Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 39 of 39

Thread: Cine a cumparat de la allromedia?

  1. #21 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Am redeschis un post din 2010? , multumesc pentru recomandari

  2. #22 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Am comandat de pe allromedia, si nu prea merge ... banii sunt luati, si la codul primit scrie .... CONTACT MERCHANT FOR LICENSE ... sfaturi, ceva ?

  3. #23 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Vb. Cu Robert Dinu.

  4. #24 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Pai am încercat. La mail nu răspunde și la nr de telefon nici măcar nu da ocupat ...

  5. #25 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Stai linistit ca se rezolva, partea nasoala este ca stai cu bani blocati, eu de acea am trecut la cont de RO sa scap de complicatile cu carduri.

  6. #26 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am luat de multe ori... fara probleme. Stai linistit ca nu-ti da teapa RD. Eu iti recomand sa-i dai un PM pe forum, am observat ca acolo raspunde cel mai repede. Din cate stiu a fost cam plecat in ultima perioada... e posibil sa-l fi prins fara net. Iar ca nr. de telefon, ma indoiesc ca l-ai sunat direct pe numarul de UK, acolo unde locuieste...

  7. #27 SP
    Junior Member Elanu's Avatar
    Nici nu am zis ca l-am sunat pe numărul de acasa l-am sunat pe numărul de la semnătură am postat aici ca poate primește mail și se uita (deși am dat și mail separat) .. Și eu am mai luat de la el, si a fost ok, dar atunci a rspuns la mail aproape instant

    ---------- Post added 13-06-2015 at 18:14 ----------

    S-a rezolvat. Totul e roz recomand în continuare

  8. #28 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Salutare, cei de la Sony PSN mi-ai facut o reducere la codurile £35.00 PlayStation Network Cards

    pretul este de £31.10 plata prin PayPal sau card iar codul este livrat instant.

    £35 UK PlayStation Network Card (PS Vita/PS3/PS4) - AllRoMedia.com - Your Gaming Source
    nu exista pret mai bun, nici macar la cdkeys.com

    Nu am multe pe stoc dar merita sa arunci un ochi daca ai nevoie de unul rapid, o sa anunt daca prind oferte si la alte coduri

    Bafta

  9. #29 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Robert vreau sa intreb unde pot sa verific ce ai cumparat? Ssa amintesc parca faci poze dupa ce primesti coletul in UK inainte de a trimite in Romania. Numai vreau sa vad in ce editie sunt. Nu stiu daca amintesti dar eu sunt gamerul la care conteaza in ce editie e jocul

  10. #30 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by NECROSMOKE View Post
    Robert vreau sa intreb unde pot sa verific ce ai cumparat? Ssa amintesc parca faci poze dupa ce primesti coletul in UK inainte de a trimite in Romania. Numai vreau sa vad in ce editie sunt. Nu stiu daca amintesti dar eu sunt gamerul la care conteaza in ce editie e jocul


    sal, nu au plecat inca spre tine, nu mai fac poze de 1 an de zile ca nu m am tmp
    Resistance 3 (PS3)
    Uncharted 2: Among Thieves (PS3)
    Resistance 2 (PS3)
    pleasca miercuri daca ajung toate
    eu cred ca ajung

  11. #31 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by RobertDinu View Post
    sal, nu au plecat inca spre tine, nu mai fac poze de 1 an de zile ca nu m am tmp
    Resistance 3 (PS3)
    Uncharted 2: Among Thieves (PS3)
    Resistance 2 (PS3)
    pleasca miercuri daca ajung toate
    eu cred ca ajung
    Ok, mersi. Si sunt in editie originala?...sper ca nu sunt in Essentials sau Platinum ca cand am intrebat au zis ca sunt editie originala :/

  12. #32 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Scuze ca dezgrop "mortii", tocmai am descoperit site-ul, preturile arata foarte bine, insa proprietarul nu mai e activ din 2016, aici pe forum. Ati mai luat de curand de pe site? Totul ok, ca pana acum? Am vazut ca trimite direct spre paypal pentru plata, in cat timp, estimativ, vine codul pe mail? (banui ca vine pe mailul pe care e paypal-ul, nu?)

  13. #33 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E activ pe Facebook

  14. #34 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by cartus View Post
    Scuze ca dezgrop "mortii", tocmai am descoperit site-ul, preturile arata foarte bine, insa proprietarul nu mai e activ din 2016, aici pe forum. Ati mai luat de curand de pe site? Totul ok, ca pana acum? Am vazut ca trimite direct spre paypal pentru plata, in cat timp, estimativ, vine codul pe mail? (banui ca vine pe mailul pe care e paypal-ul, nu?)
    Salutare, compara cu încredere

    ---------- Post added 25-05-2020 at 23:05 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    E activ pe Facebook
    Mulțumesc frumos !

  15. #35 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Mulțumesc. Codul vine pe mailul pe care e PayPal?

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

  16. #36 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by cartus View Post
    Mulțumesc. Codul vine pe mailul pe care e PayPal?

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
    da, vine automat dupa plata

  17. #37 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar
    Am cumparat si eu un cod pe un an pentru Xbox, NU MERGE, imi spune ca e pentru alta regiune. Mai luasem inainte de la AllRo si mergea fara sa modific ceva, contul meu e setat pe UK. Am dat email la AllRO si nimic inapoi dupa o saptamana, am trimis iar azi mailuri si mesaj userului RoberDinu, sa vedem daca se rezolva, va anunt.

  18. #38 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by CodrinMarius View Post
    Am cumparat si eu un cod pe un an pentru Xbox, NU MERGE, imi spune ca e pentru alta regiune. Mai luasem inainte de la AllRo si mergea fara sa modific ceva, contul meu e setat pe UK. Am dat email la AllRO si nimic inapoi dupa o saptamana, am trimis iar azi mailuri si mesaj userului RoberDinu, sa vedem daca se rezolva, va anunt.

    Sa ne anunti am verificat codul tau pe contul de UK si este activ inca, Anunta-ne dupa ce ai verificat
    Attached Images Attached Images screenshot-2022-03-24-20.00.41.png

  19. #39 SP
    Junior Member CodrinMarius's Avatar
    Quote Originally Posted by RobertDinu View Post
    Sa ne anunti am verificat codul tau pe contul de UK si este activ inca, Anunta-ne dupa ce ai verificat
    Multumesc pentru suport. Pana la urma la mine tot nu a mers si mi-a activat el subscriptia, s-a rezolvat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Cine invinge? By MonkY in forum Polls
    Replies: 41 Last Post: 11-09-2012, 08:29
  2. Cu cine votati in turul II ? By nightprowler in forum Offtopic
    Replies: 258 Last Post: 14-12-2009, 21:10
  3. ...eu cu cine votez? By Khan in forum Offtopic
    Replies: 121 Last Post: 07-12-2009, 20:38
  4. Cine ma poate ajuta? By razvan2701 in forum Hardware
    Replies: 1 Last Post: 05-02-2009, 01:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts