Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32
Results 621 to 631 of 631

Thread: LittleBigPlanet

  1. #621 SP
    Member Mircea's Avatar
    ma distrez la maxim cu prietena pe jocul asta...nota 10

  2. #622 SP
    Junior Member sarin07's Avatar
    salut. mi-am luat si eu little big planet game of the year edition si am o problema.nu pot intra pe online cu el sau nu stiu eu?adica sunt in pod si de acolo nu am optiune niciunde sa intru online. desi la inceput mi-a aratat ca se conecteaza la lbp online. netul merge ok, psn si alte chestii. sa fie ceva interdictie de la net?netul il am de la rds (ppoe) printr-un router normal iar apoi prin alt router wireless. am incercat si cu fir si fara si nimic.
    daca ma puteti ajuta

  3. #623 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    nu poti folosii online pana nu faci cateva levele din story mode

  4. #624 SP
    Junior Member sarin07's Avatar
    ok dar am ajuns undeva am nevoie de cineva pt a apasa pe 2 butoane unul eu si unul partenerul de joc

  5. #625 SP
    Junior Member laptarul's Avatar
    In cazul asta ori chemi un prieten si va jucati amandoi, ori treci mai departe si revii cand poti juca online.

  6. #626 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar

    The Bunker

    Ma poate ajuta cinevqa sa trec de roata din levelul The Bunker? Ma chinui de cateva zile si imi vine sa arunc jocul pe geam. ID: nairpicamid84

  7. #627 SP
    Junior Member nairpicamid's Avatar
    Stiu ca e greu. Nu mai am nici o tragere de inima sa mai incerc. Ma gandeam ca ma poate trece cineva. Am vazut pe utube ca sunt jucatori pentru care level-ul asta e floare la ureche si ma gandeam poate se gaseste cineva care sa ma ajute.

    ---------- Post added 28-01-2013 at 09:39 PM ----------

    Am reusit in final sa trec singur de roata si am terminat si eu jocul.

  8. #628 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ma gandesc sa imi iau si eu LBP. Are rost sa il joc si pe primul sau pot trece direct la al doilea?

  9. #629 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    De preferat sa il iei pe primul sa te obisnuiesti cu jocul , plus ca itemele de pe primul (care sunt multe) se transfera pe 2.

  10. #630 SP
    Junior Member selea's Avatar
    Salut, I'd de psn sabin_selea, stau ceva la ps3, sunt oricând gata sa joc, little big planet, online.

  11. #631 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Am jucat si eu in ultima vreme LBP. Am oservat ca unii jucatori au ceva update-uri sau dlc-uri cum ar fi: nivele cu apa, paintballs etc
    Am cautat pe PS Store si nu am gasit nimic. Cum pot avea acces la acele functii?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32

Similar Threads

  1. LittleBigPlanet 3 By ReNeGaDe124 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 24-05-2016, 18:12
  2. LittleBigPlanet 2 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 219 Last Post: 25-09-2014, 15:56
  3. LittleBigPlanet 3 By Nash in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 15:04
  4. LittleBigPlanet Manual By Bobby in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 11-09-2008, 13:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts