Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #61 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Diseara pe la 9, eu cred ca o sa fiu.

  2. #62 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Haideti in seara asta un Valparaiso pe Hardcore, urmat de Isla Innocentes tot Hardcore. Dupa jucam ce vreti voi .

    Scuzele de tip "nu ca in hardcore se dau team killuri de a m boulea" nu si mai au rostul. Aici nu ti iei teamkill decat daca esti prost

  3. #63 SP
    Member cipvas's Avatar
    Fie si Hardcore. Dar sa fie meci cu harta completa...si cu vehicule. Caci e unul din aspectele care i-l face diferit de COD. Cand x-ulescu se duce inainte cu elicopterasul, eu flanchez cu tanculetul. Inginer fiind mai facem si cate un repair caci nu luam bani. Si tot asa...

  4. #64 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Vehicule pe rush are Port Valdez / Harvest Day / Arica Harbor(cam aiurea cand is echipele dezechilibrate). Sunt de acord sa jucam pe HardCore..e mai fun!

    Dar ar trebui sa cautam un server gol si sa ne dam invite intre noi. Pe private match e aiurea...nu prea castigi puncte.

  5. #65 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ce mi plac mie initiativele astea gen "ba frate, facem, dregem ... o sa fie criminal! toata lumea sa fie acolo!", si dupa prima chestie organizata "ba stiti, zic ca ar trebui sa facem altfel, ca nu a fost ok aseara desi a placut la lume, ca deh, nu se face prea mult xp".

    Hotaraste te, tu vrei xp sau fun?

  6. #66 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Ce mi plac mie initiativele astea gen "ba frate, facem, dregem ... o sa fie criminal! toata lumea sa fie acolo!", si dupa prima chestie organizata "ba stiti, zic ca ar trebui sa facem altfel, ca nu a fost ok aseara desi a placut la lume, ca deh, nu se face prea mult xp".

    Hotaraste te, tu vrei xp sau fun?
    Dude tu nici nu ai fost aseara. So...WaZzA? Am zis doar sa trecem pe normal, pentru ca lumea mi-a reprosat ca nu le place. Mie imi este indiferent !
    In primul rand vreau FUN. Dar daca esti baiat destept, poti avea FUN + XP .

  7. #67 SP
    Member maweryck's Avatar
    Diavolino, no offense bro dar noi si pana acum am fost baieti destepti . De vre-un an de zile avem parte de FUN + XP . Lumea a zis sa joace la initiativa ta pt ca multi oricum sunt lvl mare sau 50 si au deblocat totul , nu-i mai intereseaza asa mult experienta

  8. #68 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Au fost multe initiative si la BC2 si la MW2 si la altele de meciuri private intre RO. Dar .. pana la urma, cuiva nu ii convine ca nu primeste XP. Baza sunt alea 3 - 4 meciuri amarate care le facem o data pe saptamana pentru XPul fiecaruia, in o luna doua faci unlock la o clasa

  9. #69 SP
    Junior Member crothal's Avatar
    ID:eugeniusul(UK) multumiri pt invitatia de aseara (GTonyRo) din pacate stau prost cu timpul dar o sa urmaresc evenimentele

  10. #70 SP
    Junior Member mr_vistas's Avatar
    voarte tare baieti voarte tare a vost nice!

  11. #71 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Dude tu nici nu ai fost aseara. So...WaZzA? Am zis doar sa trecem pe normal, pentru ca lumea mi-a reprosat ca nu le place. Mie imi este indiferent !
    In primul rand vreau FUN. Dar daca esti baiat destept, poti avea FUN + XP .
    Daa, stii care i smecheria? Combinatia FUN + XP si a pierdut intelesul pt mine cand am facut level 50, acum cateva luni bunicele. Acum a ramas doar fun ul

    Oricum, incearca sa faci un meci cum zici tu, si ai sa vezi ce se intampla . Treburi din astea incercam si noi prin aprilie 2010 si ne am cam prins cum sta treaba, dar daca tu vrei sa te chinui in loc sa asculti de cei care au facut deja marsaviile astea, eu n am ce ti face decat sa ti urez rabdare si noroc .

  12. #72 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    cand mai jucati bad company ?Acu seara?se joaca?Vam dat la toti add in PSN sa ma adaugati si pe mine

  13. #73 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Private Match : Marti
    Ora : 20:30
    Mod : SoftCore , Rush
    O sa primiti PM de la mine!
    Pana atunci ne mai vedem in joc, dandu-ne invite in squad. Numai bine!

  14. #74 SP
    Junior Member mr_vistas's Avatar
    Sper sa am si eu tim maine sa vedem

  15. #75 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    man pune si tu seara un private match cand e toata lumea acasa.Eu ajung acasa doar la 23.00Nice playing with you guys

  16. #76 SP
    Member ramusg's Avatar
    As intra si eu, cu toate ca sunt cam plictisit de joc, vreau ceva nou, dar pana la Brink mai e. Tentatia mare e sa le iau celor noi cate un dog-tag de fiecare , de la veterani le am pe toate, e singurul lucru care ma mai aprinde in joc.

  17. #77 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by Gamer4life View Post
    man pune si tu seara un private match cand e toata lumea acasa.Eu ajung acasa doar la 23.00Nice playing with you guys
    A fost vineri de la ora 11. Multi au zis ca e prea tarziu pentru ei...asa ca am pus mai devreme pentru cei care nu au putut fi prezenti in seara aceea.

  18. #78 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Astazi mi-am cumparat si eu jocul...stiu cam tarziu. O sa incerc sa adaug pe cativa dintre voi sa joc cu romani pentru inceput, asta daca nu va derajeaza.

  19. #79 SP
    Junior Member keeplive's Avatar
    salut. acum asteptam sa rezolve sony problema la psn....adica nuca in perete si aveam frate un chef de joaca....speranta moare ultima !!! sa mai pregatim o noapte cand devin servere..le...le...le..leeeee ok ) o seara buna

  20. #80 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by keeplive View Post
    sa mai pregatim o noapte cand devin servere
    Cu siguranta. Intr'adevar...cam nesimtiti astia, ne-au tinut cu PSN-ul inchis ...si tocmai de Paste Ce sa faci...a mai facut lumea trofee la single

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 13 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts