Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 220 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 204 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #2061 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    SARBATORI FERICITE TUTUROR!

  2. #2062 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Craciun fericit baieti!

  3. #2063 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    Eu la jumatatea lui Februarie plec in voiaj, deci nu pot sa-mi onorez locul din Liga 1... Poate daca incepe mai devreme am cum...

    SARBATORI FERICITE TUTUROR !

  4. #2064 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    in cazul acesta o sa organizez un baraj intre Silviugabriel si Asteptau pentru locul lasat liber de tine. Dar poate dau drumul mai devreme. Sa vedem cat tine sesiunea.

  5. #2065 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    sesiunea tine pana pe 10 februarie la majoritatea

    Sarbatori fericite


    sper ca am scris bine

  6. #2066 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Sarbatori fericite tuturor!

    As dori sa ma inscriu si eu in sezonul urmator!

    Multumesc anticipat!

  7. #2067 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cosming - eu o sa dau mass pe mess cand voi da startul inscrierilor pentru sezonul 3 (pe la mijlocul lui februarie). voi scrie si aici pe forum bineinteles. totul e sa fii pe faza pentru ca din partea mea esti binevenit (fara garantie bineinteles pentru ca ai fost serios si nu ai incurcat lucrurile pe aici).

  8. #2068 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Multumesc frumos!

  9. #2069 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Back in business. Consola e pregatita pentru urmatorul sezon

  10. #2070 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ati inceput sesiunea dragilor...?

    Ne auzim dupa razboi..?

  11. #2071 SP
    Member cisse's Avatar
    s-a terminat sesiunea?

  12. #2072 SP
    Member clax_117's Avatar
    Mai sunt locuri in campionat?cum procedez sa ma inscriu si eu?

  13. #2073 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vezi la postul #2067 sau finalul postului #2058

  14. #2074 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Declar perioada de inscrieri pentru Sezonul 4 de FIFA 12 pentru PS3 deschisa!!!

    Vom incepe noul sezon vineri 17.2.2012.

    Toata lumea indiferent de status trebuie sa citeasca si sa fie de acord cu toate articolele din Regulament inainte de a se inscrie: http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/

    Jucatorii vechi care nu au creat probleme: trebuie doar sa imi comfirmati aici pe forum sau pe mess ca doriti sa participati. Daca imi comfirmati pe mess si vedeti ca eu nu v-am adaugat pe lista de participare inseamna ca nu am primit mesajul vostru si atunci cel mai bine postati direct aici pe forum (lucru pe care cel mai bine il faceti din prima). Cine si-a schimbat datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) le poate lasa pe cele noi direct pe forum daca nu are probleme de intimitate sau mi le poate da prin PM (nu iau in considerare datele de contact lasate pe mess).

    Jucatorii vechi care au fost eliminati pe motive disciplinare sau au iesit singuri din campionat: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti taxa nerambursabila de 30 de lei pentru iesirea / eliminarea din campionat.

    Jucatorii noi: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti garantia rambursabila de 30 de lei in conditiile prevazute de regulament in Articolele 18-20.

    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, DonBassil, Silviugabriel, Spike (4 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei:

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88


    P.S.: Imi cer mii de scuze daca nu v-am raspuns unora dintre voi dar a fost o perioada f aglomerata pentru mine (si inca mai este pana pe 18).

  15. #2075 SP
    Member micul_'s Avatar
    Confirm

  16. #2076 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Confirm desi m-a dezamagit jocul asta la maxim anul asta



    P.S : Primul meci doar pe 20 l-as putea juca ca pana atunci o sa petrec )

  17. #2077 SP
    Member ossaur's Avatar
    si eu confirm participarea

  18. #2078 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    confirm participarea

  19. #2079 SP
    Junior Member Mark23's Avatar
    Astept sa imi vina consola, pe marti ajunge. Si ma inscriu si eu cu fratemiu cred. Sa reusim sa ne facem cont si restu, si revenim cu un alt mesaj.

  20. #2080 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Mark23 - va astept

    Vom incepe noul sezon vineri 17.2.2012.

    Toata lumea indiferent de status trebuie sa citeasca si sa fie de acord cu toate articolele din Regulament inainte de a se inscrie: http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/

    Jucatorii vechi care nu au creat probleme: trebuie doar sa imi comfirmati aici pe forum sau pe mess ca doriti sa participati. Daca imi comfirmati pe mess si vedeti ca eu nu v-am adaugat pe lista de participare inseamna ca nu am primit mesajul vostru si atunci cel mai bine postati direct aici pe forum (lucru pe care cel mai bine il faceti din prima). Cine si-a schimbat datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) le poate lasa pe cele noi direct pe forum daca nu are probleme de intimitate sau mi le poate da prin PM (nu iau in considerare datele de contact lasate pe mess).

    Jucatorii vechi care au fost eliminati pe motive disciplinare sau au iesit singuri din campionat: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti taxa nerambursabila de 30 de lei pentru iesirea / eliminarea din campionat.

    Jucatorii noi: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti garantia rambursabila de 30 de lei in conditiile prevazute de regulament in Articolele 18-20.

    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, DonBassil, gvingi76, micul_, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike (8 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei:

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 220 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 204 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts