Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 220 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 ... LastLast
Results 3,821 to 3,840 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3821 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    Imi cer scuze ca nu a postat niciunul dintre noi, am vb cu Galagan si mi-a spus ca posteaza el... Probabil ca a fost o neintelegere

  2. #3822 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Meciuri decise la masa verde in cupa:

    Iasmin90 - mcpallmall 0-3
    Alex_Stef - Galagan90 0-3
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Galagan90 si alex1986sho nu au fost prezenti online azi in ziua de deadline pe PSN intre 21:00 si 21:15 si nici nu au cerut vreo amanare motiv pentru care pierd amandoi cu cu 0-3.
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Un update pentru situatia penalizarilor:
    TheSpider - folosire echipa a 5-a oara
    Iasmin90 - neprezentare
    Alex_Stef - neprezentare
    Galagan90 - neprezentare
    Gabrielcrist - folosire echipa a 5-a oara
    fakegame13 - folosire echipa necorespunzatoare
    Costea - neprezentare
    Alex1986sho - neprezentare
    Galagan90 este la 2-a neprezentare.

  3. #3823 SP
    Member rokococo's Avatar
    Liga 1
    Etapa 6

    Rokococo ( Rapid Viena ) - Spike ( FC Koln ) 0 - 1
    Spike ( Real Madrid ) - Rokococo ( PSG) 3 - 1

  4. #3824 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    primul meci galagan l-a castigat cu 3-0 la masa verde, nu l-a pierdut.


    liga 1, et 6
    rokococo (Rapid Viena) - Spike (FC Koln) 0-1
    Spike (Real Madrid) - rokococo (PSG) 3-1

  5. #3825 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    primul meci galagan l-a castigat cu 3-0 la masa verde, nu l-a pierdut.
    ...
    Asa e... Greseala mea. Scuze galagan, a fost fara intentie.

  6. #3826 SP
    Member galagan90's Avatar
    Nu asta este problema, problema ar fi urmatoarea : Am vorbit astazi pe parcursul zilei cu alex si a decis el sa isi consume amanarea pentru meci. M-a rugat pe mine sa postez pe forum, insa eu nu am avut cum pentru ca am ramas fara baterie la telefon si am fost plecat pe parcursul zilei. Si cum nu stiu numerele voastre pe de rost nu am reusit sa ajungem sa remediem situatia. Eu cu el discutasem ceva..

  7. #3827 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Am precizat de la inceput ca nu luam in considerare scuzele. Jucati meciurile de acum incolo din timp ca sa nu mai ajungeti la astfel de situatii.

  8. #3828 SP
    Member galagan90's Avatar
    Pai daca noi am discutat si a ramas sa amanam ca nu poate el sa joace si nu am avut absolut nicio posibilitate sa postam? Ce vina avem, nu avem intotdeauna acces la internet, sau chiar la telefon, a fost o situatie destul de deosebita si niciunul dintre noi nu a vrut sa lase meciul la masa verde. Eu de exemplu am putut sa joc ieri pana la 1 la pranz, ce vina am ca nu a fost el acasa? Am acceptat sa amanam ca nu e toata ziua acasa, am spus ca o sa postam dar eu am plecat si ramasesem fara baterie, chiar nu am putut, de ce esti asa de exigent? Chiar nu ai de ce aici..

  9. #3829 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pai exista o procedura pentru amanari:
    Console Games Fifa Club: Regulament
    5.5) Pentru a amana un meci este nevoie sa postati pe forum acest lucru, sa mentionati numarul de zile in care consta amanarea si sa rugati adversarul sa posteze pe forum in scris ca este de acord cu amanarea. Daca adversarul nu mai doreste sa intre pe forum si sa confirme amanarea meciului dar va da acordul pentru acest lucru, cel care a initiat amanarea va posta ca X este de acord cu amanarea. Atentie: daca X vine ulterior pe forum si zice ca nu a fost de acord cu amanarea meciului pentru data de ..., iar cel care a initiat amanarea nu are o dovada fizica cum ca X si-ar fi dat acceptul sa amane meciurile, atunci cel care a initiat amanarea meciurilor si a mintit ca ar avea acceptul adversarului pierde cu 0-3 si in plus este penalizat in campionat cu -6 puncte. De aceea, pentru a avea o dovada, va recomand ca in aceste cazuri sa contactati adversarul pe mess sau prin sms.
    5.6) Amanarile se dau pana la maxim 2 zile daca e vorba de meciurile din cupa (incepand cu ultima etapa din faza grupelor si pana la finala) si pana la maxim o saptamana daca e vorba de un meci din campionat sau de un meci din cupa faza grupelor (-ultima etapa). Nu puteti pune insa noul deadline, intr-o zi in care unul din cei 2 jucatori implicati are stabilit deja alt deadline. specifiicati in momentul in care postati numarul de zile in care consta amanarea.
    5.7) Nu contactati pe mess sau telefonic adminii ca sa cereti o amanare. Atat timp cat ati indeplinit toate conditiile expuse in primul paragraf si aveti dreptul sa amanati meciuri, nici un admin nu se va impotrivi cererii voastre.

  10. #3830 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Ideea e urmatoarea: la inceputul cand am inceput sa organizez campionate de fifa multi veneau cu povesti lacrimogene ca sa se eschiveze de la pierderea meciurilor la masa verde (nu spun ca asta e si cazul tau). Ca sa nu imi pierd timpul facand munca de politist sau sa creez diferite precedente am bagat aceste deadline-uri si posibilitatea de a juca meciurile in avans. Daca astepti deadline-ul iti asumi responsabilitatea problemelor care pot aparea indiferent de natura si gravitatea lor.

  11. #3831 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Spike, din cauza unor probleme personale,nu pot juca etapa de miercuri. Solicit amanarea pina in data de 29 sau 30 , cum iti cade si tie bine.
    Multumesc pentru intelegere.

  12. #3832 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post

    De jucat pana luni 22.04.13 ora 23:00, etapa 6 din campionat

    Liga 1

    Iasmin90 - DonLuLu(restanta)
    Iasmin90 - DonLuLu 3-0 (DonLuLu nu a fost pe PSN intre 21:00 si 21:15)

    De jucat pana marti 23.04.13 ora 23:00, etapa 4 din cupa (restante)

    Brupa B


    galagan90 - ossaur

    Grupa C


    Gabrielcrist - SilviuGabriel


    De jucat pana miercuri 24.04.13 ora 23:00, etapa 7 din campionat

    Liga 2

    Alex_Stef - Galagan90
    mcpallmall - thedeadman14

    De jucat pana joi 25.04.13 ora 23:00, etapa 5 din cupa

    Brupa A


    TheSpider - mcpallmall

    Grupa B


    Alex_Stef - DonLuLu
    Rokococo - Galagan90

    Grupa C

    Costea - GabrielCrist

    Atentie: Portrivit regulamentului, meciurile din ultima etapa de cupa faza grupelor nu pot fi amanate!!!

    De jucat pana sambata 27.04.13 ora 23:00, etapa 6 din campionat

    Liga 1

    TheSpider - Kostelinho (restanta)


    Cine nu isi joaca meciurile pana in ultima zi de etapa, este obligat sa fie online pe PSN intre 21:00 si 21:15. Daca adversarul nu intra in intervalul specificat, cel prezent castiga cu 3-0 la masa verde. Daca adversarul intra se joaca meciurile si se posteaza rezultatele cel tarziu pana in ora 23:00. Daca unul din cei 2 jucatori nu poate intra in intervalul respectiv pe PSN, cere amanare pe forum, dupa ce in prealabil a obtinut acceptul adversarului.

    ---------- Post added 23-04-2013 at 03:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by Kostelinho View Post
    Spike, din cauza unor probleme personale,nu pot juca etapa de miercuri. Solicit amanarea pina in data de 29 sau 30 , cum iti cade si tie bine.
    Multumesc pentru intelegere.
    Miercurea viitoare ai deadline in familie campionat cu Tonynho. Daca esti de acord si tu si Tonynho sa mutam deadline-ul ala cu 24 de ore inainte (adica marti) si sa jucam noi restanta miercuri, sunt de acord cu amanarea. Astept un raspuns.

  13. #3833 SP
    Member Tonynho's Avatar
    Am facut rezervare pt teren de fotbal pentru duminica ora 14:16 sau 15:17 cum preferati scrieti pe Iesiri la fotbal care vreti sa mergeti si ce ora preferati pana maine in ora 16:00 multumesc (Spike precizez ca am fost la teren si am facut rezervarea ) )

    ---------- Post added 23-04-2013 at 01:46 PM ----------

    Terenul e in zona Morarilor (Parcul Florilor)

  14. #3834 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    doar asa sa castigi si tu campionatu spike )))) sa pierd eu la masa verde )))

  15. #3835 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Ai uitat ca ti-am dat nana in camPionat?

  16. #3836 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Un update pentru situatia penalizarilor:
    TheSpider - folosire echipa a 5-a oara
    Iasmin90 - neprezentare
    Alex_Stef - neprezentare
    Galagan90 - neprezentare
    Gabrielcrist - folosire echipa a 5-a oara
    fakegame13 - folosire echipa necorespunzatoare
    Costea - neprezentare
    Alex1986sho - neprezentare
    DonLuLu - neprezentare

  17. #3837 SP
    Member ossaur's Avatar
    Nu reusesc sa sa dau de Galagan. Telefonul este inchis. Pentru ca oricum nu cred ca mai este important jocul nostru din cupa as fi de acord cu inca o amanare macar cu inca o zi pana va fi si adversarul meu disponibil, Asta bineinteles daca intre timp nu apare pe PSN pana la ora deadline-ului. Il rog, in caz ca vede acest mesaj sa ma sune, e posibil sa nu fiu la consola, chiar daca sunt online. Ms

    ---------- Post added 23-04-2013 at 07:03 PM ----------

    Hai ca l-am gasit , vine in 15 -20 min

  18. #3838 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Cupa, Grupa C, Etapa 4

    gabrielcrist (PSG) - SilviuGabriel (Manchester City) 1-2
    SilviuGabriel (Borussia Dortmund) - gabrielcrist (Milan) 1-2

  19. #3839 SP
    Member ossaur's Avatar
    cupa
    ossaur(ajax) - galagan(olympiq m.) 2-1
    galagan(bayern m) - ossaur(barcelona) 4-2

  20. #3840 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Stai sa vezi acuma in cupa ce nana primesti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 220 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts