Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 69 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #801 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Reusim sa ne strangem cativa in seara asta pentru un deathmatch?
    Suntem la Ciorapila ne jucam Mario, ne chinuim sa facem 69 de stele

  2. #802 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Chiar nu mai am ce sa zic, am zis la inceput ca imi cer scuze daca va deranjez, multumesc celor care nu au sarit cu " BAAA JOCU MEU E DE BOSTANI" si au incercat sa imi explice cum e cu acel joc.Pentru ceilalti, imi pare rau ca v-am ofensat si chill out, e doar un joc.

  3. #803 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Chiar nu mai am ce sa zic, am zis la inceput ca imi cer scuze daca va deranjez, multumesc celor care nu au sarit cu " BAAA JOCU MEU E DE BOSTANI" si au incercat sa imi explice cum e cu acel joc.Pentru ceilalti, imi pare rau ca v-am ofensat si chill out, e doar un joc.
    Glumeam Ciserom, joacă-le, merita!

  4. #804 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Chiar nu mai am ce sa zic, am zis la inceput ca imi cer scuze daca va deranjez, multumesc celor care nu au sarit cu " BAAA JOCU MEU E DE BOSTANI" si au incercat sa imi explice cum e cu acel joc.Pentru ceilalti, imi pare rau ca v-am ofensat si chill out, e doar un joc.
    Pai nici tu n-ai procedat corect, scuza-ma ca ti-o spun. Dar ai tras niste concluzii foarte proaste doar din trailere si din reviewuri (care sunt de 9-10). Daca ai fi jucat U3 poate ar fi inteles lumea mai bine... dar asa .

  5. #805 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Dupa ce joci un joc Uncharted devii atasat oarecum de personajele lui, faptul ca personajele au fost conturate dupa actorii cu care s-a realizat jocul si dau cateva exemple : Nolan North si Emily Rose, sa nu uit de Clauda Black si faptul ca poti identifica personajele din joc cu actorii reali care mie personal mi se pare ca s-au implicat FOARTE mult pentru un joc video mi se pare fantastic, sa nu uitam..voice acting de nota 10, cinematics foarte reusite care cel putin mie imi creeaza o atmosfera de film (am sustinut mereu ca uncharted 2 a fost un joc mai bun decat multe multe filme pe care le-am vazut, daca imi permiteti sa fac o mica arta poetica din aceasta fraza ) ), grafica extraordinara pt. o consola, dialoguri foarte interesante intre personaje, story captivant cu siguranta, iar pt. mine e cel mai bun 3rd person shooter dpdv al gameplay-ului si am jucat si gears.Initial am vrut sa zic si ca poate nu ii place pt. ca nu stie limba engleza dar nu cred ca e cazul..Ai zis Sosetila ca nu intelegi acest HYPE care se creeaza in jurul jocurilor de azi, sincer nici eu.Cu o singura EXCEPTIE !

  6. #806 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #807 SP
    Member Sosetila's Avatar
    ph4n, nu uita de inspiratia 3rd person shooterelor de azi, RE4

  8. #808 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    ph4n, nu uita de inspiratia 3rd person shooterelor de azi, RE4
    Nu, primul joc care a folosit calumea mecanica de 3-rd person shooter este Gears of War 1, si de la el incoace au inceput sa fie mai apreciate genul asta de shootere.
    Sosetila nu stiu ce incerci sa afli sau sa dovedesti pe threadul asta,fiindca de cumparat jocul ma indoiesc ca ai vre-o intentie sa-l cumperi,de placut nu-ti place,so stop trolling & go.Nu e nimeni obligat sa-ti explice ce e asa fain la jocul asta,nu cu atitudinea asta mai ales.

  9. #809 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    what the.... Unde au disparut ultimele posturi? Nu ma refer doar la ale mele...

    3 x "cinci au dat ortu' popii" intr-o ora de gheimplei:






  10. #810 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Cum e jocul baieti? mai bun ca al doilea? la fel de bun?
    Am nevoie de niste pareri bune, nu stiu daca sa-l iau acum sau sa mai astept pana mai scade pretul.
    Daca nu merita chiar atat de mult ma inclins spre altceva momentan, dar eu zic ca merita.

  11. #811 SP
    Senior Member ffocus's Avatar

  12. #812 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Cum e jocul baieti? mai bun ca al doilea? la fel de bun?
    Am nevoie de niste pareri bune, nu stiu daca sa-l iau acum sau sa mai astept pana mai scade pretul.
    Daca nu merita chiar atat de mult ma inclins spre altceva momentan, dar eu zic ca merita.
    Se merita. Dupa ce-l iei sa-mi dai add ca nu prea am cu cine sa-l joc in MP

  13. #813 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Cum e jocul baieti? mai bun ca al doilea? la fel de bun?
    Am nevoie de niste pareri bune, nu stiu daca sa-l iau acum sau sa mai astept pana mai scade pretul.
    Daca nu merita chiar atat de mult ma inclins spre altceva momentan, dar eu zic ca merita.
    jocul este superb , merita fiecare leutz ....

  14. #814 SP
    Member prise's Avatar
    Eu probabil fac parte din categoria "cel mai mare fan". Jocul este superb, sunt la capitolul 10 , nevastamia da cu aspiratorul si nu vreau sa imi strice nici partea audio pentru ca nu vreau sa pierd nimic din joc. Dar in scurta pauza am decis sa va scriu si ma reintorc la joc. Nu imi pot da pareri de expert despre joc dar pot spune ca gameplay-ul pe care il experimentez e fantastic. Imi place la nebunie !!!!

  15. #815 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Sorry guys, am inteles ca trebuie sa il joc ca sa "ma prinda", nici eu nu pot sa descriu de ce am mers(nu alergat) atunci cand am primit Master Sword in Ocarina of time (da, nu am avut n64 )
    Oricum, arata foarte bine online-ul, dar nu am inteles ceva.E sistem de regen ca la COD sau ai HP (in video-uri nu vad nici HP nici rosu, poate din cauza ca nu l-a lovit nimeni dar ar fi cam greu...)

  16. #816 SP
    Member Aliosa's Avatar
    AAAAAAAA, a aparut pe site la Media Galaxy AAAAAAAAAAAA
    Cum fac sa-l cumpar????
    Pretul e foarte bun, dar vad ca apare stoc epuizat
    MEDIA GALAXY | Uncharted 3 Explorer Edition PS3
    Pacat ca nu sunt in Romania ca eram deja in Media Galaxy.

  17. #817 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dar unde esti?

  18. #818 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Explorer edition e vandut de mult. Doar pe ebay mai ai sanse sa-l gasesti, dar au niste preturi.....
    Grrrr. eu am discul, dar nu-mi merge consola. ca dracu'

  19. #819 SP
    Member Aliosa's Avatar
    E vandut de mult in UK si alte state.
    Daca apare pe siteul Media Galaxy, cred ca inca mai au acest produs. Aici pe forum nu a postat nimeni aceasta editie, in sectiunea "Ce ne-am cumparat azi". De asemenea, acum 2 zile editia nu era pe site-ul MG, ceea ma indreptateste sa trag sperante.

  20. #820 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 69 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts