Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 69 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #661 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    hai sa punem niste pariuri cate premii o sa castige Uncharted 3 pana la sfarsitul anului. Uncharted 2 tin minte ca a castigat vreo 9-10 premii GotY (best story, graphics, adventure GotY, outstanding achievement si inca o gramada care inca nu imi vin in minte)... eu spun ca asta o sa primeasca CEL PUTIN la fel de multe premii ca si Uncharted 2. Din cate vad asta e cel mai bun joc din serie de pana acum.

    P.s. am luat mai multe thanks-uri din acel video de 30 de secunde decat am luat de pe o stire scrisa pe prima pagina . Se vede ca Uncharted are extrem de multi fani pe forumul asta

  2. #662 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Uncharted 2 a detinut recordul pentru cele mai multe premii GOTY ( peste 100) pana la Mass Effect 2, U3 probabil ca o sa il depaseasca. Si probabil ca o sa explodeze iar vanzarile PS3, cum s-a intamplat anul trecut cu GT5.

  3. #663 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Eu zic ca Gears of War 3 e mai bun

  4. #664 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Eu zic ca Gears of War 3 e mai bun
    E sublim dar toata lumea o sa joace Uncharted 3.
    Uhh, ca numar zilele...

  5. #665 SP
    Member maravela's Avatar
    Si eu le numar.

    Sony ar trebui sa foloseasca engine-ul grafic de la Naughty Dog si pentru alte joace d-ale lor.

  6. #666 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Mi se pare mie sau miroase a GOTY in threadul asta?

  7. #667 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Mi se pare mie sau miroase a GOTY in threadul asta?
    uai mama! si inca cum . jocul asta o sa fie asa de bun ca o sa primeasca niste premii GotY inainte sa se lanseze .

    Ce ziceti? o sa primeasca vreun 10 de la site-urile mari? Daca Gamespot a dat un 10 la GTA 4 () atunci ar putea sa dea si la Uncharted.

  8. #668 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    am updatat un pic primul post - check it out

  9. #669 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    He he, rodarkone, esti un norocos.
    Inteleg ca l-ai luat din Cehia, e in engleza jocul?
    Da si tu mai multe detalii, e cel putin la fel de bun ca si UNCHARTED 2 sau mai bun?
    Am vazut ca pe la amiaza erai la Chapter 5 deja, cum e?
    Cat timp ti-a luat sa joci cele 5 capitole?
    Ai inceput pe Normal sau Hard?
    Incerc sa fac o comparatie la cat e de lung jocul in comparatie cu U2 si sper ca e macar la fel de lung si de bun.
    Spor la joaca si te asteptam cat mai repede cu niste pareri despre joc.

  10. #670 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Foarte interesant Special Edition-ul. Dar locul pentru disc mi se pare cam ciudat, nu se zgarie, murdareste etc.. ? "Pliantul" acela care e bagat cu bonus-urile pentru PSN ce contine mai exact ?
    In rest spor la joaca si te asteptam cu detalii.

  11. #671 SP
    Member maravela's Avatar
    Nathan Drake
    Naughty Dog

    E doar o cioncidenta?

  12. #672 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ionut -> am ajuns la capitolul 8 dupa 2-3 ore de gameplay - joc pe easy si jocul este foarte simplu - pentru incepatori, practic poti sa te bati cu inamicii - voi testa mai tarziu cum se comporta pe dificultate ridicata (dar daca nu ma insel si imi aduc eu bine aminte - AI ul este foarte bine pus la punct)

    Stefan -> "pliantul" respectiv este manualul jocului -

    Primele impresii sunt foarte bune, jocul se ridica la asteptari - veti avea parte de momente similare cu cele din partile anterioare - capcane la tot pasul, momente de tensiune, puzzeluri, rasuciri de situatii, peisaje extraordinare, atmosfera perfecta pentru aventura.

    Probabil ca va cuceri din nou - jocul anului pentru PS3.

    ---------- Post added 17-10-2011 at 09:32 PM ----------

    Si un scurt gameplay


  13. #673 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Mersi rodarkone pentru impresii, acuma sunt si mai nerabdator.
    Astept cu nerabdare jocul, mai ceva ca fata mare......noaptea nuntii.

  14. #674 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    am updatat un pic primul post - check it out
    Unde locuiesti? Zi rapid, oras, adresa, tot. Im going to do an armed robbery for that game

    Fain ca ai pus mana pe el asa repede. Are scene dinamice? Ma refer la gameplay in msicare gen cladirea in picaj si trenul din U2, ceva asemanator exista? Grafica cum ti se pare, la fel ca si in U2 sau au mai reusit sa imbunatateasca iar ceva?

  15. #675 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Unde locuiesti? Grafica cum ti se pare, la fel ca si in U2 sau au mai reusit sa imbunatateasca iar ceva?

  16. #676 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Exclusive: Next Uncharted Graphics Leap Impossible on PS3 - News (PS3)

    ncharted 3 isn’t just an incremental update - we did change lots and lots of things - but graphically speaking, it’s not going to have the same gap [as between Uncharted 1 and 2]," Richmond said. "It was never going to happen.

    "The way we made it, how much of the PS3’s power we were using... that huge gap that you saw between Uncharted 1 and 2 is the kind of thing that really only happens once per generation. We pushed it really hard." Richmond added that the graphical leap was thanks to a rewriting of the core engine's architecture, something that Naughty Dog only hopes to do once every console cycle.

  17. #677 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    BTW rodarkone, cum se prezinta jocul in materie de bug-uri, glitch-uri etc... ? In Uncharted 2 am intalnit cateva bug-uri, cate un freeze in fiecare playthrough ( spre deosebire de MGS4 care e bug-free sau chiar primul Uncharted care e putin mai finisat).

  18. #678 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sincer eu nu ama vut nici glitch-uri nici freezuri in Uncharted 2, l-am jucat de 3 ori.

  19. #679 SP
    Member anes's Avatar
    Uncharted 3: Drake's Deception Launch Trailer


  20. #680 SP
    Banned cryyo's Avatar



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 69 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts