Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1072 of 1175 FirstFirst ... 72 572 972 1022 1062 1070 1071 1072 1073 1074 1082 1122 1172 ... LastLast
Results 21,421 to 21,440 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21421 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Salut..
    Recent am cumparat FIFA 14 si am dat de primele probleme,in special legate de gameplay,dar in general legat de absolut tot,nu stiu din ce cauza meniul imi merge greu,sacadat..in cariera stiu ca e un bug de la ei,dar problema e ca nu face asa doar in career mode..
    Apoi,legat de gameplay,am probleme cu lag-ul,daca pasez repede,in special in jumatate adversa,imaginea parca se misca mai greu,sacadeaza vizibil..asta patesc pe tot parcursul unui meci,indiferent daca ma joc offline sau online
    Nu stiu care ar fi problema,nu am mai patit la niciun joc,chiar am incercat Fifa 13 recent,si jocul merge fluid,fara urma de sacadare..
    Jocul l-am cumparat sigilat,deci n-am nicio idee ce ar putea cauza lag-ul..
    Mai am garantie aproape 3 luni la PS3,are rost sa-l duc?Poate o fi HDD-ul..

  2. #21422 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Salutare,o intrebare scurta am si eu!
    De ce nu-mi mai apare casuta cu quiqk reply in aria bazar unde am si eu un anunt?
    Multumesc anticipat!

  3. #21423 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

  4. #21424 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    @sterescugabriel pune-ti PS+ pe UK si luna asta ai gratis DmC si mai ales Borderlands2 (l-am terminat in +50h pe PC si nu m-am plictisit deloc cat am facut-o)

  5. #21425 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Daca imi cumpar card de PS+ de pe amazon.com, il pot activa pe un cont UK sau doar US?

  6. #21426 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    US

  7. #21427 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    N-are nimic PS3-ul, mai ales daca zici ca face asa doar cu FIFA 14; asa e FIFA 14, cel mai prost din serie.

  8. #21428 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Buna dimineata.

    1. Am instalat aseara Invizimals the lost kingdom - l-am gasit in Store si mi-a copiat 6,5GB. Nu am inteles e gratuit e demo? Stie cineva?
    2. De asemenea ...Ce inseamna PSN ? Scria pe unele jocuri inclusiv pe acesta.

    3. Exista controler pentru PS3 care sa aiba putoanele L2 si R2 pe vechiul format (cel de PS2) ? Am jucat aseara Brothers: A Tale of Two Sons si a fost de-a dreptul enervant sa folosesc L2 si R2, , daca tin mai mult apasat invariabil degetul transpira si aluneca. Le-am detestat din suflet.

  9. #21429 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    1. Da, ceea ce ai downloadat este un demo. Jocul complet nu s-a lansat inca.
    2. PSN = PlayStation Network. PSN este reteaua online pentru consolele PlayStation. Daca jocurile au o mentiune despre PSN inseamna ca au functii online cum ar fi multiplayer online, clasamente, etc.
    3. Exista niste accesorii ce pot fi atasate triggerelor (L2, R2) ca sa nu-ti mai alunece degetele. Le poti cumpara de aici: Set SPEEDLINK TRIGGER Control Caps (x4) pentru controller PS3 | ALTEX

  10. #21430 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Multumesc frumos pentru raspuns, am inteles si .... wow foarte interesante accesoriile alea pentru butoane. La 2 scap de la munca si drept la Altex ajung.

  11. #21431 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Ce Tv folosesti la ps3 cand joci fifa 14

  12. #21432 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    @enachesil: Televizor LED Samsung Smart TV UE32EH5450 Seria EH5450 81cm negru Full HD - PC Garage

    @tudomih:Initial m-am gandit si eu la asta,mai ales ca am mai jucat FIFA 14 pe o alta consola,si facea aproape la fel,acum nu stiu ce sa cred,pentru ca sunt multi oameni carora le merge perfect..

  13. #21433 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    @enachesil: Televizor LED Samsung Smart TV UE32EH5450 Seria EH5450 81cm negru Full HD - PC Garage

    @tudomih:Initial m-am gandit si eu la asta,mai ales ca am mai jucat FIFA 14 pe o alta consola,si facea aproape la fel,acum nu stiu ce sa cred,pentru ca sunt multi oameni carora le merge perfect..

    schimba setarile tv-ului in SPORT sau GAME si incearca sa vezi la tv-ul tau un film format blu ray.
    Daca apare aceeasi poblema inseamna ca nu ai setarile corecte la tv.
    Tv-ul tau merge pana in 100 Hz.
    Eu folosesc un Panasonic Plasma tot la 100 Hz HD Ready, si merge fifa 14 foarte bine, pot spune ca nu am imaginea sacadata deloc.
    BAFTA

  14. #21434 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by enachesil View Post
    schimba setarile tv-ului in SPORT sau GAME si incearca sa vezi la tv-ul tau un film format blu ray.
    Daca apare aceeasi poblema inseamna ca nu ai setarile corecte la tv.
    Tv-ul tau merge pana in 100 Hz.
    Eu folosesc un Panasonic Plasma tot la 100 Hz HD Ready, si merge fifa 14 foarte bine, pot spune ca nu am imaginea sacadata deloc.
    BAFTA
    Am incercat sa-l joc si cu game mode,aceeasi chestie,nu se schimba nimic...poate avea si cablul HDMI vreo legatura cu stuttering-ul?

  15. #21435 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    nu prea are legatura cablul HDMI, incearca si pe alt TV dintr-o gama mai buna (pret ~3000RON)

  16. #21436 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Revin cu o intrebare , probabil raspunsul e trecut prin disclaimer dar e putin mai delicata situatia...Eu am PS Plus UK , un prieten urmeaza sa isi faca pe US , putem da conturile de PS Plus unul altuia fara sa luam ban sau alte inventii Sony?Ambii avem si conturi pe UK respectiv US bineinteles pe adrese diferite

  17. #21437 SP
    Member BoTeAlEx's Avatar
    Am o problema la fifa 14. Am jocul de cand a aparut, dar in ultima vreme a inceput sa imi faca probleme. In timpul jocului apare lag foarte mare, asa dintr-o data, apoi imi da disconnect. Uneori am lag, dar nu imi da disconnect. Cateva secunde tine, apoi ori isi revine ori ma scoate din meci. E foarte enervant. De la net nu e. Acuma nu stiu daca e de la consola sau de la joc. Ma ajuta cineva? Ms.

  18. #21438 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Citisem acum ceva vreme ca ar fi cineva care poate aduce jocuri din Anglia. Nu mai stiu pe unde si nici nu stiu ce cautatare sa bag in google. Ma intereseaza o licitatie pe ebay (multe din cele interesante nu trimit in romania si daca da costa de te ustura). Tin minte bine sau m-am senilizat? Exista cineva care-ti poate aduce jocurile cumparate prin ebay? Cum si unde? skylander giants arataa taaaare inetresant.

  19. #21439 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    Quote Originally Posted by liliana29 View Post
    Citisem acum ceva vreme ca ar fi cineva care poate aduce jocuri din Anglia. Nu mai stiu pe unde si nici nu stiu ce cautatare sa bag in google. Ma intereseaza o licitatie pe ebay (multe din cele interesante nu trimit in romania si daca da costa de te ustura). Tin minte bine sau m-am senilizat? Exista cineva care-ti poate aduce jocurile cumparate prin ebay? Cum si unde? skylander giants arataa taaaare inetresant.

    http://www.consolegames.ro/forum/f41...ion-2a-produs/

  20. #21440 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by BoTeAlEx View Post
    Am o problema la fifa 14. Am jocul de cand a aparut, dar in ultima vreme a inceput sa imi faca probleme. In timpul jocului apare lag foarte mare, asa dintr-o data, apoi imi da disconnect. Uneori am lag, dar nu imi da disconnect. Cateva secunde tine, apoi ori isi revine ori ma scoate din meci. E foarte enervant. De la net nu e. Acuma nu stiu daca e de la consola sau de la joc. Ma ajuta cineva? Ms.
    Incearca asta:
    https://help.ea.com/in/article/what-...en-for-fifa-14

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts