Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Mouse + Keyboard

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Exclamation Mouse + Keyboard

    Vreau sa pun Mouse si Tastatura pe PS3 ..

    Ce-mi trebuie ? ... Si de unde pot achizitiona ?

  2. #2 SP
    Banned Arsenal's Avatar
    iti trebuie un simplu mouse pe usb si o tst tot pe usb ... sau este tastura special pt ps3 scoasa acuma care se ataseaza pe gamepad

  3. #3 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu nu vorbesc de Keypad ...aia trebuie sa-mi vina saptamana viitoare de la webpredator ...

    Eu vorbesc de tastatura normala , mouse normal

    Am tastatura pe USB am mouse pe USB , nici una nu merge... Se misca in meniul PS3-ului dar cam atat... Daca intru in Resistance , nu functioneaza nimic.




  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Trebuie ca acel joc sa suporte mouse&keyboard,unul dintre aceste jocuri fiind UT3.Sincer sa fiu in afara de UT3 nu mai stiu un alt joc sa suporte m&k

  5. #5 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Iti trebuie o jucaria d'asta.

  6. #6 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    asa stiu si eu ca numai UT3 merge cu tastatura si mouse ... oricum l-am incercat si cu taste si mouse dar are lag la mouse, nu e chiar ca pe calc ... dar personal prefer sa nu fie nimic cu taste si mouse ca dupa aia o sa fie haos ... nu degeaba am trecut pe consola, ca sa scapam de mouse.

  7. #7 SP
    Senior Member huber's Avatar
    nu numai UT3 merge pe tastatura si mouse , mai merge si resitance fall of man dar nu stiu daca si resistance 2 dar de fall of man sunt sigur.

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    nu numai UT3 merge pe tastatura si mouse , mai merge si resitance fall of man dar nu stiu daca si resistance 2 dar de fall of man sunt sigur.
    Merg m&k pe usb sau iti trebuie xfps?

  9. #9 SP
    Junior Member ady_ro's Avatar
    Mie pt scriere mesaje imi merge foarte bine o tastatura wireless logitech pe usb.
    Merge si mouse-ul dar nu l-am incercat in jocuri.

    Insa tastatura imi e utila in little big planet.
    Inainte ma chinuiam mult sa scriu un text.

  10. #10 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    nu numai UT3 merge pe tastatura si mouse , mai merge si resitance fall of man dar nu stiu daca si resistance 2 dar de fall of man sunt sigur.
    De unde ai luat-o si pe asta? Ai incercat tu rfom pe tastatura fara un xfps cumva? Ma indoiesc ca ai fi testat fiindca rfom nu suporta keyboard&mouse.

  11. #11 SP
    Senior Member huber's Avatar
    erik95 : nu stiu
    Srachi: man eu ce iti spun este din ce am vazut un clip pe youtube am sa-l caut si daca il gasesc o sa til arata .

    uite
    ca nu doar ut3 merge cu keyboard&mouse pe ps3.

    Eu nu ma refeream doar prin usb.

  12. #12 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    erik95 : nu stiu
    Srachi: man eu ce iti spun este din ce am vazut un clip pe youtube am sa-l caut si daca il gasesc o sa til arata .

    uite aicea ca nu doar ut3 merge cu keyboard&mouse pe ps3.

    Eu nu ma refeream doar prin usb.
    Pai ala e prin XFPS cum au zis si baietii de mai sus... si costa peste 200 lei.

  13. #13 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pai da e conectare prin XFPS eu la asta ma refeream poate ei creadeau ca ma refer la conexiune prin usb.

    Ma-m exprimat si eu putin gresti la prima propozitie.

  14. #14 SP
    Member adin33's Avatar

    ps3

    Salut.Vreau sa-mi iau si eu o tastatura+mouse wireless(nu pentru jocuri) de la A4Tech.Stie careva daca o sa mearga pe PS3?Merci.

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    M&K pe PS3 e cheat clar. E chiar asa de greu cu controller-ul ala?

  16. #16 SP
    Member adin33's Avatar

    ps3

    Nu ai inteles.Mie nu imi trebuie pentru games(ma descurc foarte bine cu controlerul)imi trebuie pentru navigat pe net,pentru scris...

  17. #17 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Salut.Vreau sa-mi iau si eu o tastatura+mouse wireless(nu pentru jocuri) de la A4Tech.Stie careva daca o sa mearga pe PS3?Merci.
    Merg toate astea wireless, eu unu nu am auzit inca tastatura usb sa nu mearga pe ps3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Playstation 4 mouse and keyboard support By cheloo67 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 6 Last Post: 25-11-2013, 12:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts