Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 69 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #761 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu vreau sa intru in detalii dureroase, dar pana la urma nu am reusit sa cumpar Explorer Edition, astfel incat am ales editia normala. Lasand la o parte magnitudinea monstruoasa a nervilor experimentati ieri cu ajutorul bunilor mei prieteni de la Gamestop Budapesta(@#$#@$$%^#%^%^#$#@$@#) - caracterele din paranteza se refera la rudele cele mai apropiate ale angajatilor de acolo, putem numi aceasta perla de joc "experienta unei generatii". Si afirm asta cu toata convingerea dupa doar 3 ore de gameplay(single+multi).
    Totodata, as dori sa citez un bun amic cu care mai palavragesc din cand in cand: "astept sa iasa Uncharted 3, sa mi se para ca toate achizitiile mele in materie de gaming din ultimii ani sunt bani aruncati pe fereastra". Te stii tu care esti, dar nimic nu poate fi mai adevarat.
    Gaming Gods have been extremely generous with me lately: Gears 3 and Uncharted 3...and the rest is silence, cum zicea un alt amic bun de-al meu.

  2. #762 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Hai ca m-ati intrigat si pe mine cu jocul asta Maine intra salariul si as putea sa ma risc cu el.. dar nu stiu Ce dreq.. daca bate Steaua diseara dau comanda maine

  3. #763 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Tocmai am terminat jocul si voi spune doar atat: titlul de Game of the Year este mult prea putin pentru aceasta capodopera. Cine nu joaca Uncharted 3 are PS3 degeaba.

    Fac o mica pauza si apoi il reincep pe Crushing.

    "I'll be go to hell!"

  4. #764 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    asadar e primul si poate ultimul mastărpis al anului?

  5. #765 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    asadar e primul si poate ultimul mastărpis al anului?
    Nu. Ca are UNBRE.


    Maine seara il iau si eu si daca the gods are good ma voi dezlipi de Dark Souls ca tare m-ati intrigat cu Uncharted 3.
    Btw am dus-o la extrem si nu am vazut nici macar un announcement trailer. Se poate

  6. #766 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    L-am primit si eu de la Gameshop si am jucat putin SP si putin MP si ii dau dreptate lui ReNeGaDe124, "Cine nu joaca Uncharted 3 are PS3 degeaba." si mai spun si ca nu te poti considera gamer " complet" daca nu il joci.

  7. #767 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  8. #768 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Im ajunge si mie azi,vine de la Cluj,asa ca vine mai greu .... noooo haaaaiii .

  9. #769 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Hai ca m-ati intrigat si pe mine cu jocul asta Maine intra salariul si as putea sa ma risc cu el.. dar nu stiu Ce dreq.. daca bate Steaua diseara dau comanda maine
    I'm a man of my word Azi o sa dau si io comanda si o sa instalez si routeru de la Romtelecom. See you soon mates.

  10. #770 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Functia de upload pe youtube este extrem de simpla si intuitiva si functioneaza intr-un timp foarte scurt comparand de exemplu cu Dirt 3.




  11. #771 SP
    Member Moromete's Avatar
    Mad sKILLS...am urmarit si filmuletul de la Uc2 ^^elimination^^ de pe contul tau de YT.

  12. #772 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Btw am dus-o la extrem si nu am vazut nici macar un announcement trailer. Se poate
    Same here. Nu m-am uitat nici macar la unul.

    Azi merg sa mi-l cumpar si eu, m-a innebunit toata lumea cu cat de tare e jocul.

  13. #773 SP
    Junior Member Makiavelli05's Avatar
    mie unul mi-a palcut jocul, dar m-i s-a parut mult prea scurt. Parca in primele parti pana la bataia finala cu big boss trebuia sa treci peste mai multe etape. Aici parca s-a sarit peste cateva. Foarte frumos dar mai mult mi-a placut partea a 2a. Parerea mea!

  14. #774 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Makiavelli05 View Post
    mie unul mi-a palcut jocul, dar m-i s-a parut mult prea scurt. Parca in primele parti pana la bataia finala cu big boss trebuia sa treci peste mai multe etape. Aici parca s-a sarit peste cateva. Foarte frumos dar mai mult mi-a placut partea a 2a. Parerea mea!
    Asta e si parerea mea, U2 a fost mai bun.
    Se vede ca U3 a fost putin grabit.
    Aiming-ul in U3 este mai prost ca si in U2 (chiar si cu sensitivitatea ridicata la maxim), foarte multa lume se plange pe forumul lor de treaba asta.
    Am vazut ca unii au intalnit un bug in Chapter 19, un bug care face ca un cutscene sa nu se declanseze (se rezolva prin iesire si reintrarea in joc).
    Nu e nu bug mare, dar in U2 nu au fost bug-uri de genul asta.
    Mai e si problema cu "Drake's magic Shotgun", problema care era in trailer-ul de lansare, corectata ulterior in trailer, dar in jocul final nu au mai avut cum sa o corecteze.


    O lipsa destul de mare pentru mine personal este ca nu se pot vizualiza cutscene-urile din meniul "Bonuses" asa cum se putea in U1 si U2.
    Acuma sa nu fiu inteles gresit, jocul este un joc foarte bun, mult peste ceea ce este la ora actuala pe console, grafica este exceptionala, story-ul este bun, dar are si unele probleme care arata clar ca jocul a fost grabit.
    Daca mai asteptau poate 3-4 luni, probabil ar fi iesit un joc flawless, care nu ar fi avut concurenta la titlul de GOTY, dar asa, o sa fie o lupta stransa cu Batman AC si Skyrim.

    Tot ceea ce am postat mai sus este doar o parere personala si rog a se lua ca atare.

  15. #775 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Bai discutati in palaria mea cu tag de spoiler. Eu nu stiam ca apare in story personajul despre care vorbesti mai sus de exemplu....

  16. #776 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Bine ca am vazut postul tau ca incepusem sa citesc si eu ... folositi tag-urile de spoiler fratilor

  17. #777 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Sau puteti sa nu mai discutati despre story. Cel putin nu acum dupa 2 zile de la aparitie.

  18. #778 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Rasko, imi cer sincer scuze.
    Cum a aparut in mai toate trailer-ele si stirile despre U3 in ultima vreme, nu m-am gandit ca sunt unii care nu stiu.
    Imi cer scuze inca o data.

  19. #779 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Rasko, imi cer sincer scuze.
    Cum a aparut in mai toate trailer-ele si stirile despre U3 in ultima vreme, nu m-am gandit ca sunt unii care nu stiu.
    Imi cer scuze inca o data.
    Ideea e ca unii dintre noi am facut eforturi destul de mari in a rezista tentatiei de a viziona trailere, gameplay, anunturi si orice mic detaliu despre story e privit ca spoiler de catre acesti oameni.

  20. #780 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Sorry daca a mai fost postat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 69 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts