Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Terminator Salvation: The Videogame

  1. #1 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pare un joc ok,dar sa vedem ce o sa iasa.

  3. #3 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Cam naspa.

  4. #4 SP
    Senior Member huber's Avatar
    nu imi prea place ,slabut.

  5. #5 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    nu imi prea place ,slabut.
    +1

  6. #6 SP
    Banned underwaterquake's Avatar
    O clona palida si nereusita de gears of war, partea a doua e ceva mai antrenanta. Dar per ansamblu jocul e slabutz.

  7. #7 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Nu stiu ce sa zic, nu prea am fost un mare fan al jocurilor facute dupa filme , ... Sunt foarte de duzina. De obicei apar o data cu filmul, sau chiar inaintea filmului. Face parte din pachetul de marketing, campaniei de promovare a acelui film. Spre uimirea mea singurul "lately" care iese din acest patern, este Wolverine.

  8. #8 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    mie mi se pare un joc bun (mai ales ca are split screen), dar pe care il termini pana pretena/nevasta vizioneaza 2 episoade din young&restless.
    clar nu-si merita banii; il iau cand ajunge 50 ron, adica in 2,3 luni la ce vanzari va avea .

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pare foarte slab. Intradevar are co-op, dar sunt multe jocuri mult mai bune care au co-op( split-screen). Din ce am inteles sunt foarte putine tipuri de inamici si este foarte scurt. E posibil sa merite daca-l gasesc sigilat la 40-50 ron

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Pentru mine este un 50/50... daca iese un film bun si jocul e mediocru, nu merita. Daca iese un film infect, jocul garantat o sa fie mai interesant. So... fingers crossed

  11. #11 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Foarte slab jocul,iar varianta pentru PC are niste cerinte incredibil de mari pentru un asa joc.

  12. #12 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Foarte slab jocul,iar varianta pentru PC are niste cerinte incredibil de mari pentru un asa joc.
    Varianta de PC din US nici nu poate fi instalata, deci jocul e un esec.
    Poate-l voi cumpara totusi, nu de alta dar la ce vanzari o sa aiba...mai mult ca sigur ca-n 1-2 luni o sa fie 15$

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Terminator: Salvation Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 9 Last Post: 19-05-2009, 19:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts