Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #21 SP
    Member Game101's Avatar
    redroom101

    nu prea am jucat BC 2,joc mai mult COD BO,dar stiu si BC2,nu sunt noob.Dati add si joc si eu,e vorba de distractie doar.

  2. #22 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Degeaba, cand se strang 4 squad-uri de romani, purtatorii clan tag-ului [RO] anihileaza absolut tot! Chiar daca nu am apucat numai o ora si jumatate sa joc a fost o deosebita placere sa exploatez fiecare functie tactica oferita de Bad Company 2. Asta il face un joc atat de grandios si de longeviv! Strategia, tactica, libertatea de abordare, lucrul in echipa, posibilitatile si exploziile. Am jucat in squad cu Muski, hans_landa344 si pentru o perioada scurta si wickyz. Adversarii erau doar de lvl 40+ si 50, lagul a fost infernal apareau freeze-uri constant si cu toate astea mecanica jocului iti distrage atentia de la orice aspect negativ si te face sa il indragesti. O deosebita placere sa joc alaturi de voi baieti si dupa cum am spus ar trebui sa facem din asta un e-sport zilnic ne revedem si zilele urmatoare!

    XtremE out!

  3. #23 SP
    Member muski's Avatar
    Cu siguranta XtremE , eu voi fi prezent aproape seara de seara , sper sa revina si vechii playeri la joc, sa fie si mai mare nebunia

  4. #24 SP
    Banned burtica's Avatar
    intre orele 18 si 22 joc zilnic sunt level 12 da am jocu numa de 3 saptamani

  5. #25 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Dap trb sa recunosc,cu greu mai privesc multiplayer-ul altor fps acum si sa nu comentez("dar in bfbc2 asta era mai belea,asta mai nu stiu cum etc").
    Speram la Killzone 3 sa ma distraga,dar slabe sanse.
    Mai sper la brink,daca nu atunci asta e Bfbc2 pana la BF3.

  6. #26 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by muski View Post
    Lista de useri cu care am jucat eu Bad Company 2 de la data lansarii jocului pana in prezent :

    1. cristache77
    2.
    3.



  7. #27 SP
    Member muski's Avatar
    Daca ai investit peste 1000 de ore in jocul asta eu zic ca meriti NUMBER 1 pe lista + ca tu mi-ai venit primul in minte, doar avem o istorie , oricum nu are nici o legatura ordinea userilor, dar stiu ca na, te-ai simtit mandru si tu pe primul loc

  8. #28 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Heh, mi-ati facut si mie pofta de BC2. O sa incep sa joc din nou zilele astea.
    PSN: razvanbeldescu

  9. #29 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Updated list:
    1. GTonyRo
    2. ZecaR_13
    3. GGPauL
    4. hans_landa344
    5. SergentM
    6. G-XtremE
    7. Muski007
    8. itally
    9. pro_faraonu
    10. MSK9149
    11. cristache77
    12. kepzy
    13. sergentm
    14. caine_rau
    15. prodi01
    16. playforfunalin
    17. iarba
    18. keeperlive
    19. bartatiberiu
    20. chakanika
    21. fh-slider
    22. mr_vistas
    23. postolachec
    24. legend_ro
    25. denveris
    26. ra_zeul
    27. octaviangeorge
    28. m15ter105
    29. cipvas
    30. catalinn
    31. asghaar
    32. kath007
    33. mawerick83
    34. laur_eforie
    35. bilutas
    36. oxygen010
    37. dante-acm
    38. barkohba
    39. zorfy
    40. wickyz
    41. god_of_war989
    42. florinhatmanu
    43. beltechi
    44. yxyxghostxyxy
    45. Cristy576
    46. beltechi
    47. renegade124
    48. cosminbad
    49. thebeginner77
    50. waches2
    51. recs14
    52. andrei121
    53. razielim
    54. kobayashy82
    55. tavireddog
    56. dieseliulian
    57. mateo812
    58. makiaveliproject
    59. redroom101
    60. razvanbeldescu

    Toti cei 60 sunt jucatori romani de Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer. Cu acest thread eu am intentionat sa strang cati mai multi jucatori romani impreuna. Acum depinde de D-voastra daca doriti sa le dati ADD la friends in PSN. Eu voi incerca sa iau legatura cu fiecare in parte prin intermediul chat-ului din ps3 si PROPUN, VINERI, ORA 23(dupa RomaniiAuTalent) un private match in multiplayer. Fiecare va fi informat printr-un mesaj trimis de mine pe PS3. Astfel, imi voi face o impresie...despre modul in care se va desfasura organizarea. Din 60, sper sa fie macar jumatate. Daca vom fi foarte putini, intram pe un match public si ne dam invite intre noi.
    Intrebari:
    1) Hardcore sau Softcore ? (propun hardcore)
    2) SquadC / Conquest sau SquadR / Rush ? (propun Conquest)
    3) Harta ? (toate-mi plac)

    P.S. : Daca mai sunt doritori sa-si vada numele in lista, sa-mi trimite PM cu PSN id-ul lor, nu vreau sa umple thread-ul degeaba. Fac update la lista odata la 2-3 zile, depinde de cate mesaje primesc.

  10. #30 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Updated list:
    PROPUN, VINERI, ORA 23(dupa RomaniiAuTalent) un private match in multiplayer. Fiecare va fi informat printr-un mesaj trimis de mine pe PS3. Astfel, imi voi face o impresie...despre modul in care se va desfasura organizarea. Din 60, sper sa fie macar jumatate. Daca vom fi foarte putini, intram pe un match public si ne dam invite intre noi.
    Intrebari:
    1) Hardcore sau Softcore ? (propun hardcore)
    2) SquadC / Conquest sau SquadR / Rush ? (propun Conquest)
    3) Harta ? (toate-mi plac)
    Eu propun normal mode pentru ca prinde mai bine la public si propun 2 tipuri de joc: Conquest si Squad Deathmatch. Hartile imi plac si mie toate mai putin Harvest Day.

    PS: Confirm pentru vineri la 23 Great initiative!
    PS2: Acuma intru pe PS3 daca vreti haideti sa ne strangem de un squad, 2.

  11. #31 SP
    Member Game101's Avatar
    Vineri la 23 si eu intru.

  12. #32 SP
    Member muski's Avatar
    Eu zic ca vineri seara , sambata seara mai iese lumea in oras..... , nu promit nimic ca voi fi prezent... ,daca o sa fiu acasa si nu ies pe nicaieri joc cu cea mai mare placere. Sper sa se adune cat mai multa lume

  13. #33 SP
    Member LeGenD's Avatar
    chiar ma......nu am folosit niciodata private match......ar fi ceva sa ne strangem

  14. #34 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Coreeect, mereu m-am �ntrebat cum ar fi să jucăm numai noi rom�nii, pe un private, LeGenD ai o

  15. #35 SP
    Member cristian77's Avatar
    [QUOTE=DIAVOLINO;595750] VINERI, ORA 00 30-01 00(dupa Dansezpentrutine)
    /QUOTE]

    Fixed

  16. #36 SP
    Member gpaul's Avatar
    Intru si eu Vineri

    1.Normal
    2.Conquest si SD
    3.Orice harta, mai putin cele care nu-mi plac...heh

  17. #37 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Prezent si eu vineri la ora 23!
    Propun sa jucam Softcore(mi-e indiferent ca va sparg pe toti ) si ca mod de joc propun Rush

  18. #38 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ne mai strangeam in private match uri pe la inceputuri, doar ca nu prea prindea la lume ca toti vroiau level cat mai mare, iar in private match nu primesti xp decat pe kill uri. Badge urile si celalalte porcarii nu sunt punctate.

    Pe atunci era problema cu gasitul serverelor, acum nu stiu ce sa zic... intradevar e jucat de mai putina lume, dar s au si scos din servere. Anyway, vedeti vineri seara. Eu nu voi fi prezent.

  19. #39 SP
    Member Witchalok's Avatar
    E si nebunie mare. Unii prefera Rush, altii CQ sau SDM. Sau hardcore si normal.

    Si e cam aiurea sa dai join pe cineva fara sa stii ce joaca. Poate nu-ti place.

    in fine, sper sa apuc si eu sa mai joc, stau cam prost momentan cu timpul.

    P.S. Killzone 3 m-a cam dezamagit, nu se compara cu batranul BC2

  20. #40 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    ATENTIE Foarte putini useri mi-au acceptat friend request-ul. Dar asta cred ca se datoreaza si faptului ca invitatiile le-am trimis ieri(Miercuri). Pana acum...suntem aproximativ 12 persoane care vor fi prezente vineri seara. Sper ca lumea sa mai deschipa PS3-ul , sa vada mesajul si sa-si anunte prezenta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts