Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 233 of 233

Thread: Intalnire pe PSN

  1. #221 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Posibil sa mi-l iau si eu... dar as vrea sa stiu daca se merita sau nu? Are ceva "bube" de se fereste lumea de el?
    Demo-ul mi-a placut si mi s-a parut fun

  2. #222 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Posibil sa mi-l iau si eu... dar as vrea sa stiu daca se merita sau nu? Are ceva "bube" de se fereste lumea de el?
    Demo-ul mi-a placut si mi s-a parut fun
    poti sa il iei linistit. nu are buguri majore iar senzatia de free-skate e incredibila.

    sequence-urile mai lungi si mai complexe ce implica mai multe elemente( rampe, grind-uri, flip-uri,spin-uri, grab-uri,manuals etc) necesita timing bun dar iti dau o senzatie foarte placuta ca ai reusit cu adevarat ceva.
    sunt de asemenea si cateva WTF-moments cand vei da peste niste spot-uri nebune, sau cand prinzi viteze incredibile pe unele dealuri.
    as mai dezvolta un pic, dar e de ajuns sa zic ca jocul este foarte foarte distractiv dupa ce capeti putina experienta.

  3. #223 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    pacat ca nu ati fost la killzone 2 de la 21:00 am jucat doar eu entroll,kobayashi,cipri si clumunari dar a fost fun ,mai ales mai tarziu pe la 22 si ceva am ramas doar eu cu kobayashi si am jucat contra ceva straini dar noi ne radeam mai mult
    P.S. : kobayashi mai stii ? : problema del twilight

  4. #224 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

    Cool

    Ce jocuri joc online:Gta IV si 50 cent blood on the sand
    Ce jocuri imi iau: Little Big Planet(prin August), si s-ar putea un BF:Bad Company(poate)

  5. #225 SP
    Member slabunator's Avatar

  6. #226 SP
    Junior Member Machete's Avatar
    Dati si voi add la un cutit amarat sa mai joc si eu un call of duty si putintel street fighter, ca tare m-am saturat de copii din anglia si spanioli
    psn id : celMACHETE
    favourite quote: "A NOST II ARDEALU"

  7. #227 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ID: eagle-eye1593
    jocuri: pff multe, GHWT, MW2, Motorstorm Pacific Rift, Resistance 1/2, Killzone 2, Uncharted 2, LBP si cam astea ar fi care sa se joace online... din moment ce nu am headset pt ps3 (si sunt sigur ca mai sunt si altii), ce-ati zice de un ventrilo sau teamspeak sau orice altceva, chiar si conferinta in messenger... asta asa ca sa planuim viitoare intalniri pe ps3, sau doar ca sa stam la taclale, nu conteaza
    loro_boy2000 e ID de mess, phantom1593 ID de xfire.
    dati-mi un pm sau bagati direct oricare din ID-urile de mai sus

  8. #228 SP
    Member rappy777's Avatar
    PSN ID : rappy777
    online games: pure, killzone 2, fifa09, smackdown vs raw 2008, mortal kombat vs dc universe, resistance 1, skate 2 si gta iv.

  9. #229 SP
    Junior Member starkweather's Avatar
    psn id busuioc85

  10. #230 SP
    Junior Member sfantuloco's Avatar
    psn id DjKaras

  11. #231 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    PSN ID : paulpliviu

  12. #232 SP
    Junior Member tudo303's Avatar
    cn are r2 sa ma adauge:rares03 o sal am si eu sap asta

  13. #233 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    cred ca stii ca aici nu s-a mai postat din 2010....ai thread-ul PSN, acolo poti sa postezi id-ul si ce jocuri ai

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Similar Threads

  1. Intalnire intre brasoveni By Walkman in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 31-03-2009, 17:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts