Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: A improspata memoria

  1. #1 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar

    Smile A improspata memoria

    Ma refer userii care au ps3,au avut ps2 si ps1.Daca mai tineti minte jocurile Soul Reaver sau Resident Evil 2,3 si toate jocurile care au atmosfera reusita,asta insemnad:muzica care te da pe spate,atmosfera terifianta,sunete care te baga in sperieti.Poveste superba,este asa ceva pe ps3? Parca mie dor de asa gen de joc,care sa ma tina lipit de tv, desi sunt o groaza de titluri scoase,nu ma atrage nici unu.
    Imi spuneti cateva jocuri de acest gen?
    Mentionez ca am terminat Killzone2,MGS4,Infamous,Uncharted1,Virtua Fighter3,GT5 Prologue
    PS:nu va costa nimic

  2. #2 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    vezi pe playstation store daca sunt portate. mi se pare ca am vazut 2-3 pe acolo.

  3. #3 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Tot ce a zis el acolo este portat atit pe PS3 cit si pe PSP.

    Din cele de PS3 incearca:
    retail - Uncharted 2, Heavy Rain, Batman Arkham Asylum, Fallout 3.
    PSN - Trine, Death Spank, Flower.

    Sint doar citeva exemple.

  4. #4 SP
    Member paulone's Avatar
    Quote Originally Posted by Dennisgsxr View Post
    Ma refer userii care au ps3,au avut ps2 si ps1.Daca mai tineti minte jocurile Soul Reaver sau Resident Evil 2,3 si toate jocurile care au atmosfera reusita,asta insemnad:muzica care te da pe spate,atmosfera terifianta,sunete care te baga in sperieti.Poveste superba,este asa ceva pe ps3? Parca mie dor de asa gen de joc,care sa ma tina lipit de tv, desi sunt o groaza de titluri scoase,nu ma atrage nici unu.
    Imi spuneti cateva jocuri de acest gen?
    Mentionez ca am terminat Killzone2,MGS4,Infamous,Uncharted1,Virtua Fighter3,GT5 Prologue
    PS:nu va costa nimic
    Pai jocuri care pe mine m-au tinut "lipit" de TV au fost asa: THE THING(PS2) pe care in ciuda vechimii lui il consider o capodopera, DEAD SPACE(PS3), COLD FEAR(PS2), THE SUFFERING(PS2), HALF LIFE 1(PS2)

  5. #5 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Cele care le-ai dat exemplu sunt pe PSN la PSone Classics daca vrei sa le joci iar.
    Pe PS3 incearca Uncharted 2 si poate Mafia 2 care urmeaza sa apara si pare ca are soundtrack si story foarte bun.

  6. #6 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Heavy Rain, Dead Space si Condemned 1 si 2.

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Condemned 1 nu e pe PS3.

  8. #8 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by paulone View Post
    THE SUFFERING(PS2)
    Ohooo, gusturi foarte bune la domnu'! Am ramas impresionat de jocul ala, genul de joc facut bine de la cap la coada.

  9. #9 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Condemned 1 nu e pe PS3.
    Yep, am uitat eu ca l-am jucat pe 360.

  10. #10 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar
    Va multumesc.THE SUFFERING a fost excelent,

  11. #11 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ati uitat de un joc excelent din toate punctele de vedere: bioshock 1 si 2. aaa... si inca unul, seria god of war.

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    seria god of war neaparat.

  13. #13 SP
    Member paulone's Avatar
    Incearca si seria FEAR

  14. #14 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    iti zic 3 cu criteriile mentionate de tine (dar sunt mai multe, depinde si de gusturi):

    - God of War (nu e scary dar... e un joc aparte din toate punctele de vedere)
    - Demon's Souls (old school style)
    - Dead Space (de jucat noaptea singur acasa cu luminile stinse - you will freak out)

  15. #15 SP
    Junior Member Dennisgsxr's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 16 Last Post: 22-09-2012, 04:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts