Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 32 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 631

Thread: LittleBigPlanet

  1. #21 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nah atunci il asteptam cu drag,imi fac si eu o sperietoare de ciori din paie,pot?hihi.....

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au aparut si niste fun postcards prin care aflati totul despre Little Big Planet. Enjoy !
    Attached Images Attached Images lbp_fun_postcards_01.jpg lbp_fun_postcards_02.jpg lbp_fun_postcards_03.jpg lbp_fun_postcards_04.jpg lbp_fun_postcards_05.jpg lbp_fun_postcards_06.jpg lbp_fun_postcards_07.jpg lbp_fun_postcards_08.jpg lbp_fun_postcards_09.jpg lbp_fun_postcards_10.jpg lbp_fun_postcards_11.jpg lbp_fun_postcards_12.jpg

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si mai sunt cateva
    Attached Images Attached Images lbp_fun_postcards_13.jpg lbp_fun_postcards_14.jpg lbp_fun_postcards_15.jpg lbp_fun_postcards_16.jpg

  4. #24 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Super! Intr-adevar, arata bine Sackboy hype-uit la maxim! Sa speram ca va fi mai mult DC free, si nu cum ma astept eu sa fie...

  5. #25 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    DC-ul o sa fie de la utilizatori si asta inseamna foarte mult pentru console. Custom Content. Bine inteles ca va fi moderator si nu orice prostie va putea fi downloadabila.

  6. #26 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Macar sa fie gratis, ca doar nu o sa stau sa platesc pt. fiecare chestie noua pe care mi-o iau...

  7. #27 SP
    Member Arslany's Avatar
    Arata distractiv cum am mai zis, dar nu cred ca va fi un succes...

  8. #28 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca jocul va ocupa aproximativ 40GB
    Talk about content (bine, se pare ca vor fi si extraordinar de multe tutoriale).

  9. #29 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Se pare ca jocul va ocupa aproximativ 40GB
    Talk about content (bine, se pare ca vor fi si extraordinar de multe tutoriale).
    Si mai ziceau unii ca Blu-Ray e useless...
    Cat costa producerea unui disc Blu-Ray, ca de vandut le vand scump ?

  10. #30 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Se pare ca jocul va ocupa aproximativ 40GB
    Talk about content (bine, se pare ca vor fi si extraordinar de multe tutoriale).
    E chiar amuzant cand te gandesti ca un PS3 cu 40GB e mai mic decat Blu-ray dual-layer 50GB

  11. #31 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Vorbiti aiurea,e poveste veche...ADVERTISING! la fel a fost si cu MGS.Pun pariu ca Litlle big planet incape pe un Litlle dvd!punct...cu atatea noi metode de comprimare etc.Sa fim seriosi...Ati auzit de Gears cu ce grafica pe dvd?Bioshock care apare curand?incercam sa fac referinta la jocuri mari,ori grafica de nemaivazut,ori content imens,muzica si altele-vezi GTA4...daca era exclusivitate ziceau ca abia incape in 50gb.Plictisitor deja dar observ ca pt unii inca fascinant,no offence...

    In rest astept jocul.Pare fun si ma bate la cap si gagica cu Sackboy ala deci e preorder

  12. #32 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Si mai ziceau unii ca Blu-Ray e useless...
    Cat costa producerea unui disc Blu-Ray, ca de vandut le vand scump ?
    Si da,Blu-ray e useless! ...cel putin deocamdata

  13. #33 SP
    Manager paul's Avatar
    Anybody who thought that the PSN-friendly nature of LittleBigPlanet meant the game could be offered as a downloadable title will probably dash that dream when they find out the game takes up 40GB. In an interview with GI.biz, developer Alex Evans explains the game will be \"filling up\" the Blu-ray disc.

    Evans explains there's a lot of tutorial content in LittleBigPlanet, narrated by Stephen Fry for English audiences. As we've learned in the past from Heavenly Sword and Ratchet, it's the (uncompressed and/or multi-region) audio that takes up a significant amount of space on the Blu-ray. Evans expresses that thanks to the Blu-ray, file size hasn't been a concern. This loose attitude to size for the disc's contents will not be applied to the player-designed content, however, which Evans says is \"relatively compact.\"
    LittleBigPlanet fills up Blu-ray disc - Joystiq

  14. #34 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    killemall tati pune mana pe MGS si joaca-l si gandeste-te de 2 ori inainte sa postezi aberatii de genul vrajeala domle, ala incape si pe dvd

  15. #35 SP
    Member Arslany's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Si da,Blu-ray e useless! ...cel putin deocamdata
    Stii ce spui?

  16. #36 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Gata cu offtopicul !

  17. #37 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Deacord,insa un ultim drept la replica sa-i raspund lui DonAdryan minune.

    Daca te benoclai la ce am scris ziceam ca probabil Litlle big planet ar putea incape pe un dvd.Referitor la telenovela ta preferata,MGS4 care da l-am jucat,ma refeream la cu totul altceva.Nu ca ar fi incaput pe un dvd(si asta in special datorita acelor lungi filme) ci ca in nici un caz nu ar fi avut nevoie neaparat de 50gb.Iti reamintesc ca japonezul ala,stii tu cum il cheama,se plangea ca nu reuseste sa-l bage in 50gb,ca vai,ce se fac ei,cat de greu le este sa se incadreze in spatiu.La asta ma refeream cand spuneam ADVERTISING!

    Am dreptul la replica,mai ales daca o fac politicos.La fel a facut-o si paul,toata stima,a incercat sa aduca si niste argumente,plauzibile sau nu,alta poveste.

    Sper ca ai inteles ceva din ce am zis si foloseste cu manelistii tai expresii de genul tati,domle,vrajeala etc

    In alta ordine de idei sa vorbim despre joc ca nu ai ce replica sa-mi dai,stiu ce vb,nu am chef de scandal,nu am jucat un titlu la viata mea,nu am detinut sau detin o singura consola si nici nu am 14ani,deci nu folosi reply,nu mai intereseaza nici pe mine si nici pe altii,aici vorbim de litlle big planet...

  18. #38 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post

    In alta ordine de idei sa vorbim despre joc ca nu ai ce replica sa-mi dai,stiu ce vb,nu am chef de scandal,nu am jucat un titlu la viata mea,nu am detinut sau detin o singura consola si nici nu am 14ani,deci nu folosi reply,nu mai intereseaza nici pe mine si nici pe altii,aici vorbim de litlle big planet...
    Pe langa ca tu incepi cu dvd>bluerayul again mai si faci pe gigi smart.Acum serios termina cu porcarile astea cu blueray nu este folositor, ex:mgs4 uncharted, ratchet&clank un port identic nu este posibil pe 360 orice metoda de comprimare ai folosi ...are vreo enspe mii de cutscenuri. ex: noul adventure game a lui capcon a fost anulat pentru 360 din cauza marimi dvd-ului sorry de offtopic

    Cat despre Littlebigplanet cineva a zis ca nu va avea succes se inseala amarnic este unu din jocurile gen halo in care toata lumea le poate juca , este hypuit estimez cel putin 5 mil de vanzari daca duc reviewurile peste nota 8

  19. #39 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Deacord,insa un ultim drept la replica sa-i raspund lui DonAdryan minune.

    Daca te benoclai la ce am scris ziceam ca probabil Litlle big planet ar putea incape pe un dvd.Referitor la telenovela ta preferata,MGS4 care da l-am jucat,ma refeream la cu totul altceva.Nu ca ar fi incaput pe un dvd(si asta in special datorita acelor lungi filme) ci ca in nici un caz nu ar fi avut nevoie neaparat de 50gb.Iti reamintesc ca japonezul ala,stii tu cum il cheama,se plangea ca nu reuseste sa-l bage in 50gb,ca vai,ce se fac ei,cat de greu le este sa se incadreze in spatiu.La asta ma refeream cand spuneam ADVERTISING!

    Am dreptul la replica,mai ales daca o fac politicos.La fel a facut-o si paul,toata stima,a incercat sa aduca si niste argumente,plauzibile sau nu,alta poveste.

    Sper ca ai inteles ceva din ce am zis si foloseste cu manelistii tai expresii de genul tati,domle,vrajeala etc

    In alta ordine de idei sa vorbim despre joc ca nu ai ce replica sa-mi dai,stiu ce vb,nu am chef de scandal,nu am jucat un titlu la viata mea,nu am detinut sau detin o singura consola si nici nu am 14ani,deci nu folosi reply,nu mai intereseaza nici pe mine si nici pe altii,aici vorbim de litlle big planet...
    Poate ca n-ai 14 ani dar sigur ai minte asemanatoare.

  20. #40 SP
    Member killlemalll3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 32 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 25-09-2014, 15:56
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts