Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Problema joc The Saboteur

  1. #1 SP
    Junior Member Adrian Muresan's Avatar

    Problema joc The Saboteur

    Salut !

    Nu stiu daca postez tocmai corect, imi cer scuze daca gresesc din start.
    Mi-am luat The Saboteur pentru PS3 dar are meniul complet in germana si nu am observat cand l-am cumparat. Nu am gasit nici o metoda sa-i pun meniul in Engleza, stiti daca si de unde se poate modifica limba lui de rulare?

    Multumesc.

    A.

  2. #2 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Din cate stiu eu nu ai cum.Mai bine il returnezi.

    L.E:Ai putea folosi un translator si sa incerci sa intri in optiuni sa schimbi limba.Asta numai daca e multi language.Am patit-o asa la un joc si am intrat in options si avea acolo pentru schimbarea limbei.

  3. #3 SP
    Member maravela's Avatar
    Quote Originally Posted by Adrian Muresan View Post
    Salut !

    Nu stiu daca postez tocmai corect, imi cer scuze daca gresesc din start.
    Mi-am luat The Saboteur pentru PS3 dar are meniul complet in germana si nu am observat cand l-am cumparat. Nu am gasit nici o metoda sa-i pun meniul in Engleza, stiti daca si de unde se poate modifica limba lui de rulare?

    Multumesc.

    A.
    Si eu am The Saboteur pt. PS3. Exact cand imi intra in joc, imi apare optiunea de selectare a limbii (nu a limbei cum a scris cineva) sub forma unei icoane cu steagul fiecarei tari. Tu il ai numai pe cel german? nu poti da stanga sau dreapta ca sa selectezi alta limba? In afara de optiunea de la inceput, jocul nu mai are in alta parte setari de limba.

  4. #4 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Am facut si eu o greseala si gata imi sari in cap.
    Incearca cum a spus maravela.Daca nu poti nici atunci sa schimbi limba cel mai bine este sa il returnezi sau sa inveti germana

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. The Saboteur By L0G1X in forum Console Club
    Replies: 181 Last Post: 15-11-2010, 13:23
  2. The Saboteur Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 16 Last Post: 05-12-2009, 10:35

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts