Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 32 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 631

Thread: LittleBigPlanet

  1. #221 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pai hai sa iti dau un exemplu. eu pe savanah (al doilea curator) am un singur nivel cu 77%, restul sunt pe la 50-55% si le-am jucat pe toate de citeva ori. vrei sa zici ca le-ai facut 100% sau p'aproape? (ma rog, unele tre jucate online ptr 100% ca sunt sectiuni X2)

    PS meerkat ftw!

  2. #222 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Pai primul level 96% la second run, urmatoarele 86% si 81% la first run (online), recunosc sunt unele chestii tricky sau imi lipsesc mie niste stickere.
    Attached Images Attached Images 04112008175.jpg 04112008176.jpg 04112008177.jpg

  3. #223 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    mda, sunt curios cum ai luat unele chestii. eu am facut unele nivele si de 5-6 ori si nu am putut sa trec de 55% si daca esti la atent la comments sunt fff multi care intreaba cum se obtine itemu X sau Y. tu in scorurile alea ai si itemele luate impreuna cu cineva? eu nu am jucat online pina acum.

  4. #224 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Majoritatea le castigi dupa ce lipesti stickere pe niste obiecte de decor (cele din materialul lemnos), exploreaza in toate directiile, pe copaci, pe nori etc. unele obiecte sunt exact la inceput de nivel dar in directie opusa.

  5. #225 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    da, stiu, e o zona blocata de o girafa si tre sa lipesti o floare. din pacate nu am stickeru ala inca. apoi mai e o zona in alt nivel unde tre sa lipesti o fata de sackboy si nu il am nici pe ala.

  6. #226 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Abia am facut rost de joc, dar cum naiba ma joc online? sau cu alt prieten? trebuie sa termin primul story?

  7. #227 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Trebuie mai intai sa termini tutorialul.

  8. #228 SP
    Manager paul's Avatar


  9. #229 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Doamne. Va rog, spuneti-mi VA ROG ca nu e adevarata faza cum ca nu poti sa joci nivele luate de la altii sau sa creezi nivele atunci cand nu ai internet.

  10. #230 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    nu poti

  11. #231 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU. Deci daca nu ai internet esti pur si simplu limitat la poveste ? Nici nu poti sa iti faci un nivel ? Doamne, ce porcarie.

  12. #232 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Dar de ce, nu poti sa iti bagi internetul pe ps3?

  13. #233 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Poti crea si juca ce creezi dar nu poti sa le publici sau sa vezi ce au publicat ceilalti.

  14. #234 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Mahoutsukai View Post
    Poti crea si juca ce creezi dar nu poti sa le publici sau sa vezi ce au publicat ceilalti.
    parca nu era vorba asha la inceput...daca e asha

  15. #235 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    chiar nu inteleg, voi vreti sa jucati nivelele online fara legatura la net?

  16. #236 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    chiar nu inteleg, voi vreti sa jucati nivelele online fara legatura la net?
    pana la urma care e adevarul ca doar nu sunt atat de idiot incat sa nu imi dau seama ca nu se poate juca ceva pe net daca nu ai net, ce draq

    Quote Originally Posted by Mahoutsukai View Post
    Poti crea si juca ce creezi dar nu poti sa le publici sau sa vezi ce au publicat ceilalti.
    cum adica nu poti sa publici si sa vezi ce au publicat altzii , nu era vb ca se poate sau nu stii nici tu ce vb?

  17. #237 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    fara net ai numai modul Story si My Levels. restul sunt toate taiate si nu le poti accesa.

  18. #238 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    fara net ai numai modul Story si My Levels. restul sunt toate taiate si nu le poti accesa.
    deci cu net se poate , practic se poate juca ce creeaza altzii?il ai jocul? merita?

  19. #239 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Prima intrebare a fost daca poti juca altceva in afara de story daca nu ai net. Eu la asta am rapuns...
    Daca ai net poti juca ce vrei , story, nivele ale tale sau facute de altii... the sky is the limit

  20. #240 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    deci, fara net poti juca numai story sau poti face nivele (atit)...probabil ca poti si juca nivelele pe care le faci, insa nu am facut nici unul pina acum ca sa verific.

    anyway, nu stiu ce se intimpla cu mine (probabil virsta incepe sa isi spuna cuvantul) insa pentru mine jocul asta este infernal de greu. ma seaca la culme sackboy ptr ca face citiva pasi in plus in momentul in care iau degetul de pe stick...mor de o groaza de ori din cauza asta si ma mai seaca faptul ca atunci cind intilneste un obiect in calea lui, in loc sa se opreasca, il ocoleste. apoi, eu nu am jucat multe platformere la viata mea si din cauza asta nu sunt atent la detalii (reiau un nivel de zeci de ori pina gasesc toate locurile unde trebuie sa pun un sticker de ex) si majoritatea jumpurilor un pic mai dificile pentru mine sunt insane.

    sa va dau un exemplu. o chestie care mi-a luat o ora si jumatate a fost la nivelul doi, Get a Grip. m-am chinuit sa imi dau seama cum trebuie sa trag sau sa imping primul calutz pentru a ma putea sui pe el in momentul in care o ia la vale. in majoritatea cazurilor mie imi iese jumpul in asa fel incit ori sar peste el, ori nu sar destul. am reusit pina la urma, insa in momentul ala deja imi iesea al treilea ochi din orbita de nervi. am descoperit apoi la final ca am 96% din iteme (arghh). imi lipsesc 2 (numarul 28 si penultimul). cred ca am reluat nivelul de vreo 50 de ori pina acum si tot nu imi dau seama unde sunt (si din cauza ca nu le am pe cele 2 nu primesc nici all items gifts). inca o problema. la primul nivel, ce trebuie sa faci ca sa iti dea aced level gifts? la al doilea le-am luat (nu stiu cum), insa la primul nu stiu ce trebuie sa fac.

    cred ca o sa ma chinui cu LBP pentru ca imi place la nebunie si trebuie sa reusesc sa trec peste handicapul pe care il am de a juca platformere, insa ma jur ca nu mai joc nici un platformer pina nu iese LBP2. pur si simplu, ma lasa nervii. recunosc, sunt maniac si vreau sa fac fiecare nivel 100%, insa nu mi-am inchipuit vreodata ca o sa imi fie atit de greu.

    PS cred ca sunt serverele down pentru ca de vreo 2 ore nu pot sa ma conectez....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 32 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 25-09-2014, 15:56
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts