Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: De unde sa imi cumpar si eu un PS3 la un pret bun.

  1. #1 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar

    Arrow De unde sa imi cumpar si eu un PS3 la un pret bun.

    Cum spune si titlul de unde as putea achizitiona o consola Playstation 3 noua , slim si la un pret bun.Mai mic decat in romania daca se poate.Bugetul meu este undeva pe la 9 milioane (900 RON).Chiar am nevoie de ajutor si va multumesc anticipat pentru ca stiu ca macar o sa incercati.Multumesc.
    Si mai am o intrebare secundara dupa cum urmeaza : Pot sa joc multiplayer din Romania , sa imi fac update-uri la consola si sa download-ez patch-urile la jocuri ?

  2. #2 SP
    Member theSrN's Avatar
    uite aici la zavvi:
    PS3 Slim 160GB Console Games Consoles | Zavvi.com
    190 lire = 948 ron si e free delivery

    si referitor la intrebarea secundara, da, poti sa joci MP fara probleme din RO si acelasi lucru e valabil si pentru patchuri si updateuri

  3. #3 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Da , referitor la intrebari , mai bine iti faci cont uk/us decat sa te chinui cu unu ro si unu uk/us , mai bine iti faci din prima un cont cu adresa uk sau us ca sa poti accesa ps store si ps home ... fara sa te chinui cu cu trofeele pe cel de ro [cum fac eu de-altfel , asta e , nu pot da inapoi]

  4. #4 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Multumesc mult mi-ati fost de mare ajutor.

  5. #5 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Da' de cand trimite zavvi console in Romania?

  6. #6 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    Zero ... dar ce problema e cu Zavvi nu trimite console in Romania ??? Te intreb ca eu nu stiu cum e cu zavvi
    EDIT :
    Please note that we are unable to ship Books and Electronics outside of the UK. se pare ca Zero are dreptate ... din pacate pt mine.
    Deci cautarea unui PS3 la un pret onorabil continua.Multumesc celor care s-au implicat pana acum.

  7. #7 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    La flanco e cel mai mic pret momentan daca vrei sa o iei din ro si sa ai si garantie fara prea multe batai de cap.Problema e ca depaseste bugetul tau...Flanco - Pachet Consola PlayStation 3 160GB

  8. #8 SP
    Junior Member Grippi_Skillz's Avatar
    def multumesc de pont ... banii ii strang eu relativ repejor ...si nu depaseste suma perea mult.Dar totus poate gasesc unu mai la 10 milioane.Daca nu , il iau pe asta.

  9. #9 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Foarte decent pretul de la Flanco. Mai jos nu cred ca gasesti intr-un alt magazin.
    Numai daca te orientezi spre piata neagra.

  10. #10 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Vezi pe forum la aria de publicitate, poate prinzi unul la pret bun. Daca tii neaparat sa fie sigilata o sa fie cam greu de gasit, insa daca renununti la "moftul" ala gasesti lejer si mai ieftin de 900 lei. Iar daca vrei neaparat din magazin si cu garantie pe numele tau trebuie sa urmaresti toate magazinele, din cand in cand sunt promotii, au fost PS3 slim la 800-900 lei in mai mult magazine.

    Dar trebuie sa fii pe faza, cum ai prins ocazia ai sarit. Carrefour, Real, Altex, Flanco, Domo, etc, etc. Oriunde poate incepe o promotie.

  11. #11 SP
    Member theSrN's Avatar
    ah, ooops, my bad. nu stiam ca nu trimit electronics.

  12. #12 SP
    Junior Member RockeE's Avatar
    Cel mai ieftin eu am gasit la Mall Vitan ... Diverta. o.O 13 milioane parca.

  13. #13 SP
    Member s0whaT's Avatar
    E foarte bun pretul , 11 mil . Cand mi am luat consola , cel mai mic pret era 14 mil ( varianta 120 gb )

    Daca te zgarcesti la un 1mil poti sa mai astepti , in curand o sa vina promotiile .

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Amazon are console ieftine si, din ce stiu, trimite in Romania.

  15. #15 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Consola Sony PS3 Slim (250GB) + Joc Tekken6 la Domo.ro, Console

    Consola PlayStation PS3 250GB + BD Batman + X-Men la Domo.ro, Console

    Fiecare costa 940 lei. (este un pret mai mult decat decent, iar transportul este gratuit)

  16. #16 SP
    Member mukiki's Avatar
    Super bun pretul la Domo, mi-am comandat acum . Thanks ALex

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 08-11-2013, 16:02
  2. Replies: 5 Last Post: 27-01-2010, 08:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts