Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1034 of 1175 FirstFirst ... 34 534 934 984 1024 1032 1033 1034 1035 1036 1044 1084 1134 ... LastLast
Results 20,661 to 20,680 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #20661 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Am un laptop care are iesire hdmi dar ma gandeam ca e doar iesire nu si intrare!?

  2. #20662 SP
    Member Duni's Avatar
    cel mai probabil este doar iesire

  3. #20663 SP
    Banned DaniPS3's Avatar
    Buna ziua , as vrea sa imi cumpar jocul The Last of us .. defapt un joc in jur de 200 lei ..
    Ce imi recomandati ? este bine sa dau atat pentru un joc , sau sa imi iau 2 jocuri pe la 100 lei ?

  4. #20664 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Daca n-ai buget mare de jocuri iti recomand PS+ , primesti cateva jocuri full cu metacritic 80+ lunar.Jocuri gen AC3,Sleeping Dogs,Borderlands,BF3,Spec Ops,Uncharted 3 etc.

  5. #20665 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Poi depinde de cat de mult iti place jocul
    Dar daca nu ai buget mare iti recomand ce ti-a recomandat si trefla0874.
    O sa primesti 10 jocuri cand te abonezi si in fiecare luna cate trei noi.

  6. #20666 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Daca stii ca o sa joci si multiplayer, e bun. Daca nu, nu are rost sa il iei de acum, asteapta sa se ieftineasca. In plus, pe forum il gasesti mai ieftin: 150-170.

  7. #20667 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Pana la urma merita sa dau bani pe un ps3? Am tot citit ca se sacadeaza blocheaza daca joci nu stiu ce jocuri, probleme cu temperatur cu laserul care in timp nu mai citeste etc, inspecial la slim si superslim. Pana la urma merita un ps3 sau tot un pc eu il iau cu gandu sa nu se sacadeze si sa ruleze orice joc.

  8. #20668 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Intr-un PS bagi bani o data la 5 ani. Intr-un PC in fiecare an dc. vrei sa ti pasul cu jocurile. Tu ce alegi?
    Oricum se lanseaza PS4 in noiembrie asa ca mai asteapta pana atunci.

    Btw, pe PS3 sau PS4 nu-ti merg jocuri de pe torrente asa ca dc. intri in zona Play Station sa fi pregatit sa-ti cumperi si jocuri - care de obicei dupa 3-4 luni de la lansare le gasesti la preturi intre 50-100 RON.

  9. #20669 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Lol, cum sa bagi bani in pc in fiecare an?

    Ps: v-ati gandit o clipa ce economii faci din diferenta enorma de pret intre jocurile de pc si console?

  10. #20670 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    ...si torrente

  11. #20671 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Cu jocurile nu o sa fie problema asta e cate 2-3 pe luna pane se aduna cateva apoi le schimb. Problema e de consola sa functioneze ca asa ma pot juca si pe laptop cu sacadari blocari resetari etc. La ps4 nu ma gandes imi ajung jocurile de pe 3 si a sa nu ma mai joc mult il iau pt moft. Acuma ce gasesc cu garantie e numa slim si superslim care am inteles ca sunt proaste....

  12. #20672 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    In-afara de jocurile de la Betsheda (seria Fallout, seria Oblivion, Skyrim) carora le-a fost lene sa lucreze mai mult la optimizarea pe PS3 nu o sa ai probleme ca sacadarile. Si merita sa-ti iei o consola doar gandindu-te cum e sa stai pe canapea cu o canapea in mana, bagi discul in consola si in secunda 3 esti in joc in fata unui LCD/LED de 40'' - PCs can't beat that. Fara fire/mousi/tastaturi etc. si poti sa te mai joci cu un buddy sau mai multi tot din varful canapelei.
    My 2 cents.

    @nameless: sa inteleg ca tu joci decat exclusivitatile pe console...

    ---------- Post added 21-08-2013 at 12:25 ----------

    Pe PS3 n-ai ecran albastru sau erori ca pe un PC. Eu am consola de 5 ani de zila - al2lea model cel phat si nu am avut treaba cu ea (asta daca ai cat de cat grija de ea - o ti in loc aerisit, o protejezi de praf, faci pauze din joaca dupa 2-3 ore cate 10-15 min -> iti face bine si tie, etc.)

  13. #20673 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Deci nu e chiar asa de speriat dar cu temperatura cum e?

  14. #20674 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by kdyalex View Post
    Deci nu e chiar asa de speriat dar cu temperatura cum e?
    Si calculatorul se incalzeste daca te joci pe el incontinu cateva ore.
    Am consola slim de vre'o 3 ani si nu am probleme cu el.
    Joc Fifa cam 3 ore poate si mai bine , se mai incalzeste dar nu mi s'a oprit niciodata.
    Parerea mea consola e consola si Pc'ul e Pc.

  15. #20675 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by kdyalex View Post
    Acuma ce gasesc cu garantie e numa slim si superslim care am inteles ca sunt proaste....
    Ai inteles foarte gresit.

  16. #20676 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Alex daca o mie de insi iti zic ca e ok, tu o ti pe a ta. Daca erau foarte slim-urile si superslim-urile nu le mai cumpara nimeni si ramaneau pe rafturi. Tocmai modele noi sunt mai compacte, consuma mai putin curent si arhitectura mai ok pt. ca produsul a ajuns la maturitate si au invatat din greselile primelor modele.
    Daca tot nu esti convins cauta pe google si vezi exact. Eu zic ca parerile celor de aici au fost pertinente.

  17. #20677 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    Asa ma gandeam si eu dar citisem pe forum ca nu sunt asa bune. La pc daca ia foc mai poti schimba un ram, procesor, placa de baza pe cand la ps3 nu cred. Din ce am gasiilt pe piata ar fi varianta de 12, 160, 320gb asta nu ma prea tenteaza ca pun eu ce hdd vreau sa aiva cat mai multa garantie. Apropo consolele cu cata garantie vin 1 sau 2 ani? Am gasit cateva noi cu garantie 1 an. Luna viitoare voi lua si eu una sper sa fie ok voi opta pe secand cu garantie in magazine nu se mai gasesc varianta de 12gb si celalate depasesc 9mil.

  18. #20678 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ar trebui sa aiba 2 ani garantie - ca orice electronic. Dar poti cauta pe la emag stiu ca aveau un serviciu suplimentar de extra-garantie.

  19. #20679 SP
    Junior Member kdyalex's Avatar
    A...nu ma intereseaza sa aiva 10an garantie dar am gasit pe okazi cateva care sunt noi noute si au un an garantie si aicea mi se parea ciudat... In rest am gasit SH cu garantie 10-14luni.

  20. #20680 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ca sa fie valida garantia iti trebuie si factura asociata acelei garantii. Vezi cine ofera garantia, sa nu fie vreun magazin no-name.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts