Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: Lord of The Rings Conquest

  1. #1 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

    Lord of The Rings Conquest

    ma mir cum de n-a aparut pana acuma un topic ,sunt un fan al universului Lord of The Rings si astept cu nerabdare jocul cand apare ,a aparut si Demo pe US , are Single Player - care este cam boring ,te invata despre joc ,si Multiplayer - trebuie sa ai cont EA ca sa joci ,e destul de fain se poate juca pana la 16 jucatori ,l-am jucat de nustiu cate ori si tot nu ma satur ,la grafica nu exceleaza dar like they say ,,this isn't just about graphics"


    EDIT : am gresit din greseala sectiunea si rog un moderator/admin sa mute threadul la Playstation 3

  2. #2 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    sa fiu sincer pare foarte interesant este unu din titlurile alea ce ori va fi super bun ori toata lumea il va ura, pacat ca nu are publicitate, cred ca va ajunge un joc nev�ndut din cauza publicitati(care nu prea este)

  3. #3 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    au cam dato in bara pandemics cu mercenaries 2, sa speram ca nu si de data asta

  4. #4 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Din demo mi se pare ca este un joc decent.

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mi se pare un joc OK din ce am vazut in demo.Ma bucur ca va avea Co-op

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am sters dupa 5 minute. Exact la fel am facut si cu Mercenaries 2. E foarte slab si ma asteptam la cu totul altceva.

  7. #7 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Impart aceeasi parere cu Rasko. L-am jucat si eu nitel pe Live si mi s-a parut foarte slab. Miscarile personajelor sunt execrabile, grafica lasa de dorit iar in multiplayer n-am vazut nimic nou. Idei refolosite din alte jocuri. Ii voi zice pas.

  8. #8 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Inca mai joc demo-ul...online e destul de fun, am jucat acele 2 harti de am innebunit, le stiu pe de rost

  9. #9 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    well fiecare cu parerile lui la grafica sunt de acord nu e cine stie ce dar eu numa uit la grafica ma uit la gameplay si mi se pare fun mai ales cu mage sau ranger

  10. #10 SP
    Senior Member huber's Avatar
    mi-au placut toate 3 seri dar la jocuri nu mi-a placut nici unul si nici acesta nu cred ca va rupe gura targului.

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Am incercat si eu. Nu m-a impresionat cu nimic. Aceleasi jocuri LOTR refacute.

  12. #12 SP
    Member weriwulf's Avatar
    trebuie sa recunosc...pe mine ma enervează efectele grafice de la jocul asta...parca ar fi de an 2003..grafica e...decenta, cred ca pot sa spun. Jocul nu pe asta se bazeaza, ci pe spiritul de a oferi un feeling epic online...si reuseste asta destul de bine. Trebuie sa recunoastem intotdeauna e loc de mai bine si mai rau

  13. #13 SP
    Junior Member Mitzage's Avatar
    Nici pe mine nu ma impresioneaza cu nimic. Dupa parerea mea The Lord of the Rings - Return of the King e mai bun.

  14. #14 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    pentru mine este prima oara cand joc lord .....
    si imi place

  15. #15 SP
    Member dogdan's Avatar
    am jucat demoul, m-i sa parut foarte slab gameplay-ul, cel mai fun a fost sa joc cu arcasul , grafica e si ea slaba pt. 2009 iar personajele sunt modelate mediocru, scout-ul m-i sa parut ca este mai bine animat ca celelalte classe

  16. #16 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    am terminat jocul si mie se pare fain ,nu se compara cu MGS4 sau LBP sau altele dar e fun mai ales daca joci splittscreen cu inca un prieten e chiar fun rau si multiplayer e destul de bun

  17. #17 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    nu stiu ce sa cumpar, asta sau call of duty world at war...i need something online

  18. #18 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Tavitzu View Post
    nu stiu ce sa cumpar, asta sau call of duty world at war...i need something online
    Personal as merge pe Call of Duty World at War

  19. #19 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    LOTR:Conquest mi s-a parut un joc bun m-ai ales co-opu. Torusi tias recomanda COD 5 World at War nu se compara cu LOTR.Doar vezi ca o sa ai ceva batai de cap cu el mai ales cand joci pe veteran misiunile ca sa faci trofeele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Lord of the Rings: Conquest Videos By MonkY in forum Videos
    Replies: 17 Last Post: 05-03-2009, 23:57
  2. Lord of The Rings:Conquest primeste DLC By huber in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-02-2009, 10:25
  3. Lord of the Rings: Conquest Ianuarie 2009 By Bobby in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 31-10-2008, 00:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts