Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 70 of 70

Thread: 1st game on PS3

  1. #61 SP
    Member Alex's Avatar
    Eu am inceput cu Assassin`s Creed 2 dupa care am continuat cu GTA IV . AC este un joc foarte interesant. Daca as fi in situatia ta as alege Assassin`s Creed Brotherhood! Bafta!

  2. #62 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Uncharted 2 ! Nu incape discutie !! Sau God of War 3..

  3. #63 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Fa ce am facut si eu: GTA IV!
    Gasesti acum si ultimate edition care vine impreuna cu expansion-urile.

  4. #64 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Nu vreau sa jignesc pe nimeni Robert ,dar "retarzi" sunt cei care deschid astfel de thread uri sau gen "ce bundle sa-mi cumpar", "care e diferenta dintre PS3 120 si cel de 250" etc.Frate exista google,youtube,poti cauta si singur informatii sa vezi traillere etc. cat despre consola ta ,sa o stapanesti sanatos dar ca sa o "dezvirginezi" trebuia sa ti bagi P..a in ea, pt ca tu mai mult de 2 jocuri pe an nu o sa joci.Nu i de mirare daca peste o luna ,doua te vdm pe aria de publicitate.

  5. #65 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Nu comentez.

  6. #66 SP
    Member Imperatore's Avatar
    pai ce sa mai comentam, flightcrank a zis tot ce trebuie

    robert_11 despre subiecte din acestea putem sta pe forum cu anii.

  7. #67 SP
    Junior Member robert_11's Avatar
    Bine. Asa este cum spuneti voi. Acum sunteti fericiti?

    PS: Se poate inchide acest thread, unii nu sunt in stare sa stea on topic si iese iar cu scandal.

  8. #68 SP
    Junior Member n3r0's Avatar
    Poti sa incerci ceva fighting, Virtua Fighter 5 este cel mai apropiat de realitate si o poti invita si pe sotie la o partida , iar EA nu se rezuma doar la fotbal, mai sunt : NHL, NBA, NFL, gasesti video pe jewtube.
    Ai spus ca preferi sa impusti oameni, Uncharted e perferct, decurge ca un film de milioane de $, actiunea este incredibila.
    Iti mai recomand Little Big Planet, probabil nu e ceea ce cauti, dar jocul are o atractie pentru sexul feminin.
    Bafta !!
    Prieteni, in regulament nu interzice creare unor astfel de threduri, daca nu va convine, nu va bagati in seama.

  9. #69 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    bai fratilor, de-abia incetasem toata cearta, a venit mr. flightcrank si a inceput sa dea in stanga si in dreapta. gata, omul a vazut ce si cum, si-a luat ce vroia, lasati-o moarta....

  10. #70 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    OFF TOPIC: Intotdeauna se gaseste cineva care vine obosit de la servici sau de la scoala si incepe sa-si verse nervii pe unde apuca si de aici rezulta o cearta care poate fi de diferite "dimensiuni" ca sa zicem asa.
    ON TOPIC: Daca iti plac shooterele mai ales...ar trebui sa incepi cu un MAG. Merita...iti garantez eu si multi altii care joaca si acuma iar serverele de la joc inca sunt pline de jucatori...unii mai buni altii mai slabi
    Sper sa-ti fi fost de folos

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. 1st April News: Cliff Bleszinski rapit! By Rasko in forum Offtopic
    Replies: 10 Last Post: 18-04-2009, 04:00
  2. 1st April News: Syberia 3 anuntat By erik95 in forum Offtopic
    Replies: 8 Last Post: 02-04-2009, 20:52
  3. Replies: 5 Last Post: 02-04-2009, 13:51
  4. 1st April News: Playstation 3 Price-cut By Mariusik in forum Offtopic
    Replies: 14 Last Post: 01-04-2009, 23:41
  5. 1st April News: Xbox Live in Romania By Mariusik in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 01-04-2009, 11:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts