Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 72

Thread: Sport Champions

  1. #41 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

  2. #42 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    A venit azi un amic, i-am bagat sa joace Gladiatori si la faza cu saritura cand e oponentul la pamant, era sa-mi smulga cu totul lustra lol Move-urile, din nou, au scapat nevatamate.

    Partea cea mai interesanta e de urmarit reactia cuiva care nu a mai incercat sau auzit de Move. Incepe totul lejer, totu-i ok, pana te trezesti ca l-a prins rau de tot lupta in ring, mainile-i zboara in toate partile si trebuie sa te dai inapoi, sa nu cumva sa iti iei un Move in cap/burta/spate lol Pana acum am scapat de asemenea incidente, sper numai sa nu doara prea tare cand imi iau primul Move in fata, simt ca e inevitabil.

  3. #43 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Partea cea mai interesanta e de urmarit reactia cuiva care nu a mai incercat sau auzit de Move. Incepe totul lejer, totu-i ok, pana te trezesti ca l-a prins rau de tot lupta in ring, mainile-i zboara in toate partile
    Stai linistit ca asta nu se intampla doar la cei care nu au mai incercat sau auzit de Move. Toti patim la fel, mai ales la jocurile foarte dinamice. Chiar vorbeam cu nevasta-mea cand s-a jucat prima data... ce gandeste unul care te vede pe geam cu lanterna in mana si agitandu-te?

  4. #44 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Pai o sa zica ca tocmai e in desfasurare o spargere la tine.

  5. #45 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    La ping pong sau gladiatori mai e cum e la miscari, dar ma gandesc ce ar crede cineva cand inauntru se joaca Start the Party lol tunde copilul, spala crocodilul, sparge piatra, prinde mustele, trezeste pisica!!

  6. #46 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Fratilor, stati asa, sub lacatele alea gri se afla jucatori blocati cu care poti intra in competitie ?!

  7. #47 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Fratilor, stati asa, sub lacatele alea gri se afla jucatori blocati cu care poti intra in competitie ?!
    Da sunt caractere deblocabile. Daca faci goldul la fiecare sport deblochezi cate un personaj. Daca ai facut toate tutorialele mai deblochezi un caracter.

  8. #48 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Da cum le deblochez la tenis, ca eu i-am batut pe toti, 3 stele peste tot si e plin ecranul de lacate?

  9. #49 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ai terminat gold-ul? trebuie sa-i bati pe toti la gold si deblochezi jucatorul.

  10. #50 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Am terminat si Champions Cup. Cred ca lacatele alea sun asa sa umple ecranul, sa nu fie asimetrica grila unde apar jucatorii aia.
    M-am uitat prin carticica, apai aia e praf la detalii...

  11. #51 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Am terminat si Champions Cup. Cred ca lacatele alea sun asa sa umple ecranul, sa nu fie asimetrica grila unde apar jucatorii aia.
    M-am uitat prin carticica, apai aia e praf la detalii...
    Eu am deblocat 2: Ace 8000 la tenis si Greg la tutoriale. La tenis am facut totul pana la Champions Cup 3 stele.

  12. #52 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Robotul l-am deblocat si eu.

  13. #53 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    O chestie tare taare importanta daca jucati cu cineva care e nou intr-ale Table Tennis-ului si vreti sa echilibrati jocul, este sa setati la voi dificultate Gold, la cealalta persoana lasati Bronze. Altfel, e frustrant pentru cealalta persoana si sunt sanse sa se lase de joc. Poate unii setau deja asa, altii poate nu. Eu nu incercasem asta pana acum pentru ca nu stiam ca o sa aiba asa impact asupra jocului la dublu.

    E ca la tekken, unde trebuie sa te mai lasi la unele meciuri, special sa nu fie prea frustrant jocul pentru cealalta persoana Ei, odata setata decalat dificultatea, merge brici!


    Inca o faza lol Eu am cam jucat Table Tennis numai cu stanga in ultimul timp (special sa nu mai pocnesc din greseala persoana din dreapta mea) si am observat ca-s praf cu dreapta acuma, si doar is dreptaci lol A mai patit careva? Ce-i drept, cu stanga parca e mai usor de tinut Move-ul doar in pozitie de rever, indiferent daca le primesti pe stanga sau pe dreapta.

  14. #54 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Imi da cineva si mie un sfat la cum sa-l bat pe Kenji la Gold Cup?
    Cred ca m-am prostit rau de tot...toti sunt terminati la 3 stele numai asta s-a gasit sa-mi faca viata grea...sau o fi si oboseala de vinalol

  15. #55 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Nu-l bomba decat in mod exceptional. El va pierde la tacaneala dar sa fie cat mai invartite si sa plasezi mingea cat mai pe parte dreapta, cum te uiti tu la masa.

    Bafta!

  16. #56 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Mersi mult de sfat...folosind sfatul tau l-am batut foarte lejer si l-am batut si pe Ace ala si acuma sunt la Champions Cup unde e plictiseala cam mare mai ales la primele 2 meciuri unde in primele 2 meciuri numai in "lumanari" ma tineau alea

  17. #57 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    La robotul de dupa Kenji Gold care e smecheria? Tot ceva punct slab care merge exploatat mult?

  18. #58 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Puncte slabe nu cred ca are dar incearca sa-l joci mult pe partea stanga cum te uiti tu la masa...asa a gresit cel mai mult cand am jucat cu el si sa nu-l bubui ca ti le scoate cu cea mai mare usurinta...incearca sa aplici back spin si sa le dai cat mai aproape de fileu si sa alternezi cu cateva date pana in fundul mesei

  19. #59 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    baaaaai nu pot sa trec de blonda de boomer la gladiator duel la aur!!! ma bate mereu ( sfaturi?

  20. #60 SP
    Member freezy's Avatar
    Incearca sa-i dai la picioare ca sa o dezechilibrezi iar apoi ii dai la cap
    Eu asa procedez sa da rezultate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts