nu este in pericol.
    Am mai zis asta: Cand bagi datele cardului nu poti schimba tara.
    Sunt si eu curios ce se intampla daca folosesti acel card cu tara trecuta gresit.. Vrea cineva sa incerce si sa ne zica si noua?

  10. #770 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    eu nu stiu de ce vreti sa riscati pierderea unui cont pt o luna amarata de ps plus, pe 6 februarie aveti posibilitatea sa cumparati 3 luni pt 8 lire
    oferta e valabila si pentru US ?

  11. #771 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe US e alta oferta, platesti 12 luni si primeşti 15

    "Anyone who activates a 12 Month PlayStation®Plus Membership from Monday 1/28/13 through Monday 3/4/13, including current Plus members, will get a bonus 3 Months of PlayStation®Plus added to their membership. Join today and get your 3 bonus months!"

    50$

  12. #772 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    O intrebare doar .... Eu am ps plus activ daca primesc codul de pe facebook pt 30 de zile se adauga peste ce am sau nu merge ?

  13. #773 SP
    Junior Member t3od0r's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Banuiesc ca, neputand schimba tara, cardul nu este in pericol.
    Am mai zis asta: Cand bagi datele cardului nu poti schimba tara.
    Sunt si eu curios ce se intampla daca folosesti acel card cu tara trecuta gresit.. Vrea cineva sa incerce si sa ne zica si noua?
    Eu am incercat.

    Am activat PS+ cu un cod de 30 de zile si am introdus cardul (ING Romania).

    Dupa 5 zile am cumparat 1 an de PS+ folosind un prepaid card. (Am sters cardul din cont inainte sa folosesc prepaid cardul)

    Pana acum nici o problema

  14. #774 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by gabirzv View Post
    O intrebare doar .... Eu am ps plus activ daca primesc codul de pe facebook pt 30 de zile se adauga peste ce am sau nu merge ?
    Da merge

  15. #775 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    salut...as vrea si eu sa ativez ps+....am un prieten in anglia care va sponsoriza...as putea sa ii dau contul dupa sonyentertainmentnetwork.com si sa bage banuti...sau trebuie dupa ps3....e prima oara cand fac asta....

  16. #776 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Merge si de pe site

  17. #777 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    va fi vreo oferta in curand la ps+ pe uk la 1 an de zile?

  18. #778 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by gabirzv View Post
    O intrebare doar .... Eu am ps plus activ daca primesc codul de pe facebook pt 30 de zile se adauga peste ce am sau nu merge ?
    Nu merge, e doar pt cei care isi creează cont nou, acel cod e un fel de trial

  19. #779 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by marcuss View Post
    va fi vreo oferta in curand la ps+ pe uk la 1 an de zile?
    Nu,doar pe U.S.

  20. #780 SP
    Junior Member xfmarts's Avatar
    deci pana la urma cum activez si eu codul ala pentru o luna de trial pe ps+ , daca tot il am de ce sa nu il folosesc? daca imi convine dupa imi iau pentru un an! eu bag codul dar dupa imi cere datele unui card! bag datele de pe un card de la BT? daca imi iau ban . imi iau pe consola sau pe contul respctiv?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 303 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts