Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Qore

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Qore

    Intrucat am facut subscription pe un an, o sa incerc sa prezint aici de cum apare un nou numar. Momentan ma intreb de ce nu s-a confirmat stirea lui h0stile de-aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-miine-pe-psn/

    Nu-l gasesc pe PSN US sub nici-o forma... desi au trecut 2 zile. Va tin la curent...

  2. #2 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    A aparut de vineri, de cand trebuia, numai ca nu apare in lista obisnuita. Il gasesti in download list la data la care ai cumparat subscriptia.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tekken View Post
    A aparut de vineri, de cand trebuia, numai ca nu apare in lista obisnuita. Il gasesti in download list la data la care ai cumparat subscriptia.
    Ce tampenie... il tot cautam prin New items, and nothing. O sa ajunga astia de la Sony sa ascunda toate cele... sa-ti trebuiasca walkthrough sa downloadezi ceva cumparat. L-am gasit si eu in lista aceea. Thx.

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, downloaded, seen it, deleted. Mi se pare mie sau Qore devine din ce ince mai... slabutz ?
    Interesant pare sa fie faptul ca am optiunea de Download Beta Ressistance 2. Dupa ce dau de cateva ori, ma uit mai atent si vad ca e available prin Septembrie. Pai, deja nu mai au ce sa dea bonus pe luna asta incat dau jocuri de luna viitoare ? Oooof...

  5. #5 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    In afara de Beta nimic!Urmatorul suna tentant pt demo la Motorstorm dar nu cred ca ma mai agat si astept 1 luna...

  6. #6 SP
    Member felixxx's Avatar
    am cumparat si eu episodul pe septembrie dar nu vad pe nicaieri nici urma de qore. unde ar tb sa fie? in video? in games? faza e ca nici nu am vazut sa il dlodeze, desi mi-a luat banii.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    felixx: mergi in download management, si o sa ai in lista Quore...

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Episodul 7 va fi gratis! Qore Episode 7 is free - PS3 Fanboy

  9. #9 SP
    Member weriwulf's Avatar
    stiam...anyway 10X for the news, dar nu mi se prea pare un episod prea bogat, asa ca probabil de asta e free.

  10. #10 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    da cand apare totusi?

  11. #11 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    A aparut. Deja il am!

  12. #12 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    eu nu il gasesc nici pe us nici pe uk, unde draq sa il caut?

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe US este! Mie mi-a aparut pe prima pagina si nu a trebuit sa il mai caut. E pe acolo pe undeva.

  14. #14 SP
    Junior Member Mitzage's Avatar
    Eu acum il iau de pe US. Este pe prima pagina sau daca dai la New Releases este primul.

  15. #15 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    dada l-am gasit dar l-am cautat probabil inainte de actualizarea in totalitate a magazinului

  16. #16 SP
    Banned Arsenal's Avatar
    E super ... l-am luat azi noapte si m-am uitat la tot ce aveam Qore FTW !!

  17. #17 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    De unde pot sa-mi fac si eu subscribe ? ... ca nu gasesc ... Adica am luat versiunea Decembrie ... Dar vreau Anual.

  18. #18 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    De unde pot sa-mi fac si eu subscribe ? ... ca nu gasesc ... Adica am luat versiunea Decembrie ... Dar vreau Anual.
    In psn store il gasesti, cauta-l dupa titlu.

  19. #19 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    a primit cineva voucherul cu codul de Syphon Filter pe mail? intreb pentru ca nu l-am primit si nici tema Killzone 2 ISA din sectiunea Download a ultimului episod Qore nu merge trasa. what's happening?

  20. #20 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    a primit cineva voucherul cu codul de Syphon Filter pe mail? intreb pentru ca nu l-am primit si nici tema Killzone 2 ISA din sectiunea Download a ultimului episod Qore nu merge trasa. what's happening?
    N-am primit mailu pt Syphon Filter, dar a mers sa downloadez ambele themes.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Episodul 16 Qore va fi epic! By Solozaur in forum Console News
    Replies: 26 Last Post: 07-09-2009, 13:51
  2. Demo Valkyria Chronicles in Qore By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 29-09-2008, 03:47
  3. Qore 4 si Motorstorm 2 demo? By Srachi in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 27 Last Post: 16-09-2008, 21:59
  4. Qore - episodul 4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 26-08-2008, 09:33
  5. Qore #3 miine pe PSN By h0stile in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 08-08-2008, 01:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts