Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 220 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #1281 SP
    Member maghear's Avatar
    liga a

    maghear (Napoli) - xslvry(Arsenal) 6-1
    xslvry (Lyon) - Sevilla (Tottenham) 0-0

  2. #1282 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Vrea cineva sa joace? Lasati un mesaj pe yahoo.

  3. #1283 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Azi e miercuri 13?
    E final de etapa 2...

    Quote Originally Posted by maghear View Post
    liga a

    maghear (Napoli) - xslvry(Arsenal) 6-1
    xslvry (Lyon) - Sevilla (Tottenham) 0-0

    maghear ai zis ca l-ai batut prea tare in primul meci si nu ai vrut sa mai joci si in al 2-lea? Ai lasat Sevilla sa joace in locul tau...

  4. #1284 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Liga A
    HoriaHG (bayern munchen) - razvan (tottenham) 3-2
    razvan (bayer leverkusen) - HoriaHG (Borussia Dortmund) 0-0

  5. #1285 SP
    Member BatsBike's Avatar
    liga B
    Nightcrawl3r(roma) - wackorine(fulham) 0-0
    wackorine(lazio) - Nightcrawl3r(juventus) 0-2

  6. #1286 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    ...

  7. #1287 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    cosming(Lazio)-wackorine(panathinaikos) 6-0.In minutul 44 s-a intrerupt conexiunea.
    Mi-a raspuns ca s-a intrerupt conexiunea si ca pe alta data si pa.De mentionat e faptul ca wackorine de la scorul de 3-0 nu a mai contat in meci.Nu mi se pare normal din partea lui.Si eu am luat bataie rau si m-am ofticat dar macar am avut bunul simt sa termin meciurile.Eu nu mai joc cu el returul.Nu mi-a placut atitudinea lui.
    PS: de fapt a refuzat sa jucam si al doilea meci.AsA ca nu o sa mai vreau sa jucam intr-o alta zi.

  8. #1288 SP
    Member BatsBike's Avatar
    man,daca chiar te'a deranjat aceasta"intamplare",puteai sa'mi zici pe PM ... mi'am dat autogol in prima faza,apoi mi'a cazut conexiunea(mi s'a intamplat dupa foarte mult timp acest lucru,nu cunosc cauzele) ... apoi,m'am plictisit ... am voie sa ma plictisesc?oricum,nu programasem ... you are the best,anyway(ce foame au,majoritatea,de rezultate)! ... fotbal,cu adevarat,nu prea se vede la nimeni(nici la mine,adevarat) ... sanatate!

  9. #1289 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    wackorine - daca ai inceput sa joci trebuia sa o faci pana la capat, indiferent ca era meciul programat sau in avans. prin urmare meciul retur este castigat de cosming la masa verde.

  10. #1290 SP
    Member ossaur's Avatar
    liga b
    wackorine( .... ) - ossaur(manchester city) 2-1
    ossaur(arsenal) - wackorine(ajax) 0 - 2

    Imi pare rau, am un lapsus nu reusesc de nici un fel sa imi amintesc cu cine a jucat adversarul meu in primul meci. Poate ma ajuta el. Rezultatele sunt corecte 100%

  11. #1291 SP
    Member cisse's Avatar
    diseara dupa ora 20:00 e cineva dispus sa joace in liga B?

  12. #1292 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ossaur vezi in "Player Hub"

  13. #1293 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Quote Originally Posted by maghear View Post
    liga a

    maghear (Napoli) - xslvry(Arsenal) 6-1
    xslvry (Lyon) - Sevilla (Tottenham) 0-0
    a gresit el ! s-au jucat invers meciurile , al doilea a fost cel cu 6 , in care habar nu am ce s-a intamplat , nu vroia nici un jucator pur si simplu sa dea pase , nu a mers nimic in meciul ala , orice faceam nu se intampla nimic !

  14. #1294 SP
    Member BatsBike's Avatar
    in fact it was ... liga B:
    wackorine(ajax) - ossaur77(man.city) 2-1
    ossaur77(arsenal) - wackorine(panathinaikos) 0-2

    cat despre decizia meciului pierdut(nici nu s'a pus problema jucarii celui de'al doilea) ... ca la lpf,ca la frf ... cine organizeaza ... uneori,ar trebui sa existe un buton"anti-thanks"(unul neoficial pentru plangaciosul cosming) ... dar nu exista ...

  15. #1295 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    wackorine - daca ai inceput sa joci trebuia sa o faci pana la capat, indiferent ca era meciul programat sau in avans. prin urmare meciul retur este castigat de cosming la masa verde.
    ... Meciul se considera jucat atunci cand rezultatele sunt trecute pe forum. ...
    Daca pui rezultatul dupa 44 de minute se considera meciul tur retur jucat?

    11. Daca un meci se deconecteaza in minutul X la scorul a-b, se incepe un meci nou si se joaca fix (90-X+5) minute. Scorul obtinut pana in acel minut se aduna cu scorul din meciul precedent. Daca unui jucator i se deconecteaza de 2 ori partida pierde cu 3-0 meciul respectiv (meciul se va considera insa jucat). De asemenea, daca jucatorul caruia i se intrerupe conexiunea are in acel moment *N jucatori eliminati, atunci el va fi penalizat cu *N goluri. Daca conexiunea se intrerupe din cauza jucatorului aflat in superioritate numerica, atunci jucatorul aflat in inferioritate numerica nu este penalizat.
    Daca ti se deconecteaza de 2 ori intr-un meci se considera meciul jucat si pierzi cu 3-0. Dar daca nu poti sa-l mai reiei?
    Daca nu stiu ce s-a intamplat nu este normal sa nu vreau sa reintru in meci cu posibilitatea de deconectare iar - adica automat sa pierd cu 3-0? Clar am niste probleme de retea; de ce sa reintru in meci ? Sa ma deconetez iar?
    Mai ales daca nu este un meci programat... Lasa ca-l vom juca la deadline daca nu se poate acum.

    Nu mi se pare Fair Play o atitudine de genul "Eu nu mai joc cu el returul", "nu o sa mai vreau sa jucam intr-o alta zi." sau "m'am plictisit".

  16. #1296 SP
    Junior Member balasadaniel41's Avatar
    te astept cisse sa jukam in seara asta

  17. #1297 SP
    Junior Member cosming's Avatar
    wackorine....plangacios sa faci pe cine doresti tu,prietene,una la mana,in al doilea rand esti neserios atat timp cat intri si jucam si dupa iti "cade" conexiunea si imi scrii"altadata,pa"dupa care te intreb,daca e abandon si nu-mi raspunzi.mai esti si impertinent si continuui sa scrii pe forum cuvinte la adresa mea.Daca erai "barbat"nu veneai aici cu scuze,iti terminai jocurile,si nu cand ai tu chef,ci dupa regulamentul care este pus de catre spike.Nu cum ti se taie tie cheful de jucat.,

    Ps:gvingi ar trebuii sa-ti vezi de jocurile tale si sa nu mai fi atat de bagacios,cand nu stii despre ce este vorba.daca imi spunea imi scria ca nu ii mereg conexiunea si ma ruga sa jucam returul alta data nu era nici o problema,dar nu iesie cand i se ridica lui cheful,si se asteapta sa fie cel mai smecher,sincer n-am nevoie de meciul castigat cu 3-0,oricum l-as fi invins ca e slab,nu ca as fi eu prea bun dar el este foarte slab.
    ps:Te astept sa jucam returul,tu ai fi singurul jucator de pe aici la care chiar nu as avea nevoie de castigarea meciurilor la masa verde))))))))).De 3 sezoane joc in aceasta liga si nu am avaut nicodata probleme de genu.nci un meci nu l-am vrut castigat cu 3-0 la masa verde,dar urasc nesimtireaChiar il rog pe spike sa nu dea meciul castigat de mine cu 3-0 si sa rejucam returul,sau chiar sa continuam si primul meci de la acelasi scor si acealsi minut.

  18. #1298 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    MVP-ANY (Arsenal) - HoriaHG (Manchester City) 0-4
    HoriaHG (Bayern Muncen) - MVP-ANY(Manchester City) 1-2

  19. #1299 SP
    Junior Member balasadaniel41's Avatar

    Liga B

    cosming (Arsenal) - balasadaniel41 (Tottenham) 0-0
    balasadaniel41 (Tottenham) - cosming ( SL Benfica ) 4-2

  20. #1300 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by cosming View Post
    Ps:gvingi ar trebuii sa-ti vezi de jocurile tale si sa nu mai fi atat de bagacios,cand nu stii despre ce este vorba.daca imi spunea imi scria ca nu ii mereg conexiunea si ma ruga sa jucam returul alta data nu era nici o problema,dar nu iesie cand i se ridica lui cheful,si se asteapta sa fie cel mai smecher,sincer n-am nevoie de meciul castigat cu 3-0,oricum l-as fi invins ca e slab,nu ca as fi eu prea bun dar el este foarte slab.
    ps:Te astept sa jucam returul,tu ai fi singurul jucator de pe aici la care chiar nu as avea nevoie de castigarea meciurilor la masa verde))))))))).De 3 sezoane joc in aceasta liga si nu am avaut nicodata probleme de genu.nci un meci nu l-am vrut castigat cu 3-0 la masa verde,dar urasc nesimtireaChiar il rog pe spike sa nu dea meciul castigat de mine cu 3-0 si sa rejucam returul,sau chiar sa continuam si primul meci de la acelasi scor si acealsi minut.
    Mi-am vazut... mai de jucat doar cu 2 oameni..
    In campionatul asta apar multe probleme care nu au mai fost pana acum...

    Ceea ce incercam sa spun era...

    De unde sti ce se intampla de partea cealalta?

    Decat sa veniti pe forum si tu sa ceri castigarea meciurilor (cam asta se intelege din postul tau, avand in vedere ca ai zis ca nu vrei sa mai joci cu el), sa va gratulati unul pe altul si apoi sa ceri la "TAS" anularea rezultatelor, cand stiai clar ca il poti bate oricand (el joaca in modul manual si nu s-a obisnuit inca- da. stiu ca joaca de mult asa, dar unii se obisnuiesc mai greu iar altii nici nu incearca), mai bine ii transmiteai ca veti juca cand va fi nevoie nu mai devreme (adica la deadline) si gata.
    Pace voua

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 220 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts