Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 220 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #981 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    xslrvy, dupa finala mai joci?la 23.30? te-am asteptat la 20.35 si la 22

  2. #982 SP
    Member adicodlea's Avatar
    xslvry(Lyon) - HoriaHg(Valencia) 2-1
    HoriaHg(Napoli) - xslvry (Lyon) 0-1

  3. #983 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Meciuri decise la masa verde:
    xslvry - HoriaHG - ambii pierd cu 0-3
    roberte - micul_ - ambii pierd cu 0-3
    agentu407 - Wackorine - ambii pierd cu 0-3

    Ca urmare a acesotr penalizari agentu407, roberte si wackarine parasesc si cupa.

    De jucat pana sambata 28.5.2011 ora 23:00

    Liga A (restante)
    xslvry - Razvan
    goodfellam - HoriaHG

    Liga B (etapa 8)
    cisse - SilviuGabriel
    scociu - TheSpider

    Cupa optimi
    thedeadman14 - asteptau

  4. #984 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vezi ca xslvry si HoriaHG au jucat
    Quote Originally Posted by xslvry View Post
    xslvry(Lyon) - HoriaHg(Valencia) 2-1
    HoriaHg(Napoli) - xslvry (Lyon) 0-1
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Meciuri decise la masa verde:
    xslvry - HoriaHG - ambii pierd cu 0-3
    roberte - micul_ - ambii pierd cu 0-3
    agentu407 - Wackorine - ambii pierd cu 0-3

    Ca urmare a acesotr penalizari agentu407, roberte si wackarine parasesc si cupa.

    De jucat pana sambata 28.5.2011 ora 23:00

    Liga A (restante)
    xslvry - Razvan
    goodfellam - HoriaHG

    Liga B (etapa 8)
    cisse - SilviuGabriel
    scociu - TheSpider

    Cupa optimi
    thedeadman14 - asteptau
    Stiu ca regulametul zice ca ora limita este 23 si trebuie sa postezi rezultatul in 30 minute, iar conform orei postari rezultatelor nu s-au incadrat .. dar avand in vedere ultimele evenimente cred ca pot fi pasuiti cu 30 minute...
    sau 1h conform
    8. Rezultatele lasate pe PSN, mess, private message, etc nu vor fi luate in considerare. Toate rezultatele trebuiesc postate pe forum in maxim 30 de minute de la jucarea manselor tur-retur. Nu trimiteti rezultate false si nu jucati cu o alta echipa decat cea stabilita. Nu contati pe partener sa trimita el rezultatele. Dc nu am stiri despre un meci pana la sfarsitul perioadei limita, ambii jucatori pierd cu 0-3. Fara scuze gen credeam ca e datoria lui X pt ca era gazda� sau trebuia sa posteze X pt ca el a castigat�.
    ... Asta daca ceilalti competitori sunt de acord...

    Nu vreau ocolirea regulamentului, dar cred ca putem fi putin maleabili avand in vedere ultimele evenimente din online si faptul ca in seara asta era un meci pe care, probabil, multi l-au urmarit.

    Si eu sunt suparat de rezultat ... dar ce sa-i faci ... s-a decis in urma a 3 greseli...

  5. #985 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    am intrat am vazut ca nu au jucat. i-am dat mesaj lui xslvry pe psn si a iesit fara sa raspunda. nu am mai dat refresh la pagina ca sa vad ca postase rezultatul. azi mai pe seara o sa modific, dar numai pt ei.

  6. #986 SP
    Member adicodlea's Avatar
    nu ti-am putut raspunde ca jucam atunci , am jucat primul meci cu Horia in pauza Finalei Steaua-Dinamo , si am zis ca jucam pe celalalt dupa , ca sa vedem si meciul ! cum am terminat am pus rezultatele !

    ---------- Post added 26-05-2011 at 08:38 AM ----------

    am si mailurile cu confirmarile meciurilor daca vrei sa vezi orele la care am jucat !


  7. #987 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    xslvry - am modificat

    De jucat pana sambata 28.5.2011 ora 23:00

    Liga A (restante)
    xslvry - Razvan
    goodfellam - HoriaHG

    Liga B (etapa 8)
    cisse - SilviuGabriel
    scociu - TheSpider

    Cupa optimi
    thedeadman14 - asteptau

  8. #988 SP
    Junior Member agentu407's Avatar
    eu cu Wackorine nu am putut juca din cauza ruterelor, ti-am zis si tie .spike, pe messenger. degeaba am pus firul de net in ps, ca tot nu a mers (probabil are mac si netul l-oi avea pe mac). in fine e doar un joc si ce decizie se ia aia e, jucam sa ne distram, dar ce legatura are ... cu prefectura? in sensul ca din cauza finalei cupei si a netului nu am putut juca un meci de campionat este un aspect, cupa este alt aspect.

  9. #989 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    agentu407 - stiu ca am vb cu unul din voi si am spus clar, ca dupa ce incercati varianta propusa de mine sa imi lasati un mesaj, preferabil pe pm cu ce ati rezolvat. deadline-ul a venit si nu am primit nimic de la voi. stiu ca e un joc si organizez aceasta competitie pt distractie, dar pt mine nu e deloc fun sa trag de unii sa isi joace meciurile, sa binevoiasca sa treaca rezultatele pe forum sau sa ma anunte la timp de pb care apar. regula privind continuitatea in campionat ca obligativitate a participarii in cupa e de vreo 3 sezoane.

  10. #990 SP
    Junior Member agentu407's Avatar
    pai eu inteleg continuitatea ca e obligatorie, dar din cauza finalei cupei + a ruterelor nu s-a putut juca un meci. Daca nu s-a jucat un meci, asta nu inseamna ca nu continuam meciurile ramase, in plus daca te-ai uitat noi am intrat ieri la 20.15 pt jucarea meciurilor, dar nu s-a putut.

  11. #991 SP
    Member BatsBike's Avatar
    las'o asa,man,agentu407 ... cum a cazut,vorba aia ... chiar jucam for fun dar si spike are dreptate,trebuie sa fim consecventi cu regulamentul,altfel ... a fost o conjunctura nefavorabila,mai degraba ...

  12. #992 SP
    Member cisse's Avatar
    @SilviuGabriel : jucam meciul diseara?

  13. #993 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Da, ne intalnim pe PSN.

  14. #994 SP
    Member cisse's Avatar
    Dupa 21:30 o sa fiu online.

  15. #995 SP
    Junior Member agentu407's Avatar
    o sa fiu si eu online, daca vrea cine sa joace.

  16. #996 SP
    Member cisse's Avatar
    Cisse(sevilia) - silviugabriel(juventus) 0-1
    silviugabriel(juventus) - Cisse( sevilia) 3-1

  17. #997 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    @asteptau
    Nu ai mai rezolvat nimic cu PSN-ul?

  18. #998 SP
    Member asteptau's Avatar
    Sa-mi dai add pe "asteptau" pe PSN. Sper sa mai vina un cutremur peste sediul Sony, sincer sa fiu, ca inca nu mi-am recuperat contul de RO.

  19. #999 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Razvan sa imi zici cand putem sa jucam pana la ora 20 diseara , ca apoi ma uit la meci si nu pot !

  20. #1000 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Horia, pot să joc azi doar p�nă la ora 19 că după plec la meci. Să imi zici c�nd vrei să jucăm.

    ---------- Post added 28-05-2011 at 05:03 PM ----------

    HoriaHG (Napoli) - goodfellam (Liverpool) 1-2
    goodfellam (Bayern Munchen) - HoriaHG (Arsenal) 1-0

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 220 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts