Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Mortal Kombat HD Collection Remake

  1. #1 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

    Mortal Kombat HD Collection Remake

    Mortal Kombat HD Collection

    pamflet.jpg

    More info: here.

    Pretul se pare ca va fi de 39,99$.

  2. #2 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ar trebui mutat pe aria PS3 deoarece e exclusiv.

  3. #3 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    PS3 Exclusive? Noooooooo

  4. #4 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ar trebui mutat pe aria PS3 deoarece e exclusiv.
    vorbesti serios ??

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ar trebui mutat pe aria PS3 deoarece e exclusiv.
    Am incercat acum sa-l mut, dar nu-mi merge userul de admin.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    o sa se lanseze cam in aceeasi perioada cu noul mortal kombat ? ca atunci nu stiu care sa il iau ? ... parca mai mult ma tenteaza remake-ul asta (the games back then where awesome ...cateva fiind jocurile copilariei mele ...ei de era si MK 4 pe lista atunci cred ca erau toata seria MK care am butonato cand eram mic )

  7. #7 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    PS3 Exclusive? Noooooooo
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    vorbesti serios ??
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    o sa se lanseze cam in aceeasi perioada cu noul mortal kombat ? ca atunci nu stiu care sa il iau ? ... parca mai mult ma tenteaza remake-ul asta (the games back then where awesome ...cateva fiind jocurile copilariei mele ...ei de era si MK 4 pe lista atunci cred ca erau toata seria MK care am butonato cand eram mic )
    Earlier this week, four European game retailers (gamemania.be, ShopTo.net, vanstockum.nl & bol.com) all listed a Mortal Kombat Arcade Kollection game for pre-order with a release date of November 2010 for the PlayStation 3.

    De asemenea, am mai citit pe un alt site ca aceasta colectie o sa contina si un demo pentru noul Mortal Kombat.

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    o sa se lanseze cam in aceeasi perioada cu noul mortal kombat ? ca atunci nu stiu care sa il iau ? ... parca mai mult ma tenteaza remake-ul asta (the games back then where awesome ...cateva fiind jocurile copilariei mele ...ei de era si MK 4 pe lista atunci cred ca erau toata seria MK care am butonato cand eram mic )
    Eu unul ma bucur ca MK4 nu se afla in lista de "remake-uri". MK4 a fost primul care a bulit seria (pe urma au continuat unul dupa altul bineinteles).

  9. #9 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu unul ma bucur ca MK4 nu se afla in lista de "remake-uri". MK4 a fost primul care a bulit seria (pe urma au continuat unul dupa altul bineinteles).
    la vremea sa era o capodopera daca ma intrebi pe mine . Era primul MK 3D parca . bine zic ? sincer nu il consider un esec ...desi mortal kombat trilogy mi-a placut mai mult din cauza nr mai mare de inamici , si a caracterelor mai "speciale" (Goro , Shao Kahn , Motaro si mai era unu parca ...) . Da oricum mie MK 4 nu mi s-a parut un joc rau

  10. #10 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    la vremea sa era o capodopera daca ma intrebi pe mine . Era primul MK 3D parca . bine zic ? sincer nu il consider un esec ...desi mortal kombat trilogy mi-a placut mai mult din cauza nr mai mare de inamici , si a caracterelor mai "speciale" (Goro , Shao Kahn , Motaro si mai era unu parca ...) . Da oricum mie MK 4 nu mi s-a parut un joc rau
    Corect. Este o chestie de gusturi. Mie tocmai din cauza aia nu mi-a placut, ca l-au facut 3D. Uite cat de bine a dus-o Street Fighter-ul din cauza asta. Ca au stiut ce sa implementeze si cum sa implementeze. Tu crezi ca cei de la Midway, pardon Netherealm Studios trec acum inapoi de la 3D battle style la 2D style?

  11. #11 SP
    Member Mircea's Avatar
    abea astept sa il achizitionez...

  12. #12 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Si eu!

    ---------- Post added 17-10-2010 at 03:33 PM ----------

    Neaparat tre' sa aiba si netplay altfel...
    Ziceti-mi pls careva ca va avea si netplay...PLS!

  13. #13 SP
    Member viezure's Avatar
    Slabe sanse pt niste remake-uri.

  14. #14 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Slabe sanse pt niste remake-uri.
    Adica?

  15. #15 SP
    Member viezure's Avatar
    Adica tocmai astea sunt, remake-uri, slabe sanse sa fi dezvoltat baietii cod de multi pt jocurile astea, cu atat mai mult cu cat apare noul mk.

  16. #16 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu cred ca sunt sanse destul de mari sa implementeze un online mode pentru ele. Deja la Mk2 au implementat acest mode si banuiesc ca se si ei se asteapta ca cei care cumpara aceasta colectie sa se joace online.

  17. #17 SP
    Member Adr!an's Avatar
    C'mon...Vreau netplay, altfel ce rost ar mai avea? voi a-ti vrea sa aveti acest remake hd si sa fiti limitati sa jucati impotriva CPU-ului sau in cel mai bun caz impotriva unui prieten? fara online nu cred ca as cumpara asa ceva, poate doar din curiozitate

  18. #18 SP
    Member Ares's Avatar
    helou

    mk vs dc joaca cineva? (ps3)

  19. #19 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Stie cineva daca mai iese? Eu am cautat pe net dar nu am gasit nimic concret.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Mortal Kombat 9 By Tahitia in forum Foto & Video
    Replies: 0 Last Post: 30-10-2012, 09:34
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Replies: 0 Last Post: 11-12-2011, 07:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts