Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #41 SP
    Junior Member zombie's Avatar
    Hm... Eu zic sa jucam sambata dupamiaza.. orele 16/17 ... unii mai au si o varsta la care saptamna nu se termina vinerea odata cu ultima ora de educatie fizica unii mai si muncim si sambata . Si spre surprinderea mea cel care vinde cu "resurcitarea " jucatorilor pasionati de BBC2 poate era mai bine sa mai foloseasca si optiunea search ... poate gasea un thread pe aceias tema si afla de acolo ca oamenii joaca in BBC2 la greu ( ex dumineca eram vreo 12 care eram in acelas party ...) oricum copii eu zic sa jucam sambata daca nu va e cu suparare... si GTonyRo relax ... pari cam disperat...

    Marile realizari in BBC2 Multyplayer ale lui GTonyRo :







  2. #42 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar

    Vai de tine !

    Quote Originally Posted by zombie View Post
    oricum copii eu zic sa jucam sambata daca nu va e cu suparare... si GTonyRo relax ... pari cam disperat...
    Asa voi face DOMNULE. Sincer....post-ul tau imi provoaca o mare greata. Si asta pentru ca...nu stii sa apreciezi lumea si ai un aer superior foarte conturat in tine. Am spus, o spun, si o voi mai spune : Singurul meu scop este acela de a aduce gamerii romani la un loc, sa poata juca prieteneste...cu un tovaras care poate locuieste la 20 m de casa lui/in alt cartier/s.a. Greata devine si mai mare cand ai pus poza cu scorul meu. Aici chiar ai dat dovada de..... Zici ca's disperat, dar am doar 51h ore jucate. Vai de tine! Dar voi replica cu o alta poza : Imageshack - zzzzrg.png

  3. #43 SP
    Junior Member zombie's Avatar
    Man de ce oftici... sincer nu vreau sa dai doamne fereste in hepatita din cauza gretii provocate de poza postata de mine... Ideea ca multa lume este deja" in the game " si joaca BBC2 cu sau fara adunari generale ... Scuze nu voiam sa te supar in niciun fel ... departe de mine sa fac misto de tine personal... doar ca fazele astea unde se trezesc oamenii sa inventeze lucruri deja inventate ( ma refer la threatul asta care exista deja de ceva vreme pe aceias tema) ma cam dispera... Dar hai sa nu facem razboi intre noi si sa putem juca ok in weekend ca intr-o mare gasca de gameri... ok?

  4. #44 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by zombie View Post
    Man de ce oftici... sincer nu vreau sa dai doamne fereste in hepatita din cauza gretii provocate de poza postata de mine... Ideea ca multa lume este deja" in the game " si joaca BBC2 cu sau fara adunari generale ... Scuze nu voiam sa te supar in niciun fel ... departe de mine sa fac misto de tine personal... doar ca fazele astea unde se trezesc oamenii sa inventeze lucruri deja inventate ( ma refer la threatul asta care exista deja de ceva vreme pe aceias tema) ma cam dispera... Dar hai sa nu facem razboi intre noi si sa putem juca ok in weekend ca intr-o mare gasca de gameri... ok?
    Ok ! Te astept..

  5. #45 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    [QUOTE=zombie;597487 ( ma refer la threatul asta care exista deja de ceva vreme pe aceias tema) ... ok? [/QUOTE]

    ACEST THREAD ESTE PENTRU PlayStation 3 Only GOT IT ???? mai era unu ca tine pe aici.

    TOT PE ARIA ASTA ESTE UN THREAD PT GTA 4 Multiplayer.(GTA 4 e multiplatform)

  6. #46 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu va mai dati atata cu capul de pereti ca lumea s-a descurcat pana acum fain frumos sa discute si sa joace mp pe PS3 si pe threadul comun de BC2.

  7. #47 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Nu mai pot onora prezenta in seara asta sper sa ne mai adunam si sambata si duminica in timpul zilei. Seara de regula oamenii au program...

  8. #48 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    1. Hardcore
    2. Squad Deathmatch
    3. Ilsa Inocentes

  9. #49 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Maine imi ajunge si mie headset-ul. Eu unul, cred ca vom fi destui pentru un private match. Aseara(joi), fara nici o organizare, am fost un team full de romani. A fost demential.
    1) Vom juca SOFTCORE
    2) Conquest
    3) Harta : Arica Harbor -> Oasis -> Panama Canal -> White Pass -> etc. Ordinea nu este cea pe care am scris-o. Evitam Harvest Day si Port Valdez.

    Nu vom juca Squad Deadmatch, pentru ca se poate nimeri intr-un squad cativa de rank foarte mare si rupt tot. Si nu e cinstit. Vreau ca dupa ce terminam lumea sa spuna : "VAI CE M-AM DISTRAT''....nu " VAI CE SCOR AM AVUT".

  10. #50 SP
    Member cipvas's Avatar
    Cred ca ora 23 de incepere e cam tarzie.Cum zicea cineva...multi avem servici si nu putem juca toata noaptea.Eu de exemplu ajung acasa de la servici dupa ora 19. Cred ca ora 21 era mai potrivita.Am sa fiu si in seara asta la 23 dar nu stiu cat o sa rezist.Oricum pun pariu ca in weekendul vom fi foarte mullti.

  11. #51 SP
    Junior Member zombie's Avatar
    Eu unul cred ca o sa fie aglomeratie.. unii o sa vrea Hardcore, altii soft... in plus oricum eu cel putin o sa joc cu amicii mei Conquest si pe mapa Africa H. stiu ei carre si cine sunt poate dam si un Vietnam ca de Oasis m-am plictisit in BBC1. Wachers 2 este dupa parerea mea unul dintre "TATII" acestui joc si Cristache77, Iarba , Denveris, Caine_rau , Cipvas .... si lista continua.... si Cipriane ... noi astia ma batranii ne bagam dupa dansez... da stiu, bla, bla,bla dansez e naspa,etc. Bafta si vb in party !

  12. #52 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Deci asa a ramas stabilit da? Astazi la ora 23 dam de un BC2

  13. #53 SP
    Member LeGenD's Avatar
    mai repede frate....ce 23?....9 9 jumate maxim....ffs

  14. #54 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    si eu voi fi.
    important sa ne avem in lista de prieteni toti, iar de acolo vom intra (daca e loc) fiecare unde-i place......

    1) Hardcore sau Softcore ? (eu prefer hardcore)
    2) SquadC / Conquest sau SquadR / Rush ? (eu prefer Rush)
    3) Harta ? (prefer orcare , nu vietnam)


    pac pac bum bum

  15. #55 SP
    Junior Member manivellicu's Avatar
    ma bag si eu... cam pe la ce ora incepem sa ne adunam ? sa nu uitati sa-mi trimiteti si mie un invite .. pro_faraonu

  16. #56 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Pe cat se poate sa aveti clan tags [RO] sa arate mai bine. Daca incepeti mai repede ma prezint si eu

  17. #57 SP
    Member Game101's Avatar
    Acum am ajuns si eu acasa,in cateva minute sper sa dau drumu la ps3 si sa dau accept la request.La 11 se incepe nebunia

  18. #58 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    15.04 Ora 23. Respect si jos palaria in fata celor care au raspuns la invitatia in Private Match organizat numai pentru romani. Pot spune ca am jucat cu serverul full. Echipele....la inceput a fost haos. Ne tineau in baza, dar apoi Wyckz / LeGenD si altii s-au dezlantuit si ii tineam noi in baza . Ne strangem si maine(sambata) mai baieti? Panama Canal? Punem de la 21:30 ?

  19. #59 SP
    Member cristian77's Avatar
    pfff,douaspatru de nebuni pe o harta, "fusa" epic!

  20. #60 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Azi mai jucati?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 13 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts