Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 254

Thread: Battlefield : Bad Company 2 Multiplayer

  1. #121 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Pfalei...eu uitasem butoanele. Ma obisnuisem cu R2 grenada de la MOH si cand vroiam sa arunc grenada eu dadeam lama. "Adunare generala in PrivateMatch" nu cred ca va fi sapt asta. Multi nici nu stiu ca s-a deschis PSN...nu au mai intrat de cand s-a inchis PSN-ul...poate pe sapt viitoare...Sa ne mai revenim !

  2. #122 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Daca e vorba de seara de regula pot intra si eu cam oricand. Mi-a revenit putin parca si pofta de MW2. E efectul post PSN outage

  3. #123 SP
    ZecaR_13 BliZZarD's Avatar
    Am un chef nebun de un B:BC2 dar daca si timpul ar fi mai indurator cu mine ar fi perfect dar odata si odata tot o sa ne intalnim pe front

  4. #124 SP
    Member geosnyper's Avatar
    o intrebare am si eu:
    cand se va deschide psn store va trebui sa-mi iau vip code,dar am intrat pe store in BFBC2 si am vazut acolo mai multe harti! ce mi-a atras atentia a fost ultima MAP PACK 7 parca!
    Intrebarea ar fi:
    Pe care din ele trebuie s-o downloadez ca sa pot juca si eu cu voi si sa nu mai scoata afara cand se schimba vreo harta pe care nu o am ?

  5. #125 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Daca iti activezi VIP code, nu trebuie sa le downloadezi. Le ai deja pe disc, ti le activeaza. Doar daca vrei sa cumperi DLC-ul Vietnam, singurul care merita, in opinia mea. Mi-ati facut pofta de BFBC2.

  6. #126 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Doar daca vrei sa cumperi DLC-ul Vietnam, singurul care merita, in opinia mea.
    Isi merita banii Vietnam? Ma gandesc sa nu fie ceva in genul 1943...E aceeasi "mancare" doar ca anturajul e diferit, armele, etc?
    Cat costa pe UK ?

  7. #127 SP
    Member Dante's Avatar
    nu e la fel ca 1943, e mult mai complex, si ca atmosfera si ca gameplay. ultimele dati cand am intrat in el erau cam goale hartile din pacare

  8. #128 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Daca iti activezi VIP code, nu trebuie sa le downloadezi. Le ai deja pe disc, ti le activeaza.

    Ok ms...deci sa inteleg ca nu conteaza daca respectivul de la cine am luat jocul a activat hartile astea cu VIp Codul original care a venit cu jocul pe consola lui. Daca imi cumpar Vip Code si-l activez imi apar si mie hartile respective!
    Spun asta ca nu prea stiu si sa nu ma trezesc ca am sa cumpar VIp codul si nu mai merg activate hartile ce-mi lipsesc

    Ms frumos inca o data!

  9. #129 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Man...e simplu. Tu acum nu ai cod VIP, deci nu poti juca hartile vip. Cand se deschide STORE-ul, intri si cumperi VIP code . Il activezi, iar apoi o sa faci un update la joc(parca asa era)...si o sa incepi sa ai si tu hartile.

  10. #130 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am jucat pana acum cu geosnyper si inca cineva bfbc2 , foarte distractiv , unele faze au fost super hilare , inca nu m-am saturat , saream din heli din minut in minut si ma parasutam la obiective sa le armez , trageam ca bezmeticu in oameni , niciun elicopter n-a scapat de rpg-ul meu , foarte tare ce sa mai ...

  11. #131 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    saream din heli din minut in minut si ma parasutam la obiective sa le armez
    pana iti saboteaza unul parasuta ..ca dupa aia nu mai sari

  12. #132 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    mai stii faza cu heli-ul ala din echipa in care am tras cu rpg-ul ?

  13. #133 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    mai stii faza cu heli-ul ala din echipa in care am tras cu rpg-ul ?
    Au iesit ca sobolanii de heli !! foarte tare faza ,am ras cu lacrimi !

  14. #134 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Oameni buni am si eu o nelamurire :
    Atunci cand se termina un match (orice game mode), iar eu am castigat, se intampla ca uneori sa-mi apara : " You have lost". Ma gandesc ca ar fi un bug, nu ma deranjeaza, ! dar ! , la status se va salva match-ul ca si cum chiar l-as fi pierdut ?

    Cred ca la multi s-a mai intampla treaba asta. Jucam intr-o seara cu niste tipi, iar la final cand s-a terminat, si lor le aparea la fel.

  15. #135 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Oameni buni am si eu o nelamurire :
    Atunci cand se termina un match (orice game mode), iar eu am castigat, se intampla ca uneori sa-mi apara : " You have lost". Ma gandesc ca ar fi un bug, nu ma deranjeaza, ! dar ! , la status se va salva match-ul ca si cum chiar l-as fi pierdut ?

    Cred ca la multi s-a mai intampla treaba asta. Jucam intr-o seara cu niste tipi, iar la final cand s-a terminat, si lor le aparea la fel.
    Nu, este doar o problema de interfata

  16. #136 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
    Oameni buni am si eu o nelamurire :
    Atunci cand se termina un match (orice game mode), iar eu am castigat, se intampla ca uneori sa-mi apara : " You have lost". Ma gandesc ca ar fi un bug, nu ma deranjeaza, ! dar ! , la status se va salva match-ul ca si cum chiar l-as fi pierdut ?

    Cred ca la multi s-a mai intampla treaba asta. Jucam intr-o seara cu niste tipi, iar la final cand s-a terminat, si lor le aparea la fel.
    Si eu am patit la fel. Pe langa asta uneori la My Stats imi aparea ca sunt lvl 1 cu 0 pcte. Cred ca sunt niste nesincronizari la ei. Dupa ce se deschide Store-ul sa speram ca isi rezolva problemele astea.

  17. #137 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    Si eu am patit la fel. Pe langa asta uneori la My Stats imi aparea ca sunt lvl 1 cu 0 pcte. Cred ca sunt niste nesincronizari la ei. Dupa ce se deschide Store-ul sa speram ca isi rezolva problemele astea.
    Nu are nici o legatura cu store-ul, problemele astea sunt de la lansare. Am fost tester la EA si am lucrat la Bad Company 2 iar problemele astea nu le-au putut rezolva pentru ca nu este vina jocului ci vina serverelor. BC2 are servere dedicate si cateva au conexiune si latime de banda foarte proaste, de aici si desincronizarile.

  18. #138 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Nu are nici o legatura cu store-ul, problemele astea sunt de la lansare. Am fost tester la EA si am lucrat la Bad Company 2 iar problemele astea nu le-au putut rezolva pentru ca nu este vina jocului ci vina serverelor. BC2 are servere dedicate si cateva au conexiune si latime de banda foarte proaste, de aici si desincronizarile.
    Am inteles. Multumesc pentru lamurire. E bine de stiut. Pacat totusi. E un joc excelent din punctul meu de vedere.

  19. #139 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    Am inteles. Multumesc pentru lamurire. E bine de stiut. Pacat totusi. E un joc excelent din punctul meu de vedere.
    Da, pacat ca l-ati descoperit asa tarziu.

  20. #140 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Da, pacat ca l-ati descoperit asa tarziu.
    Il am din clipa in care s-a lansat la noi. Il am si pe primul (Gold Edition) si Battlefield 1943.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 13 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts