Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 95 of 95

Thread: Uncharted: Drake's Fortune

  1. #81 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    eu am inceput acum sa joc la normal sa inteleg ca ar fi bine sa abandonez si sa incep pe hard ca sa nu mai bat campii pentru medium?
    Daca ai experienta poti sa dai pe hard, dar vezi ca este mai greu decat uncharted 2 pe hard, oricum poti sa reiei capitolele pt a colecta treasures. (dai acolo Select Chapter) bafta

  2. #82 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    am dat pe hard nu e mare branza...pacat de acei monstri de la sfarsit dar folosesc acel slow motion si nu-mi mai e frica

  3. #83 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Azi am facut platina de fericire (e prima)

  4. #84 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Am si eu o nelamurire. Am facut update la joc (patch-ul de 13 mb) si totusi nu am primit trofee. Am vazut ca si DevilBringer a fost in aceeasi situatie. Ma poate ajuta cineva?

  5. #85 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Pentru a debloca trofeele, după update trebuie şterse toate salvările (Save Data utility) şi �nceput jocul de la zero.

  6. #86 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Numai ce am citit postu tau. Mersi pentru raspuns. Am reusit ceva mai devreme, dar nu am sters salvarile, ci pur si simplu am inceput un joc nou. Oricum eram pe la capitolul 10, iar acum am ajuns la 6, asa ca nu am pierdut foarte mult.

  7. #87 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  8. #88 SP
    Member Mircea's Avatar
    abea akum il joc si eu.....m-a lasat masca cat de frumos e....ma grabesc sa-l termin sa ma apuc de 2

  9. #89 SP
    Senior Member divayo's Avatar
    Tirziu am jucat si eu prima parte,asta find undeva in 2009,iar acu citeva zile am facut rost de partea a doua,am sa-l joc binenteles,fara doar si poate

  10. #90 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  11. #91 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Nu cred ca e o alegere buna, nu cred ca ar fi in stare sa aiba hazul lui Drake dar s-a descurcat onorabil in Max Payne.

  12. #92 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Ieri am terminat jocul pe Hard, si tot ce pot sa zic este ca jocul e superb. Am sa incep pe Crushing, dupa ce fac trofeele ramase, doar ca vreau sa stiu un lucru. Pot selecta undeva armele pe care vreau sa le folosesc in chapterul "x" ? La arme mai am de facut trofele cu Moss-12 si M79.

  13. #93 SP
    Member JeruKu's Avatar
    Se poate....cand incepi un capitol, intri in meniu si ai undeva unde poti selecta armele. Tot de acolo poti selecta slow-motion, one bullet kill etc. Totusi nu toate armele iti sunt disponibile. Pe masura ce faci trofee primesti anumite puncte si astfel poti alege si alte arme. Am impresia ca m79 il primesti printre ultimele. Cel mai bine este atunci cand faci rost de arma pe parcursul jocului sa salvezi, folosesti munitia si reiei. Bafta

  14. #94 SP
    Junior Member SYLENTm's Avatar
    Bump dupa 6 ani, dar mai tine cineva minte daca a avut probleme cu un loading screen ce nu se mai termina? Exact cand incepe sa ruleze jocul dupa ce bag discul ramane blocat la loading screen.

  15. #95 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vezi sa nu fie ceva mizerie sau zgarietura pe disc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts