Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 220 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #801 SP
    Member rokococo's Avatar
    confirm rezultatele .
    thedeadman14 ( Aston Vila ) - rokococo ( Rapid Viena ) : 2 - 1
    rokococo ( Athletico Bilbao ) - thedeadman14 ( Tottenham ) : 0 - 1
    deadman frumos golul din primul meci

  2. #802 SP
    Member maghear's Avatar
    Nu mai comentati stilul de joc al adversarilor. Multi joaca cu L1+triunghi. Daca stii fifa trebuia sa anticipezi pasele si sa le interceptezi. Eu iau o gramada de goluri din centrari dar nu am spus nimanui ca ar trebui sa mai dea si L1+triunghi si sa o lase mai moale cu centrarile. Incearca sa iti imbunatatesti jocul si gata.

  3. #803 SP
    Member micul_'s Avatar
    In fotbalul real cate goluri se dau din centrari sau cornere si cate din pase peste apararea adversa?

  4. #804 SP
    Member maghear's Avatar
    Joaca doar cu control manual daca pasa L1+triunghi ti se pare prea assisted. Nu acuz nici un stil de joc. Eu nu stiu sa dau nici goluri din centrare nici goluri dupa pase L1+triunghi. Am doar noroc. xslvry nu s-a plans ca golul care l-am dat in meciul cu el de fapt nu a fost sut, am vrut sa pasez. Sincer...xslvry tu nu te oftici cand joci cu oameni care dau goluri cu pase si nu cu suturi?

  5. #805 SP
    Member BatsBike's Avatar
    un pic din norocul tau mi'ar trebui ... sa mai adun ceva la zestrea de puncte ...
    cine are un skill remarcabil,cu adevarat,va invinge mai mereu ... altfel,e doar un joc ...

  6. #806 SP
    Member maghear's Avatar
    Caut echipa pt virtual pro. CAM de 85

  7. #807 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Quote Originally Posted by maghear View Post
    Joaca doar cu control manual daca pasa L1+triunghi ti se pare prea assisted. Nu acuz nici un stil de joc. Eu nu stiu sa dau nici goluri din centrare nici goluri dupa pase L1+triunghi. Am doar noroc. xslvry nu s-a plans ca golul care l-am dat in meciul cu el de fapt nu a fost sut, am vrut sa pasez. Sincer...xslvry tu nu te oftici cand joci cu oameni care dau goluri cu pase si nu cu suturi?
    la tine nu m-am ofticat , ai ratat enorm de mult , vreo 3-4 bare parca ! oricum , de departe cel mai bun jucator cu care am jucat fifa !

  8. #808 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    cei care se plang de L1 + triunghi inseamna ca mai au de invatat... pot fi anticipate ft usor...insa daca te arunci sa deposedezi si te calicesti sa furi mingea cat mai repede...cel mai probabil e ca o sa te arzi. Daca ai rabdare, te retragi si intotdeauna cand ataci un jucator te asiguri ca esti dublat de un al doilea fundas in spatele tau... e destul de greu de luat gol din L1 + triunghi... Nu zic ca sunt expert insa teoretic cam asa e...si daca iti iese e ok

  9. #809 SP
    Member asteptau's Avatar
    domnul castigator en-titre al cupei se plange degeaba de L1+triunghi. I-am dat un singur gol dupa un un-doi in care-am folosit si comanda aia, dar atat. deci n-au fost faze gen pasa pe sus de la jumatea terenului. ma rog, unii stiu sa piarda. altii nu.

    ps: mi se pare cel putin ipocrit sa te plangi de L1+triunghi cand tu stii doar centrari de pe flancuri.

  10. #810 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    @alexsho
    In mare ai dreptate, dar... uneori fug jucatorii neselectati spre pasator si lasa gaura in aparare, iar daca joci impotriva unui jucator cu viteza, mai mult ca sigur o sa ajunga in situatie de 1vs1.

  11. #811 SP
    Member adicodlea's Avatar
    cel mai simplu , il faultezi pe cel care a dat primul pasa si s-a terminat faza !

  12. #812 SP
    Member micul_'s Avatar
    Domnu Iisus vad ca continui cu mascarada. Iti mai repet pentru ultima oara ai castigat folosind doar acea combinatie pentru ca jocul tau se rezuma la asta. Golul din primul meci pe care l-ai primit de la Carlitos a fost dintr-o centrare nu? Cel care este ipocrit esti tu nu eu. M-a batut deadman si urat de tot, intreaba-l ce reactie am avut? Mi-a dat un 8-0 la general (fara L1+triunghi) si l-am felicitat, pentru mine el e cel mai bun si cu el joc din placere chit ca imi da 100-0. Iti urez mult succes si daca vei continua circul il vei continua singur. Bafta!

  13. #813 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Deja este decis castigatorul campionatului? Editia trecuta thedeadman14 a castigat cu 32 puncte acum are deja 37 si mai are 4 meciuri de jucat... . Daca nu mai foloseste o echipa de 5 ori ...

  14. #814 SP
    Member maghear's Avatar
    Sezonul trecut au fost doar 9 echipe la finalul campionatului de aceea thdeadman a castigat cu 32 de puncte. Acum sunt 12, e normal ca jucatorul care va castiga campionatul sa aiba mai mult de 32 de puncte Oricum...in campionatul urmator (daca voi participa) sper sa reusesc sa castig si eu un meci cu thedeadman. Singurul jucator pe care nu am reusit inca sa il inving.

  15. #815 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    gvingi76......nimic nu este decis

  16. #816 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    gvingi76......nimic nu este decis
    Vii tare pe turnanta....

  17. #817 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Liga 1, etapa 8

    maghear (Tottenham) - goodfellam (Juventus) 1-3
    goodfellam (Liverpool) - maghear (Arsenal) 1-1

  18. #818 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    HoriaHG, te astept in seara asta sa jucam.

  19. #819 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Razvan (Schalke) 1-3 goodfellam (Lyon)
    goodfellam (Arsenal) 4-2 Razvan (Tottenham)

  20. #820 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    cosming, horiahg sau roberte va astept in seara asta sa jucam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 220 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts