Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 220 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast
Results 601 to 620 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #601 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Si eu confirm participarea in sezonul urmator

  2. #602 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ma inscriu si eu pentru urmatorul sezon.

  3. #603 SP
    Member TheSpider's Avatar
    confirm participarea in sezonul urmator

  4. #604 SP
    Member micul_'s Avatar
    Confirm participarea in noul sezon.

  5. #605 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    confirm

  6. #606 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Datorita programului incarcat de maine, am decis sa dau drumul de azi la inscrieri. Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: cosming, dinamovistu2008, goodfellam, maghear, micul_, Razvan, Spike, thedeadman14, TheSpider (9 jucatori).

  7. #607 SP
    Member ossaur's Avatar
    confirm participarea
    psn ossaur77

  8. #608 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Datorita programului incarcat de maine, am decis sa dau drumul de azi la inscrieri. Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: cosming, dinamovistu2008, goodfellam, maghear, micul_, Razvan, Roberte, Spike, thedeadman14, TheSpider (10 jucatori).

    Pe lista de asteptare (trebuie sa achite garantia / taxa de participare in functie de caz): agentu407, ossaur.

  9. #609 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Confirm participarea pt. sezonul 3.

  10. #610 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: cosming, dinamovistu2008, DonBassil, goodfellam, maghear, micul_, Razvan, Roberte, Spike, thedeadman14, TheSpider, wackorine (12 jucatori).

    Pe lista de asteptare (trebuie sa achite garantia / taxa de participare in functie de caz): agentu407, ossaur.

  11. #611 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Confirm!

  12. #612 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: cosming, dinamovistu2008, DonBassil, goodfellam, maghear, micul_, Razvan, Roberte, Spike, thedeadman14, TheSpider, wackorine (12 jucatori).

    Pe lista de asteptare (trebuie sa achite garantia / taxa de participare in functie de caz): agentu407, ossaur.
    Confirm!

  13. #613 SP
    Member adicodlea's Avatar
    si eu confirm !

  14. #614 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: cosming, dinamovistu2008, DonBassil, goodfellam, HoriaHG, maghear, micul_, Razvan, Roberte, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14, TheSpider, wackorine, xslvry (15 jucatori).

    Pe lista de asteptare (trebuie sa achite garantia / taxa de participare in functie de caz): agentu407, cisse, gvingi76, ossaur.

  15. #615 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    spike ti-am trimis si eu pm

  16. #616 SP
    Member rokococo's Avatar
    ai PM si de la mine

  17. #617 SP
    Junior Member scociu's Avatar
    Am trimis PM pentru inscriere.

  18. #618 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Cei care ati participat editia trecuta trebuie doar sa confirmati participarea, restul trebuie sa-mi trimita PM cu id-ul de mess, PSN si nr de telefon. Cei care nu au mai participat pana acum sau au facut-o dar cu probleme vor primi inapoi un PM privind detaliile depunerii garantiei (sau taxei dupa caz) de 30 de lei.

    Regulamentul competitiei il aveti pe http://fifa11-cg-league.cabanova.com/ . Pt orice alte detalii ma puteti contacta pe mess: bianco_rossi88.

    Componenta celor 2 ligi va fi stabilita in functie de numarul jucatorilor participanti.

    Inscrisi pana acum pt sezonul 3: alex1986sho, cosming, dinamovistu2008, DonBassil, goodfellam, HoriaHG, maghear, micul_, Razvan, Roberte, SilviuGabriel, Spike, thedeadman14, TheSpider, wackorine, xslvry (16 jucatori).

    Pe lista de asteptare (trebuie sa achite garantia / taxa de participare in functie de caz): agentu407, cisse, gvingi76, ossaur, rokococo, scociu (6 jucatori).


    Cei care ati optat pt depunerea garantiei prin card bancar va trebui sa mai asteptati pana miercuri cel tarziu joi. Veti putea face plata la alegere intr-un cont de ING sau Raiffeisen.

  19. #619 SP
    Member BatsBike's Avatar
    ceva de amuzament,oarecum ... trimit PM lui spike cu confirmare pentru urmatorul sezon ... ma trezesc cu donbassil care'mi recomanda sa'i trimit lui spike confirmarea,nu lui ... apoi,mai primesc un PM de la xslvry care'mi zice ca participa in urmatorul sezon dar nu mie trebuia sa'mi spuna asta,ci lui spike ... funny,cred ...

  20. #620 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    s-a virusat campionatul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 220 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 81 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts