Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 125 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast
Results 1,021 to 1,040 of 2489

Thread: Uncharted 2

  1. #1021 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Man, eu nu te-am facut retard. Doar nu sunt de acord cu partile negative(din punctul tau de vedere) expuse de tine. Atata tot.

    PS: Mario e de capatai. Iti recomand sa cumperi un SNES si sa joci Super Mario World pe un CRT - oldschool s..t.
    Ma refeream la faptul ca daca am terminat 1 de 4 ori si 2 o data, as fi fost retardat sa nu ma prind ca daca ii impusc cand tin grenada in mana o scapa.
    De altfel pe crushing cam stai cu ochii in patru dupa chestia asta, ca e foarte folositoare.

  2. #1022 SP
    Member L0G1X's Avatar
    PennyArcadelol
    Attached Images Attached Images c1.jpg c2.jpg

  3. #1023 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    am terminat prima oara pe hard,daca vreau sa iau tropy pt crushing pot sa joc separat pe chapter,sau trebuie neaparat new game?
    Dupa ce ai terminat jocul selectezi chapter-primul nivel-crushing,nu trebuie neaparat sa dai new game.

  4. #1024 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Dupa ce ai terminat jocul selectezi chapter-primul nivel-crushing,nu trebuie neaparat sa dai new game.
    Nu cred ca ai dreptate, trebuie sa dai new game ca sa iei trofeul. Ai incercat tu cu chapter 1 si ti-a mers?

  5. #1025 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ok,am ajuns la chapter 21 si este amazing!!!
    As vrea sa nu se termine

  6. #1026 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Jocu' asta se poate instala pe hard ? Am vazut ca nu are un install obligatoriu dar daca vreau sa nu ruleze discul incontinuu , il pot instala ?

  7. #1027 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Wuof, iti e frica ca se duce blocu optic? Cineva zicea ca are jocu pe ceva stick usb, poate il instalezi direct pe memory stick.

    P.S. Cu ce te-ar ajuta sa il ai instalat pe hdd? Jocul nu are loading time de fel, se incarca putin cand il incepi in rest nu ai sa vezi sau nu ai sa astepti sa se incarce nimic.

  8. #1028 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Wuof, iti e frica ca se duce blocu optic? Cineva zicea ca are jocu pe ceva stick usb, poate il instalezi direct pe memory stick.

    P.S. Cu ce te-ar ajuta sa il ai instalat pe hdd? Jocul nu are loading time de fel, se incarca putin cand il incepi in rest nu ai sa vezi sau nu ai sa astepti sa se incarce nimic.
    Eh nu exista sa nu aiba loading screens, doar ca cei de la Naughty Dogs sunt geniali in modul in care le-au ascuns in spatele cinematicurilor.
    Dar dupa cum a spus si Srachi, jocul e facut in asa fel incat nimic sa nu te deranjeze de la experienta ta de joc, rezultand o imersiunea completa in poveste.

    @Paun- no comment, plin de posturi stupide pe toate threadurile.

  9. #1029 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  10. #1030 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Nu cred ca ai dreptate, trebuie sa dai new game ca sa iei trofeul. Ai incercat tu cu chapter 1 si ti-a mers?
    Da asa am terminat eu pe crushing.

  11. #1031 SP
    Member taz@'s Avatar
    Ce ciudat mi se pare sa ii vad "in carne si oase" pe cei care si-au imprumutat vocile in joc lol

  12. #1032 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    After finishing the game on "crushing":

    - choose chapter 5
    - begin
    - options - store - single player skins - Genghis Khan - enable
    - weapons - MP40 - give
    - tweaks - inf. ammo - enable
    - no gravity - enable

    Rezultatul: OMFG!!!!!!!!!!!!! (stiu ca e limbaj de porc gen MIRC, dar descrie cel mai bine senzatia).

    Go for it!!!

  13. #1033 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mi-am luat si eu Uncharted 2 astazi

  14. #1034 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am uitat sa va anunt ca azi noapte am gasit ultima comoara: era ascunsa in cap. 13! Tin sa ma laud ca nu am folosit absolut nici un guide, dar mi-am petrecut cam 4 ore si ceva in cap. 22...

  15. #1035 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Am uitat sa va anunt ca azi noapte am gasit ultima comoara: era ascunsa in cap. 13! Tin sa ma laud ca nu am folosit absolut nici un guide, dar mi-am petrecut cam 4 ore si ceva in cap. 22...
    Awesome job dude, eu am ratat vreo 2 comori si cu guide, deci tin sa te felicit pentru indarjirea si rabdarea de invidiat pe care le-ai avut.

  16. #1036 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    After finishing the game on "crushing":

    - choose chapter 5
    - begin
    - options - store - single player skins - Genghis Khan - enable
    - weapons - MP40 - give
    - tweaks - inf. ammo - enable
    - no gravity - enable

    Rezultatul: OMFG!!!!!!!!!!!!! (stiu ca e limbaj de porc gen MIRC, dar descrie cel mai bine senzatia).

    Go for it!!!
    Foarte tare frate!

  17. #1037 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sa ma ... , de 20 min incerc sa bag un multiplayer dar nu se conecteaza, primesc mesaj ''Error Getting Ticket''. A mai primit cineva eroarea asta in timp ce incerca sa se conecteze?

  18. #1038 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am ajuns astazi la capitolul 7 si tot ce pot spune este: EPIC incredibil. sa fiu sincer eram putin sceptic in privinta jocului din cauza hype-ului adunat in jurul lui si credeam ca este un pic overrated, dar de fapt e chiar cum zice lumea, a masterpiece. Cred ca nici nu are rost sa zic ce m-a impresionat la acest joc, doar "What could possibly go wrong?" - Drake

  19. #1039 SP
    Member slabunator's Avatar
    propun sa jucam un Ro vs Ro, mai vrea cineva ?

  20. #1040 SP
    Member andreips3's Avatar
    I`m in! In weekend nu? Ce ora?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 52 of 125 FirstFirst ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts