Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 220 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #2081 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    confirm participarea

  2. #2082 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    Confirm participarea.Am aceleasi date de contact.Spike,daca e nevoie iti voi trimite un pm cu ele.
    Ms!

  3. #2083 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Buna precizarea cosming. Date neschimbate si aici

  4. #2084 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cosming - am datele tale; pastrez toate fisierele cu date de contact din sezoanele precedente intr-o locatie securizata
    gvingi76 - nu e nevoie sa comfirmati ca pastrati aceleasi date de contact; se subintelege pentru cine nu zice nimic de ele ...

    Vom incepe noul sezon vineri 17.2.2012.


    Toata lumea indiferent de status trebuie sa citeasca si sa fie de acord cu toate articolele din Regulament inainte de a se inscrie: http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/

    Jucatorii vechi care nu au creat probleme: trebuie doar sa imi comfirmati aici pe forum sau pe mess ca doriti sa participati. Daca imi comfirmati pe mess si vedeti ca eu nu v-am adaugat pe lista de participare inseamna ca nu am primit mesajul vostru si atunci cel mai bine postati direct aici pe forum (lucru pe care cel mai bine il faceti din prima). Cine si-a schimbat datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) le poate lasa pe cele noi direct pe forum daca nu are probleme de intimitate sau mi le poate da prin PM (nu iau in considerare datele de contact lasate pe mess).

    Jucatorii vechi care au fost eliminati pe motive disciplinare sau au iesit singuri din campionat: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti taxa nerambursabila de 30 de lei pentru iesirea / eliminarea din campionat.

    Jucatorii noi: trimiteti-mi PM cu datele de contact (ID forum, Yahoo Messenger, Telefon mobil) dupa care va voi trimite PM inapoi cu Iban-ul in care sa depuneti garantia rambursabila de 30 de lei in conditiile prevazute de regulament in Articolele 18-20.

    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, coming, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, micul_, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike, Venom (11 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei:

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88
    Organizez campionat de FIFA 12 pt PS3. Pt detalii puteti accesa forumul http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post679469 sau site-ul http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/. Va astept!!!

  5. #2085 SP
    Junior Member balasadaniel41's Avatar
    COnfirm participarea in noul sezon o sa iti trimit datele de contact .

  6. #2086 SP
    Member cisse's Avatar
    Conform şi eu participarea, datele de contact răm�n aceleaşi ca cele din sezonul precedent.

  7. #2087 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, balasadaniel41, cisse, coming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, micul_, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike, Venom (14 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei:

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88

  8. #2088 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    confirm si eu. sper ca n-am uitat cum sa joc.

  9. #2089 SP
    Banned Venom's Avatar
    Iti aduc eu aminte: Dupa ce ai scapat singur cu portarul de vreo 5 ori, ai vreo 4 bari, esti calare pe el tot meciul, mananci bataie cu 1-0. Simplu.

  10. #2090 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Sounds great! abia astept.

    le: hotdog? ))))))))))))))))))))))

  11. #2091 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Particip si eu

  12. #2092 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, balasadaniel41, cisse, coming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, HotDoc, micul_, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike, thedeadman14, Venom (16 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei:

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88

  13. #2093 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    me three!

  14. #2094 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, balasadaniel41, cisse, coming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, HotDoc, Kostelinho, micul_, mirciulik.6, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike, thedeadman14, Venom (18 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei: atomey91, cristiano10

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88

  15. #2095 SP
    Member asteptau's Avatar
    ma inscriu si eu.

  16. #2096 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Jucatori inscrisi pana acum: alex_fcd, asteptau, balasadaniel41, cisse, coming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, HotDoc, Kostelinho, micul_, mirciulik.6, Nightcrawl3r, ossaur, Silviugabriel, Spike, thedeadman14, Venom (19 jucatori)

    Jucatori pe lista de asteptare in vederea achitarii taxei / garantiei: atomey91, cristiano10, vmbobo88

    Id yahoo messenger: bianco_rossi88

  17. #2097 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Jucatori inscrisi pentru sezonul 3: alex_fcd, asteptau, balasadaniel41, cisse, coming, dinamovistu2008, DonBassil, gvingi76, HoriaHG, HotDoc, Kostelinho, micul_, mirciulik.6, Nightcrawl3r, ossaur, Rajkappur10 ***, Silviugabriel, Spike, thedeadman14, Venom (20 jucatori)

    Lista cu datele de contact o sa v-o dau maine pe mess dupa ora 15:00. Vor fi 2 ligi valorice, prima de 10 jucatori, iar a 2-a restul. Revin cu mai multe detalii...

    *** Rajkappur10 inca nu a platit garantia dar a promis ferm ca maine o va face pana in ora 14:00. Daca nu se tine de cuvant va fi eliminat si vom incepe fara el.

  18. #2098 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    test

  19. #2099 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Am dat drumul Campionatului. Listele cu datele de contact si urnele valorice ale echipelor vi le dau personal pe mess. Va rog atat pe cei noi cat si pe cei vechi sa cititi Regulamentul http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/ inainte sa incepeti sa jucati ca sa nu avem probleme.

    La sfarsitul sezonului vor retrograda / promova ultimii / primii 3 jucatori din fiecare Liga.

    La tragerea la sorti pentru cupa am folosit urmatorii capi de serie:

    HoriaHG, HotDoc, Spike, thedeadman14

    balasadaniel41, DonBassil, micul_, ossaur

    asteptau, Silviugabriel, dinamovistu2008, gvingi76

    alex_fcd, mirciulik.6, Nightcrawl3r, Venom

    cisse, coming, Kostelinho, Rajkappur10


    De jucat Etapa 1 din Liga pana duminica, 19.2.2012, ora 23:00

    De jucat Etapa 1 din Cupa pana miercuri, 22.2.2012, ora 23:00

  20. #2100 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pentru cei care sunt noi in campionat:
    Impartirea ligilor o gasiti pe site...
    http://consolegames-fifa-championshi...com/#/inventar

    Spike jucam diseara in cupa?
    Sa incep cu o infrangere... Astfel nu voi putea merge decat spre mai bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 220 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts