Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 125 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 2489

Thread: Uncharted 2

  1. #1221 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ma bag. Sunt cu Focus in echipa orice s-ar juca.

  2. #1222 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ma bag. Sunt cu Focus in echipa orice s-ar juca.
    Va mananc cu fulgi cu tot,pe amandoi . Ce ziceti,echipe de cate trei ar fi ok? Asteptam echipele sa se inscrie. Eu ma combin cu pooaul si renegade(care inca nu stie )

  3. #1223 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Refuz masculii verzi parosi. Accept doar persoane care umplu o cupa <= 36D.
    Pacat ca nu s-a facut un mic campionat pentru acest joc cand toata lumea il juca. Acum am observat ca au trecut toti la Modern Warfare.

  4. #1224 SP
    Member justamodel's Avatar
    Mie nici nu imi trebuie echipa, va rup singur
    Mai ales acum ca mi`am luat microfon sa imi pot comunica tacticile

  5. #1225 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Va mananc cu fulgi cu tot,pe amandoi . Ce ziceti,echipe de cate trei ar fi ok? Asteptam echipele sa se inscrie. Eu ma combin cu pooaul si renegade(care inca nu stie )
    imi pare rau sa te dezamagesc, dar renegade e al meu. Am omis sa scriu ieri din cauza grabei. Deci no way Jose!!

  6. #1226 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Daca se face ceva eu propun sa se formeze echipe de cate 2 jucatori. Astfel o sa se evite haosul de la campionatul de Killzone 2 (amanari, descalificari, retrageri etc.).

    P.S.: Vai, se bate lumea pe mine. Ma simt flatat. Rasko, mie imi pare rau sa te dezamagesc dar eu am deja echipa cu pooaul. I want first place this time.

  7. #1227 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Daca se face ceva eu propun sa se formeze echipe de cate 2 jucatori. Astfel o sa se evite haosul de la campionatul de Killzone 2 (amanari, descalificari, retrageri etc.).

    Vai, se bate lumea pe mine. Ma simt flatat. Rasko, mie imi pare rau sa te dezamagesc dar eu am deja echipa cu pooaul. I want first place this time.
    Atunci raman eu cu Cristti(k1du) ,era sa uit de el...si mai vedem cu locul 1

  8. #1228 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Atunci raman eu cu Cristti(Console Games Forum - View Profile: k1du ) ,era sa uit de el...si mai vedem cu locul 1
    Tough luck. Din cate stiu k1du are echipa cu consol3.

  9. #1229 SP
    Member cristian77's Avatar
    Pai consol3 s-a retras

    Btw,cine organizeaza,istrategie?

  10. #1230 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Daca se face ceva eu propun sa se formeze echipe de cate 2 jucatori. Astfel o sa se evite haosul de la campionatul de Killzone 2 (amanari, descalificari, retrageri etc.).

    P.S.: Vai, se bate lumea pe mine. Ma simt flatat. Rasko, mie imi pare rau sa te dezamagesc dar eu am deja echipa cu pooaul. I want first place this time.

    Aham....Bineeeeee...Bineeeeeeeeeee.....

  11. #1231 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Aham....Bineeeeee...Bineeeeeeeeeee.....
    Asta e pentru ca nu ai luat MW2 pe PS3.

    Just kidding. Sper ca nu va suparati dar deja i-am promis lui pooaul ca o sa joc cu el si nu este frumos sa-l las balta.

    Stii ca eu va iubesc, pe tine si pe focus.

  12. #1232 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Okey then, let the games begin!!!



  13. #1233 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Daca se face ceva eu propun sa se formeze echipe de cate 2 jucatori. Astfel o sa se evite haosul de la campionatul de Killzone 2 (amanari, descalificari, retrageri etc.).

    P.S.: Vai, se bate lumea pe mine. Ma simt flatat. Rasko, mie imi pare rau sa te dezamagesc dar eu am deja echipa cu pooaul. I want first place this time.
    Eu nu ma bat pentru tine, eu ma bat cu tine

    ---------- Post added 18-11-2009 at 05:28 PM ----------

    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Pai consol3 s-a retras

    Btw,cine organizeaza,istrategie?
    cum sa organizeze istrategie? N-ai observat ca nu mai e(pe forum) de la campionatul de Killzone?

  14. #1234 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @ Rasko and focus:




    Quote Originally Posted by k1du
    Eu nu ma bat pentru tine, eu ma bat cu tine
    Challenge accepted. Can't wait... to kick you ass!

  15. #1235 SP
    Member maweryck's Avatar
    sa inregistreze cineva meciul , meciurile si sa le posteze aici sa le vad si eu

    Abia astept sa vad . Sa curga sange !!! si sa nu luatzi prizonieri !!!! ((aaaaa..cred ca era pt MW2 asta )

    Si pt ca se poarta in ultima vreme uite si de la mine o melodie ( cadou , nu va cer nimic pe ea ) ....sa va motiveze


  16. #1236 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post


    cum sa organizeze istrategie? N-ai observat ca nu mai e(pe forum) de la campionatul de Killzone?
    Era de caterinca aia cu strategia...dar hai sa concepem un model de regulament,cu(virgula) care sa fim toti de acord si incerc eu sa fac una alta

  17. #1237 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si eu vreau parteneeeeer?Who is alone?

  18. #1238 SP
    Member justamodel's Avatar
    Pai e simplu, fara boostere sa nu se supere nimeni, deathmatch nu cred ca are farmec in 2..

  19. #1239 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si eu vreau parteneeeeer?Who is alone?
    Sorry , dar am prietena ....sunt aproape insurat


  20. #1240 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Eu propun urmatorul regulament:

    Jucatori: 2vs2
    Mod de desfasurare: 3 runde / etapa
    - deathmatch: 30 kills - 10 min sau elimination: 5 rounds - 10 min
    - plunder: 3 captures - 10 min
    - chain reaction: 10 min
    Harta: Random (aceeasi harta pentru fiecare meci dintr-o etapa)
    Variation: Crushing (less health, no boosters)
    Mod de punctare: Echipa care castiga cel putin 2 runde din cele 3 existente intr-o etapa sau castiga 1 si celelalte se termina la egalitate primeste 3 puncte. In cazul in care ambele echipa castiga cate 1 runda si a 3-a se termina la egalitate fiecare echipa primeste 1 punct.
    Alte observatii:
    - meciurile se desfasoara in weekend cu posibilitate de amanare de cel mult 1 saptamana (fiecare echipa beneficiaza de 1 amanare / etapa)
    - dupa terminarea meciului echipa castigatoare are obligatia de a trimite un PM pe PSN cu inregistrarile celor 3 runde organizatorului/lor si de a posta scorul pe forum.
    - la final, echipa cu cele mai multe puncte castiga. In caz de egalitate, diferentierea se va face in functie de numarul de runde castigate.

    Se pot face si alte propuneri iar dupa aceea vom face un poll in care participantii la turneu vor vota regulamentul dorit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 125 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 112 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts