Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 69 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #901 SP
    Member justamodel's Avatar
    Harti faine, skinuri super si ND merita supportul nostru. Eu am luat fortune hunter pack.

  2. #902 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Scuze daca am mai intrebat sau s-a mai raspuns, de unde pot lua un online pass pentru u3?

  3. #903 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    De pe store. (banuiesc ca a fost utilizat de altcineva) Ai grija sa fie in concordonta cu zona jocului.

  4. #904 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Multumesc, da, urmeaza sa iau unul sh. Ramane "legat" de disc, psn id, sau consola? Daca il iau pe uk sau us cum fac sa joc cu voi din ro?

  5. #905 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    merita sa vand Uncharted 3 si sa iau alt joc ? Ce parere aveti. Nu prea ma atrage asa de mult, am jocul datorita optiunii prin care am luat playstationul

  6. #906 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Costel93 View Post
    merita sa vand Uncharted 3 si sa iau alt joc ? Ce parere aveti. Nu prea ma atrage asa de mult, am jocul datorita optiunii prin care am luat playstationul
    Ce nu te atrage? Cumva single-player-ul? Pai sa stii ca nu prea e alt joc pe ps3 cu o campanie mai frumoasa, palpitanta si bine realizata ca Uncharted 3. Poate doar GOW3.
    La partea de mp nu ma pronunt.

  7. #907 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Vinde cineva de aici Inelul si catarama lui Drake ?
    Pm me

    Ps : In romania se gaseste doar explorer edition , iar CE nu ? sau EE e pt europa si CE pt USA ?

  8. #908 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by claudiutk View Post
    Multumesc, da, urmeaza sa iau unul sh. Ramane "legat" de disc, psn id, sau consola? Daca il iau pe uk sau us cum fac sa joc cu voi din ro?
    Iei pass de UK pentru zona 2 sau de US pentru zona 1. Ai grija si la codul de pe cotorul carcasei la zona 2. Dupa care dai redeem la pass pe store-ul respectiv, iar jocul il joci de pe contul de RO.

    Quote Originally Posted by Costel93 View Post
    merita sa vand Uncharted 3 si sa iau alt joc ? Ce parere aveti. Nu prea ma atrage asa de mult, am jocul datorita optiunii prin care am luat playstationul
    Vinde-l.

  9. #909 SP
    Member ramusg's Avatar
    Eu zic sa scapi de el, eu mi-am luat fortune hunter pack , atat de slabut e jocul asta, mai bine iti cumperi Super Mario, grafica misto, multiplayer cu ciuperci, salvezi printese, asta e nasol frate, grafica de anii 90, gameplay de curtea scolii, mare greseala faci daca il bagi in consola, o sa explodeze. Acum vb serios, incearca campania si ne spui daca il pastrezi sau nu.

  10. #910 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Costel93 View Post
    merita sa vand Uncharted 3 si sa iau alt joc ? Ce parere aveti. Nu prea ma atrage asa de mult, am jocul datorita optiunii prin care am luat playstationul
    Iti ofer la schimb Rogue Warrior.

  11. #911 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Poate cel mai reprezentativ joc pt PS 3 alaturi de God of War si el il vinde..nici-o problema poate chiar nu ii place genul sau ma rog.Ce vreau eu sa spun e ca daca dai cu piciorul al un asemenea joc reprezentativ pentru PS3 si o sa joci alte mediocritati de jocuri intr-un final exista sansa sa ajungi sa tanjesti dupa un joc cum e Uncharted.

  12. #912 SP
    Member batmantiby's Avatar
    are careva idee de unde pot sa pun si eu mana pe un inel ca cel a lui Drake ? Sunt fan Uncharted de cand a aparut primul, le-am jucat pe toate...am observat ca sunt pareri impartite pentru partea a 3-a a trilogiei...mie mi s-a parut cu mult superioara lui Among Thieves dar m-a deranjat faptul ca am intalnit SUTE DE GLITCHURI!!!! Cand eram pe vasul acela, apa nu mai exista...era doar o unda rosie care se misca, inamicii nu mai apareau, doar arme zburatoare, in timpul urmaririlor se bloca caracterul urmarit si eu am ajuns pe acoperisuri de unde strada era un strat roz...si alte glitchuri enervante...nu stiu de ce mi-au aparut dar sper sa se scoata un patch in curand...

    revenind...stie cineva de unde pot face rost de un inel Sic Parvis Magna ?

  13. #913 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Du-te la Altex si cumpara Uncharted 3 Explorer Edition si il primesti in pachet. Nu cred ca o sa vanda cineva acel inel separat.

  14. #914 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by batmantiby View Post
    are careva idee de unde pot sa pun si eu mana pe un inel ca cel a lui Drake ? Sunt fan Uncharted de cand a aparut primul, le-am jucat pe toate...am observat ca sunt pareri impartite pentru partea a 3-a a trilogiei...mie mi s-a parut cu mult superioara lui Among Thieves dar m-a deranjat faptul ca am intalnit SUTE DE GLITCHURI!!!! Cand eram pe vasul acela, apa nu mai exista...era doar o unda rosie care se misca, inamicii nu mai apareau, doar arme zburatoare, in timpul urmaririlor se bloca caracterul urmarit si eu am ajuns pe acoperisuri de unde strada era un strat roz...si alte glitchuri enervante...nu stiu de ce mi-au aparut dar sper sa se scoata un patch in curand...

    revenind...stie cineva de unde pot face rost de un inel Sic Parvis Magna ?
    Depinde care preferi:
    1. daca iti place cel din U3, adica mai "rotunjit", atunci ia-l pe asta: Explorers Ring - U3 Version by robo3687 on Shapeways
    2. daca vrei unul ca in primele doua jocuri, atunci exista alternativa asta: Explorers Ring by robo3687 on Shapeways
    Si un thread pe RPF(replica props forum) dupa care poti afla mai multe detalii: the RPF
    In poza atasata mai jos vei vedea o comparatie intre cateva dintre tipurile de materiale din care poti alege pentru inel.

    l.e. ca tot mi-am adus aminte de RPF: UNCHARTED: Among Thieves - Drake's Journal
    Attached Images Attached Images u3updated.jpg

  15. #915 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    Am pus o intrebare. Nu eram foarte sigur. Am cumparat si BF 3, si pastrez Unchartedul. Altceva reprezentativ nu este disponibil momentan.

    Multumesc pentru sfaturi si "mustrari"

  16. #916 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Cel mai mult ma enerveaza cand dau in MP peste d-aia 'tari in coae' care folosesc voice changer-ul. Numai la ficati le-as da

  17. #917 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Cel mai mult ma enerveaza cand dau in MP peste d-aia 'tari in coae' care folosesc voice changer-ul. Numai la ficati le-as da
    may I call you Jim?

    OT: As mai incerca si in seara asta cateva (8?21?) ture pe London Underground poate pica leul buclucas...sau ce naiba mai trebe. Ce ziceti? Asta daca nu cumva ne adunam si ne facem treaba de zi cu zi. Si in alta ordine de idei, dam reset la legacy?

  18. #918 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by faxiu View Post
    may I call you Jim?

    OT: As mai incerca si in seara asta cateva (8?21?) ture pe London Underground poate pica leul buclucas...sau ce naiba mai trebe. Ce ziceti? Asta daca nu cumva ne adunam si ne facem treaba de zi cu zi. Si in alta ordine de idei, dam reset la legacy?
    Eu ma bag. Cu cat mai devreme cu atat mai bine.

    Dupa ce luam si scheletul asta facem legacy si incercam sa-i luam pe restul cand ajungem din nou la level 75.

  19. #919 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Mai baieti mai,am citit pe forumuri ca e glitchuit inelul ala de pe London Underground,si ca daca pica numai unul din noi il va primi,restul ciuciu

  20. #920 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Mai baieti mai,am citit pe forumuri ca e glitchuit inelul ala de pe London Underground,si ca daca pica numai unul din noi il va primi,restul ciuciu
    Adica ceva de genul cum s-a intamplat ieri cu bratara, de mi-a dat-o numai mie? Destul de naspa. Iar celalalt schelet pentru Heroes este pe Airport si comorile pica toate doar la sfarsit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 69 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts