Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 69 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #201 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Ar fi bine. Dar si in Uncharted 2, in mare parte din joc ai un partener ( Flynn, Sully, Chloe, Elena, Tenzin ...).
    Corect. Dar m-am gandit ca, la cat de promovat a fost Sully in ultima vreme, poate, poate.. Totusi, daca baietii de la joystiq sunt bine informati .. va trebui sa ne multumim doar cu co-op multi, ceea ce pe mine nu ma atrage deloc. SP si MP competitiv FTW

    Mi-ar placea daca ar face in asa fel incat sa poti crea un clan gen KZ sau daca ar face squad-urile mai mari. Cred ca o sa lucreze ND si la aspectu asta.

  2. #202 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dar sper ca nu e numai cu Sully... adica as vrea si Elena sau Chloe sau alta tipa buna...

  3. #203 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dar sper ca nu e numai cu Sully... adica as vrea si Elena sau Chloe sau alta tipa buna...
    Asta e cum ai spera sa fie cu Nate
    Normal ca o sa fie si cu o tipa (sau mai multe), mai ales ca se numeste Deception. Nu e clar ?

    Eu cred ca o sa fie cu 3 tipe, Elena, Chloe si inca una, tot ce sper eu e sa fie o tipa exotica (ceva indiana sau araba).

    Uncharted 1 a fost cu o tipa, Uncharted 2 a fost cu 2, probabil ca 3 va fi cu 3.

  4. #204 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    sau poate Chloe il tradeaza

  5. #205 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma-ndoiesc ca o sa apara Chloe. M-ar mira daca ar aparea si Elena... dar una noua sigur trebuie sa apara.

  6. #206 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Elena cred ca o sa apara, a aparut in primul si in al doilea si e in relatii bune cu Nate. Chloe nu cred ca mai apare, s-a terminat cu ea la sfarsitul lui Uncharted 2.

  7. #207 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Tot din preview-ul celor de la Joystiq:

    There was, unfortunately, no sign of Elena in the gameplay we saw, and though we've confirmed that she's not gone (and we will hear more about her and other characters, both old and new, soon).

  8. #208 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Tema dinamica de pe PSN se poate lua cu cod daca te inregistrezi la Naughty Dog pe site sau ceva de genu? Am primit un mail de la ei cu un cod de avatar si parca scria acolo ca pot sa iau si o tema daca ma inregistrez la nu stiu ce newsletter de la ei.

  9. #209 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Am si eu o intrebare...si va rog sa ma iertati daca a mai fost postata ca nu am apucat sa citesc toate paginile ca ma grabesc acuma.
    Uncharted 3 o sa aiba si suport pentru Move sau numai cu dualshock-ul se poate juca?

  10. #210 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu va avea suport Move, doamne fereste lol

  11. #211 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu se stie, e posibil ca Sony sa forteze introducerea (macar ca metoda optionala de control) a PS Move in jocuri ca Uncharted 3, Resistance 3 sau The Last Guardian. Vor incerca probabil sa faca o lista cat mai mare de jocuri compatibile Move, pentru ca asta le va vinde controller-ul.

  12. #212 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vor incerca dar in mod sigur, 100%, cei de la Naughty Dog nu vor implementa Move in seria Uncharted... ar fi aiurea

  13. #213 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca au de ales, si nu inteleg ce e atat de rau. RE4 Wii este considerat o capodopera, iar versiunea de Wii este cea mai buna (si din cauza controlului), si mai sunt si alte exemple (vezi cam orice joc de Wii). Eu cred ca ar putea implementa cum trebuie controlul, mai ales ca ND sunt printre cei mai buni din domeniu, plus ca va fi doar optional.

  14. #214 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Citisem intr-un articol mai demult ca cei de la ND vor sa ramana fideli jocului si controlului si ca nu vor implementa Move sau 3D sau orice alt "gimmick" in viitorul apropiat... de-asta am zis ca in mod sigur n-o vor face. Ma rog, nu ar fi chiar atat de rau avand in vedere ca ar fi doar optional cum ai zis si tu, doar ca nu mi se pare confortabil sa joc Uncharted cu Move-ul... probabil sunt doar eu, but still...

  15. #215 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #216 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu e ala, articolul pe care l-am citit era in romana.... in fine nu conteaza, spun cam acelasi lucru doar ca in ala citit de mine spuneau si de 3D si ca la momentul respectiv nu se preocupa cu asa ceva.

  17. #217 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Nu mi-a raspuns si mie nimeni cu tema Pana la urma am luat-o de pe PSN aseara cu 3 dolari. Nu e rea, dar daca vreti o tema si mai tare luati-o pe cea de la RDR Undead

  18. #218 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Tema pe care o luai cu codurile alea nu era dinamica, ci una statica. Stiu ca e cam tarziu pentru raspuns, dar ti-am zis totusi, in caz ca nu poti dormi noaptea lol

  19. #219 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  20. #220 SP

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 69 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts