Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 220 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3081 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat baraj pentru Liga pana miercuri ora 23:00

    micul_ - Venom

  2. #3082 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    Salut Spike, cam cand crezi ca dai drumul la un nou sezon ? Mersi

  3. #3083 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cred ca dupa ce apare FIFA13...

  4. #3084 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    ohooo

  5. #3085 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Stii careva cand apare ps4?

  6. #3086 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    Stii careva cand apare ps4?
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...aystation-4-a/

  7. #3087 SP
    Member micul_'s Avatar
    Baraj

    micul_ (Napoli) - Venom (Benfica) 5-3
    Venom (PSG) - micul_ (Napoli) 2-5

  8. #3088 SP
    Member Kostelinho's Avatar
    Pacat Old Gamer ca nu ai promovat .... cred ca meritai. Poate la 2013, reinviem 'cantonamentele' de altadata , ca se ne luptam la titlu .

  9. #3089 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Clasament final Liga 1

    1. flllorin 44p
    2. Spike 43p
    3. thedeadman14 39p
    4. HotDoc 33p
    5. HoriaHG 29p
    6. Kostelinho 28p
    7. DonLuLu 22p
    8. Kostelinho 22p

    9. micul_ 21p
    10. cosming 20p

    11. ossaur 7p


    Clasament final Liga 2


    1. Tonynho 29p
    2. Nightcrawl3r 25p

    3. DonBassil 24p
    4. Venom 21p

    5. SilviuGabriel 19p
    6. Musste 17p
    7. mirciulik.6 16p
    8. gvingi76 10p


    Componenta Liga 1 pentru primul sezon de la FIFA 13 (asta daca o sa jucam toti de la inceput)


    1. flllorin
    2. Spike
    3. thedeadman14
    4. HotDoc
    5. HoriaHG
    6. Kostelinho
    7. DonLuLu
    8. balasadaniel41

    9. Tonynho
    10. Nightcrawl3r

    11. micul_
    12. DonBassil



    Prieteni, ne revedem la FIFA 13. Multa bafta pana atunci!!!

  10. #3090 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    sper sa apara fifa 13 odata cu ps 4 .....

  11. #3091 SP
    Junior Member fifandy's Avatar
    Salut, am completat o "cerere" tip de inscriere. Spike, ai datele si "cererea" pe Pm. Multumesc!

  12. #3092 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Primul sezon la FIFA 13 va debuta pe data de 05.10.12

    Incepand din acest sezon cei care doresc sa se inscrie vor trebui sa plateasca o taxa de 10 lei. Aceasta taxa este nerambursabila si trebuie achitata doar la un oficiu Raiffeisen.

    Pe langa taxa, pentru inscriere este necesar sa imi dati PM cu id-ul de yahoo messenger, PSN si numarul vostru de mobil. Nu iau in considerare aceste date daca sunt lasate pe messenger sau mobil.


    Toti cei inscrisi vor trebui sa fie de acord cu Regulamentul Campionatului:
    http://consolegames-fifa-championship.cabanova.com/

  13. #3093 SP
    Junior Member flllorin's Avatar

    Re: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

    si bani unde se duc?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  14. #3094 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    La mine. Daca doreste cineva sa mai organizeze moca e invitatul meu. Eu am facut-o din 2008 pana acum si mi-a ajuns. Am analizat cele intamplate in sezoanele trecute si asa consider ca e mai bine.

  15. #3095 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by flllorin View Post
    si bani unde se duc?

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Cei care vor sa se inscrie vor primi contul :
    Pentru inscriere este necesar sa imi dati PM cu id-ul de yahoo messenger, PSN si numarul vostru de mobil. Nu iau in considerare aceste date daca sunt lasate pe messenger sau mobil. Eu va voi da IBAN-ul pe care sa depuneti taxa de participare, iar dupa ce o depuneti si o primesc sunteti inscrisi.
    Citat din regulament



    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Primul sezon la FIFA 13 va debuta pe data de 05.10.12...
    Schimba si tu o cifra din semnatura

  16. #3096 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Nu cred ca exista campionat pe lumea asta cu taxa de inscriere si fara nici-o forma de recompensare.... propun ca taxa de inscriere sa fie ridicata. Sau taxa sa ramana, banii sa ajunga in contul CG.ro iar castigatorul campionatului sa obtina green status(sau in cazul in care are deja sa i se prelungieasca) i-am spus si lui MonkY, ce parere aveti? Iar daca Spike nu vrea sa se mai ocupe de campionat... sunt sigur ca exista voluntari. Eu unul sunt disponibil pt asta, am un servici ce-mi permite mult timp liber in fata laptopului, cat sunt la munca.

  17. #3097 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    pe timpul meu folosit in folosul altora e treaba mea ce cer. nu ai nici un drept nici tu, nici Monky sa iti dai cu parerea din acest punct de vedere.

    daca vrei sa incepi un nou campionat, ok eu iti urez multa bafta. te pot ajuta cu datele de contact ale jucatorilor care au participat la mine in campionat (mai putin nr de telefon), sau cu orice alte informatii ai nevoie. deschide un thread nou, fa un site nou, fa un regulament (poti da copy paste la regulamentul meu daca consideri ca te ajuta si sa-l modifici cum crezi de cuviinta). astept de la tine si cred ca si restul comunitatii de fifa de la acest campionat un nivel de implicare si o seriozitate minim la nivelul pe care l-am abordat eu in ultimii 5 ani, atat cat m-am priceput. nu vreau sa ma consideri dusmanul tau. daca poti duce mai departe munca mea tu sau altul e perfect. eu ma voi "pensiona" cu organizarea pe timpul in care o vei face tu sau altul.

    acum ramane sa vedem daca ce ai spus tu mai sus sunt sau nu sunt vorbe goale, ca de papagali care sa dea din gura fara sa faca ceva cu adevarat sunt satul, au trecut multi de-a lungul timpului pe aici...

    Inscrierile pentru campionat se suspenda pentru 3 zile. Astept voluntarii care sa preia stafeta

  18. #3098 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Frate crede-ma ca, desi nu am facut parte din campionatele pe care le-ai sustinut, te respect si nu am negat implicarea ta, e de laudat ceea ce ai facut pana acum, dar cred ca pana la urma facem cu totii parte dintr-o comunitate, fiecare are dreptul sa-si dea cu parerea. Asta a fost parerea mea si sunt curios ce au si ceilalti de zis. Eu doar am venit cu o propunere, sunt sigur ca sunt si alti voluntari si pana la urma majoritatea decide ce se intimpla si sa nu uitam ca suntem pe consolegames forum si facem parte din aceasta comunitate pe care trebuie sa o respectam.

  19. #3099 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    eu nu m-am suparat deloc pe comentariul tau, in afara cu partea in care insinuai ca ar trebui sa hotarasca altii pe timpul meu daca e drept sa cer sau nu ceva. in rest sunt perfect de acord cu ce ai zis. hai sa vedem cum evolueaza lucrurile. dar repet eu astept ceva concret, nu propuneri si vorbaraie.

  20. #3100 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Scuze nu vroiam sa insinuez asta, credeam ca este un campionat oficial ConsoleForum, asta reiese din titlul thread-ului, plus ca am vazut ca este singurul de acest gen de pe aici, deaia am spus ca este mai importanta parerea comunitatii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 220 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts