Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 69 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #941 SP
    Member faxiu's Avatar
    Super meciurile de aseara (scuze baietzi, am avut haleala si bere moka) am facut captura cu boga/mugabe cu monkey man booster activ.

  2. #942 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    am terminat primele 4 capitole din singleplayer. Foarte frumos pana acum.

  3. #943 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Merita editia explorer , sau sa raman la cea standard ?

  4. #944 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ce bascalie.. din ~10 jocuri cate am jucat aseara.. doar la 1 am avut emotii. In rest am dominat tot cu echipa de n00bies. I feel so dissatisfied

  5. #945 SP
    Member faxiu's Avatar
    daca mai stateai un meci prindeai party-ul nimicitor... eu 7-18, Koba tot cam asa ...Am si avut nubiz in echipa si nu prea au ajutat. Iar noi doi am fost singurii din echipa care a inceput meciul. Haha, intrau aia si ieseau, intrau- ieseau

  6. #946 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oare doar la mine in Splitscreen apar doua inimi uriase pe ecran?

    Pot sa il fac sa se vada normal ca la orice alt joc in Splitscreen? Apare precum in poza de mai jos.
    Attached Images Attached Images uncharted-3-mp.jpg

  7. #947 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Oare doar la mine in Splitscreen apar doua inimi uriase pe ecran?

    Pot sa il fac sa se vada normal ca la orice alt joc in Splitscreen? Apare precum in poza de mai jos.
    Daca nu merge sa il joci pe verticala nu ai ce sa ii faci, asa am patit si eu cu re5 si parca problema asta o are si motorstorm apocalypse

  8. #948 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nope,asa se vede split screen la jocul asta,iar in patratele negre apare emblema fiecarui jucator.Sincer nici mie nu prea imi place cum au inpartit ecranul pt 2 player split screen,as fi preferat mult mai mult sa fie inpartit pe verticala 50/50,dar asta e ce sa-i faci.Nu stiu de unde vine ideea asta geniala de a divide ecranul in 4 in loc de 2 pt split scren

  9. #949 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pfff, ce nervi am acum. Vroiam sa parcurg si misiunile in Split dar ma scoate din sarite, iar persoana cu care joc se plange mereu ca nu vede

  10. #950 SP
    Junior Member Costel93's Avatar
    Skyrim a luat Game of The Year award, iar Uncharted 3 Best PS3 game + Best Graphics.

  11. #951 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Merita neaparat sa cumpar U2 inaintea lui 3?(intrebare de n00b).Ma gandesc ca nu o sa am cu cn sa ma mai joc multiplayer

  12. #952 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Păi e ca și cum ai citi doar volumul 3 dintr-o poveste ..

  13. #953 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    merita cel putin pentru experienta singleplayer, punctul forte al jocului

  14. #954 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Cumpara-le pe toate trei. Experienta singleplayer este superba. Must-have pt. iubitorii aventurilor, cautatorilor de comori si nu numai.

  15. #955 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si de unde as putea cumpara acel Double-pack?(nu acela cu variantele PLATINUM)
    P.Sin romania

  16. #956 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Da, merita sa le cumperi. Nu stiu unde gasesti pack-ul ala in RO, la noi am vazut doar varianta cu Platinum. Probabil ca nu vrei platinum ca sa nu iti strici colectia, ca in rest au acelasi continut cu jocurile normale.
    Multiplayerul de la U2 este activ. La orice ora gasesti cu cine sa joci, doar ca uneori gaseste putin mai greu.
    Mai joc si eu (inca mai alerg dupa niste trofee de multiplayer), dar acum mai rar ca ma ocup cu Medal Of Honor.

  17. #957 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Uncharted Dual Pack se numeste ceea ce cauti tu si il gasesti la @Webpredator.

  18. #958 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Multumesc tuturor!
    Inca o intrebare si va las
    DLC-urile de la Uncharted 2 GOTY,mai sunt valabile?

    ---------- Post added 12-12-2011 at 10:10 AM ----------

    Am aflat!

  19. #959 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Ne bagam diseara? Eu am cam tras chiuliu in ultima vreme.. da na

  20. #960 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Daca am jocul zona 2 si cumpar dlc pe cont de us e vreo problema?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 69 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts