Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 143

Thread: Battlefield: Bad Company

  1. #41 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by canibalu View Post
    Damn! Frumos....am fost si eu odata aproape de asta, facusem, vreo 1450pct. dar in niciun caz 52 without dying even once.
    Am avut noroc, a fost cea mai lunga runda de joc pana acum pentru mine, mi se luase cat am reparat la un amarat de tanc

  2. #42 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    a fost cea mai lunga runda de joc pana acum pentru mine, mi se luase cat am reparat la un amarat de tanc
    Nu te-ai plictisit?
    In alta ordine de idei, cand baga hartile noi? Eu pana atunci cred ca fac pauza la BC...ma pensionez

  3. #43 SP
    Junior Member Fanta's Avatar
    jucati careva diseara?

  4. #44 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Joc eu, la ce ora?

  5. #45 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Tocmai a fost anuntat trophy support pentru battlefield bad company.Fix la squad invite vine cu noul firmweare ce vine cam in aceasi perioada , plus un nou map-pack pe ,,moka''.
    P.S eu m-am cam reapucat de joc poate ne adunam maine seara si facem un squad(canibalu trebuie sa vina ca el momentan poate face un squad cu conectia lui de internet stelara, daca am reusi sa ne adunam pe la 22-23)

  6. #46 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Bullets and knives go through bushes - it was about ****in time

  7. #47 SP
    Member canibalu's Avatar
    O yes....ma apuc in nou atunci!!!

  8. #48 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Ce ziceti facem un squad la ora 23? ar fi marfa daca ati avea microfoane.

  9. #49 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    Eu intru acum daca nu vine canibalu intrati la custom mach , dati create squad si triunghiu ca sa intrati pe serveru pe care sunt (daca nu este loc insistati)

  10. #50 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    tavitzu, recs, sepetuk, tekken, canibalu...diseara o punem de un squad?

  11. #51 SP
    Member sepet's Avatar
    Io asa zic,dar ceva mai tarziu intre 11 si 12 ,nu mai tarziu de 12 sigur

  12. #52 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    demn iu eu nici acum nu am apucat sa imi iau Bad Company... Oricum cred ca ma faceti praf daca intru!

  13. #53 SP
    Member canibalu's Avatar
    Va mai jucati, preieteni buni? Eu nu m-am mai atins de el de vreo luna(nici de PS3 ca s-o spun p-aia dreapta)...

  14. #54 SP
    Junior Member Fanta's Avatar
    eu mi-am vandut jocul pentru ca nu mai vedeam pe nimeni online...ma rog, mai e si faza ca devine cam frustrant si plictisitor cand ajungi la rankul maxim

  15. #55 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Eu am ajuns la rank-ul maxim si acum am facut o pauza ...
    O sa revin la el cand vor aparea hartile noi . Sper sa ne vedem online .

  16. #56 SP
    Member sepet's Avatar
    Nu-mi vine sa cred,chiar asa de repede va-ti plictisit de BBC???Adica...totusi nu putem spune ca este un titlu vechi ... eu il joc ori de cate ori am ocazia,adevarul este ca progresez incet dar sigur
    @canibalu-m-am apucat de Recon man,este destul de greu...ai vreun sfat pt mine legat de clasa asta???

  17. #57 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    mi-l iau si eu cine joaca cu mine? Mai exista "vechea" echipa de asta-vara cu care ne jucam in Demo? Aka tavitzu,canibalu,donadryan,etc :d

  18. #58 SP
    Junior Member Fanta's Avatar
    oricum mai e putin si apare far cry 2; probabil ca multi se vor muta acolo, nu?

  19. #59 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by Fanta View Post
    oricum mai e putin si apare far cry 2; probabil ca multi se vor muta acolo, nu?
    Eu da, dar nu pentru multa vreme pentru ca va aparea Resistance 2 si mai ales CoD WaW !

  20. #60 SP
    Member canibalu's Avatar
    Quote Originally Posted by sepet View Post
    @canibalu-m-am apucat de Recon man,este destul de greu...ai vreun sfat pt mine legat de clasa asta???
    Nu prea am jucat eu recon...intreaba-l pe Tekken ca el facea swap intre recon si support(pentru tanc)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts