Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast
Results 201 to 220 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #201 SP
    Member LeGenD's Avatar
    vip pass probabil vroiai sa zici, daca da, atunci nu poate...

  2. #202 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Ce va place sa faceti dar sa si primit multe puncte pt aia? Eu de ex ma duc cu un tanc si cand trage cineva in mine ies si repar. Am primit 420 de puncte numai din asta si foarte repede.

  3. #203 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Mi se pare mie sau e un mare influx de "noobi" recent? Banuiesc ca e din cauza ca a inceput vacanta si probabil multi l-au luat recent in asteptarea BF3.
    Dar in ultimele 2-3 zile am tot observat lume de nivel foarte mic. Si vai de fundul lor saracii ca jucam multi romani intr-o echipa, avem level mai mare, experienta mai multa, si si-o iau la modul cel mai grav

    @calin_kalf: sa pun mine AT. In special pe Laguna Presa, rush. Pui minele in apa la inceputul rundei, apoi iti vezi de treaba ta. Si din cand in cand iti mai apare pe ecran cate un kill sau un double kill. E misto si cand prinzi un Bradley cu 3-4 oameni in el.
    Mai misto de atat e sa dobori elicopterele, mai ales daca reusesti sa o faci fara tracer dart. Tin minte intr-un meci pe Valparaiso, cred ca am doborat 7-8 Black Hawk-uri. Cei drept era si cam noob pilotul, mergea foarte incet si previzibil.
    I <3 engineer

    In ceea ce priveste reparatul vehiculelor, mai vad pe cate unul ca isi repara tancul fara sa fie nimeni in el (nu are gunner). Asa ca nu ia nici un punct. Si imi place sa ma sui in tanc, sa ia puncte pe reparat, iar cand termina ii returnez tancul. I'm a nice guy

  4. #204 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Intra cineva azi ca vreau sa am si eu o echipa buna. Sunt liber toata ziua. Add me: calin4u

  5. #205 SP
    Member Witchalok's Avatar
    caline, stii ca aici e forumul de ps3, nu?

  6. #206 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    caline, stii ca aici e forumul de ps3, nu?
    Uuuu... Merci ca mi-ai spus...Sorry guys

  7. #207 SP
    Member Witchalok's Avatar
    No biggie... doar ca aici nu are cine sa te adauge la friend list

  8. #208 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Ce inseamna sa fie cam jumate de echipa numai romani...terminam hartile in 5-10 minute
    Ma intreb cand o sa mai facem un private match pentru ca acolo se lasa cu spectacol si cu nervi intinsi la maxim

  9. #209 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Adaugati-ma si pe mine:dragos_mihaiy.Pentru ca am putini in lista de prieteni si nimeni nu se joaca nimeni Battlefield Bad Company 2.

  10. #210 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Ce va place sa faceti dar sa si primit multe puncte pt aia? Eu de ex ma duc cu un tanc si cand trage cineva in mine ies si repar. Am primit 420 de puncte numai din asta si foarte repede.
    Mie mi-a placut tot timpul sa snipez ofensiv. Adica sa joc cu sniperul si sa capturez baze (ma refer exclusiv la Conquest pe Hardcore). Depinzand de echipa inamica faceam mai multe killuri cu pistolul (M9) cand erau mai multi Assault/Ingi/Med sau cu sniperul (Gol) cand inamicii erau Recon sau camperi cu 4x. Folosit bine (la distante de maximum 2m) M9 era la fel de puternic ca un M60 (1 in cap sau 2 in corp).

    Alta activitate care mi-a placut foarte foarte mult a fost sa pilotez Blackhawkul (Apacheul a devenit foarte neinteresant dupa prima luna de BC2). Nu ma amuza atat de mult sa trag de la turela pe cat imi placea sa tin elicopterul in aer contra la 7 sau 8 ingineri.

  11. #211 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Cine este interesat sa facem Onslaught pe hardcore pentru trofee sa ma anunte, ca ma bag si eu.

  12. #212 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu le-am făcut deja, dar dacă ai nevoie pot să te ajut. Ar fi totuși bine să ne str�ngem patru oameni, pe hardcore nu-i chiar foarte ușor de avansat, contează să ai un coleg de squad pe care să te spawnezi c�nd dai colțul mai repede dec�t te așteptai.

  13. #213 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Stiu ca si Adi (adis) il are si vrea sa il joace, deci suntem 3 deja, mai trebuie cineva.

  14. #214 SP
    Member Swift's Avatar
    As veni si eu dar nu am microfon.

  15. #215 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Swift View Post
    As veni si eu dar nu am microfon.
    Da-mi add daca nu te am, si te luam cu noi, mai bine 4 oameni fara microfon decat 3 cu microfon. O sa avem restul...
    Graft, tu esti florinhatmanu pe PSN nu?

  16. #216 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Exact. Să-mi zici c�nd ai chef de pew pew pe Onslaught.

  17. #217 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Eu oricand, sunt online, ma bag, numai sa fim totzi doritorii...aia ii mai mare problema

  18. #218 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    alextheone732 (n-am vip pack )

  19. #219 SP
    Banned burtica's Avatar
    si eu vreau sa iau trofeul ala psn id itally

  20. #220 SP
    Member caine_rau's Avatar
    ma bagsi eu daca mai e loc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 13 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts