Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 32 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 631

Thread: LittleBigPlanet

  1. #101 SP
    Banned CrashBash's Avatar
    Littlebigplanet: LittleBigPlanet Can Do Your Math Homework
    v-ati fi putut gandii la anumite posibilitati??

  2. #102 SP
    Member Catallin's Avatar
    A mai prezentat cineva mai sus

    Norocosi si pe faza mai sunteti cum prindeti codurile astea. Daca e cineva binevoitor si mai prinde o oferta si are placerea sa ia unul in plus si pentru mine as fi recunoscator. De doua ori pana acum am intrat pe threadul acesta exact dupa ce se terminasera "promotiile".

  3. #103 SP
    Banned CrashBash's Avatar
    stiu ca era prezentat mai sus..de aceea intrebasem daca s-ar fii gandit careva la posibilitati asemanatoare...
    cu alte cuvinte exista posibilitatea de a face lucruri si mai complexe ..mult mai complexe..doar "componente si timp" sa fie.

  4. #104 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Din pacate acelea au fost ultimele coduri. Daca stiam luam eu doua ca am doua conturi pe IGN.

  5. #105 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Catallin, hai ca m-am pregatit eu si am pastrat un cod la promotia de la IGN. Eram sigur ca cineva va avea nevoie de unul si am pastrat codul. Si pe mine ma ajutat paul, asa ca e randul meu sa ajut mai departe . Cred ca nu vor mai fi coduri de acum incolo pe nicaieri deoarece beta-ul e valabil pana pe 11 octombrie si ar fi cam...useless.
    P.S : Ai codul pe pm.

  6. #106 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Printre cele mai tari nivele jucate de mine se numara Heist si Toybox. Merita jucat in echipa caterinca la maxim.

  7. #107 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Prea tare. Nu mai pot de ras. Trebuie sa ma mai joc si eu pana nu expira Beta-ul.

  8. #108 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Printre cele mai tari nivele jucate de mine se numara Heist si Toybox. Merita jucat in echipa caterinca la maxim.
    YouTube - little big heist LBP
    pey hai frate ce mai asteptam nu ne bagam si noi, vreo cativa asa?

  9. #109 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pai de vreo 4 ore n-am iesit din joc dar mi-a picat externul tocmai acum

    Am jucat zilele trecute un nivel belea si acum nu-l mai gasesc, un fel de sarit coarda pe muzica gen Zorba grecul cum naiba se numeste?

  10. #110 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    Pai de vreo 4 ore n-am iesit din joc dar mi-a picat externul tocmai acum

    Am jucat zilele trecute un nivel belea si acum nu-l mai gasesc, un fel de sarit coarda pe muzica gen Zorba grecul cum naiba se numeste?
    Frate. Am un coleg obsedat de melodia aia si o canta la chiara in fiecare pauza. Forumul era ultimul loc unde ma asteptam sa o gasesc.

  11. #111 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cat de mult va invidiez! Nu am reusit sa pun mana pe nici un beta key din pacate. Dupa cate spuneti am impresia ca e superb jocul.

  12. #112 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Deci am jucat pana acum cu Tekken vreo cateva joculete, fratilor am lesinat de ras, am zis ca mor!! Jocul e addictive rau de tot, nu mai am cuvinte. E superb mai ales sa joci in echipa, mai multi. Deci d-abia astept sa se lanseze, yuhuuu!! LBP a devenit clar prioritate pe lista mea de jocuri, in fata la toate!! SUPERB!!!

  13. #113 SP
    Member Catallin's Avatar
    @GeOKeR am primit codul, multumesc mult.

  14. #114 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Catallin View Post
    @GeOKeR am primit codul, multumesc mult.
    Poti sa-i dai si "Thanks"

  15. #115 SP
    Senior Member Tekken's Avatar

  16. #116 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tekken: vezi cand pui link la gametrailers sa scoti tot ce este dupa .html

  17. #117 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pana mea, m-a tampit raceala asta

  18. #118 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Catallin View Post
    @GeOKeR am primit codul, multumesc mult.
    Cu placere! Spor la butonat
    @Tekken : Tare rau in 4 AM apucat sa joc si eu de cateva ori in forumla asta si e super fun! Imi place la nebunie pelerina aluia stil dragon, nu stiu cum sa fac sa primesc si eu una O are deblocata cineva? Daca da, spuneti si voi cum ati reusit, pe ce nivel etc..

  19. #119 SP
    Member Catallin's Avatar
    No beta for me din pacate codul zice ca nu mai e valid, acum am ajuns si eu acasa. E, poate voi juca direct full. Multumesc oricum pentru intentie.

  20. #120 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Catallin no problem man, il savurezi full! Azi-noapte am mai intrat putin si am jucat cu Tekken, am vrut sa ma bag la somn da parca nu mergea, lipsea ceva Can't wait for it!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 32 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 25-09-2014, 15:56
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts