Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Alegere campionat PS3!

Voters
81. You may not vote on this poll
  • Resistance 2

    14 17.28%
  • Motorstorm: Pacific Rift

    12 14.81%
  • Killzone 2

    27 33.33%
  • Call of Duty: World at War

    10 12.35%
  • Grand Theft Auto 4

    16 19.75%
  • Far Cry 2

    2 2.47%
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 82

Thread: Alegere campionat PS3!

  1. #1 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

    Alegere campionat PS3!

    Pentru ca ultimul thread deschis pe tema asta a fost spamat cu ID-urile care deja sunt il lista din thread-ul sticky, am facut aici un poll in care sa alegem un joc popular, pe care il joaca majoritatea de aici de pe forum, pentru a organiza in viitorul cat mai apropiat un campionat pentru Playstation 3, exact ca cele de Forza 2 si Gears 2 pentru 360, cu aprobarea moderatorilor sa apara si pe prima pagina. Jocurile sunt cele care au moduri competitive, asa ca sa nu aud de LBP!

  2. #2 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    votez Killzone 2 FTW!!! VOTATI ALL KILLZONE 2 sau ma tau cu lama

  3. #3 SP
    Banned Arsenal's Avatar
    GTA IV

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    LBP ?

  5. #5 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Little Big Planet nu are moduri competitive, deci nu exista competitie. Este mai mult de fun si relax. Am pus jocurile care cred eu ca sunt cele mai jucate.

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Io am votat Killzone 2, desi nici GTA 4 nu ar fi rau (macar asa cateodata pentru fun)
    Cred ca webpredator trebuie sa faca o comanda destul de mare pentru Killzone 2

  7. #7 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Io am votat Killzone 2, desi nici GTA 4 nu ar fi rau (macar asa cateodata pentru fun)
    Cred ca webpredator trebuie sa faca o comanda destul de mare pentru Killzone 2
    cred ca va trebuii sa faca o comanda foarte mare

  8. #8 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Little big planet e ok. Cine face un nivel frumos, pac a castigat !

  9. #9 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Eu zic sa asteptam killzone 2, toata lumea il va avea.Si eu sunt pentru campionat!

  10. #10 SP
    Banned Arsenal's Avatar
    cod 4 nu se mai joaca ? !

  11. #11 SP
    Member Nonelito's Avatar
    COD5 ftw.
    Si COD4 e ok pentru mine. Sau chiar Resistance 2.

  12. #12 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Resistance 2 Nu de alta... Dar asta cel putin exista si stiu cum e, il joc ... deocamdata.
    De ce as vota ceva fictiv pentru moment ? De ce nu vad in lista si un Call of Duty: Modern Warfare 2 ...daca tot bagati jocuri inexistente.

  13. #13 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Aleg Killzone 2 pt. simplul motiv ca nu-mi place nimic din lista de mai sus. Exceptand Call of duty 5, le-am incercat pe toate si nici unul de mai sus nu a reusit sa ma tina online mai mult de 2 zile la rand. FarCry 2 e o "basina" in multiplayer. Personal, pana la lansarea Killzone 2, as fi ales Bad Company.

    eXist, pana la lansarea Killzone 2 mai e putin, asa ca nu strica sa se puna de pe acum bazele unui campionat. Din contra, avem timp pt. organizare

  14. #14 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Resistance 2 Nu de alta... Dar asta cel putin exista si stiu cum e, il joc ... deocamdata.
    De ce as vota ceva fictiv pentru moment ? De ce nu vad in lista si un Call of Duty: Modern Warfare 2 ...daca tot bagati jocuri inexistente.
    mane , e adevarat, e posibil sa se repete scenariul haze :tot hypeul ala sa fie o abureala si sa fie un joc prost, sub orice critica (totusi putin probabil) sau sa li se scoale sa mai faca un delay pana in 2058 ... dar totusi...un lucru e sigur lumea il va lua si daca nu va fii un joc de cel putin 9+ atunci s-a dus pe apa sambitii sonyu prin urmare rezulta ca va fii un joc de cel putin 9 +

    am votat si eu killzone 2 dar sincer poate sa iasa si resistence 2, cod 5 ca tot le-as lua, pt concurs
    sau dc sa nu facem mai multe concursuri?

  15. #15 SP
    Member Catallin's Avatar
    Puneti si ceva mai simplut cum ar fi un Mortal Kombat 2

    Tekken, de ce nu...

  16. #16 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Aleg Killzone 2 pt. simplul motiv ca nu-mi place nimic din lista de mai sus. Exceptand Call of duty 5, le-am incercat pe toate si nici unul de mai sus nu a reusit sa ma tina online mai mult de 2 zile la rand. FarCry 2 e o "basina" in multiplayer. Personal, pana la lansarea Killzone 2, as fi ales Bad Company.

    eXist, pana la lansarea Killzone 2 mai e putin, asa ca nu strica sa se puna de pe acum bazele unui campionat. Din contra, avem timp pt. organizare
    Vorbesti serios? din toate racurile ce am jucat pe pc/360/ps3 motorstorm pacific rift are cel mai bun online, servere dedicate lagu este aproape inexistent daca unu are lag nu te afecteaza cu nimic ca este de la conectiunea lui

  17. #17 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Catallin View Post
    Puneti si ceva mai simplut cum ar fi un Mortal Kombat 2

    Tekken, de ce nu...
    Da ssigur ca da . Nu mai retin exact de unde te stiu, dar stiu sigur ca esti jucator inrait de MK2.

    Tavitzu - Am avut Pacific Rift castigat la o promotie Burn. L-am tinut aprox. o saptamana, dupa care l-am facut si eu mai departe cadou. Nu contest, jocul este foarte bine optimizat, dar pur si simplu nu ma atrag (ma plictisesc) jocurile de tip race.

  18. #18 SP
    Junior Member Mitzage's Avatar
    Killzone 2 sa fie.

  19. #19 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Resistance 2 Nu de alta... Dar asta cel putin exista si stiu cum e, il joc ... deocamdata.
    De ce as vota ceva fictiv pentru moment ? De ce nu vad in lista si un Call of Duty: Modern Warfare 2 ...daca tot bagati jocuri inexistente.
    Asta este abia primul concurs. Va fi si Modern Warfare 2 la momentul lui, stai linistit. Pana acum vad ca este Killzone 2, ar trebui sa pun bani deoparte.

    Primul review la Killzone 2 - 5/5
    Wertungen des aktuellen OPM US - consolewars

  20. #20 SP
    Member psycho-07's Avatar
    killzone 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat fifa 13 ps3 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 13-05-2013, 19:13
  2. Fifa 2010 ps3 campionat By Robert Creta in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1 Last Post: 06-10-2011, 14:37
  3. Campionat FIFA 09 pt PS3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 46 Last Post: 11-05-2009, 12:18
  4. Campionat FIFA09 - Pentru PS3 By lupiibah in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 19 Last Post: 29-03-2009, 01:09
  5. Alegere Consola Xbox 360 vs. PS3 !!! By DJ_Andrei in forum Console Club
    Replies: 20 Last Post: 21-12-2008, 15:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts