Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1149 of 1175 FirstFirst ... 149 649 1049 1099 1139 1147 1148 1149 1150 1151 1159 ... LastLast
Results 22,961 to 22,980 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #22961 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    hqdefault.jpg

  2. #22962 SP
    Junior Member Sica92's Avatar
    Salutare am si eu un ps3 slim de 12gb si vreau sa ma joc gta V ma pot juca spatiul este cam mare la joc si la consola cam pic,ma uitam sa achizitionez un hdd inter dar nu stiu de unde pot luat suport pentru acel hard ca,consola nu are asa ceva acum nu stiu se mai poate achizitiona altceva inafara de un hdd intern un stick ceva pe viitor vreau sa ma joc si online Gta V

    Multumesc !!!!!

  3. #22963 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Quote Originally Posted by Sica92 View Post
    Salutare am si eu un ps3 slim de 12gb si vreau sa ma joc gta V ma pot juca spatiul este cam mare la joc si la consola cam pic,ma uitam sa achizitionez un hdd inter dar nu stiu de unde pot luat suport pentru acel hard ca,consola nu are asa ceva acum nu stiu se mai poate achizitiona altceva inafara de un hdd intern un stick ceva pe viitor vreau sa ma joc si online Gta V

    Multumesc !!!!!
    Salut. Tocmai am facut si eu operatiunea asta.
    Trebuie: Hdd de laptop (eu am luat Seagate de 500gb) si un bracket pe care il gasesti aici:
    Accesoriu consola Sony Bracket HDD CECH-ZCD1BXD pentru PlayStation 3 - PC Garage

  4. #22964 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    De ce sunt promotii diferite pentru playstation store US si restul lumii?
    Intru pe store US si vad Holiday sale week 3 cu preturi foarte bune la jocuri si intru pe UK sau RO si vad 12 deals of Christmas cu preturi care nici nu se compara cu cele de pe US

  5. #22965 SP
    Junior Member Sica92's Avatar
    Quote Originally Posted by rimidalv View Post
    Salut. Tocmai am facut si eu operatiunea asta.
    Trebuie: Hdd de laptop (eu am luat Seagate de 500gb) si un bracket pe care il gasesti aici:
    Accesoriu consola Sony Bracket HDD CECH-ZCD1BXD pentru PlayStation 3 - PC Garage
    Multumesc frumos !!! Deci numai cu hdd de laptop altceva nu se poate ???

  6. #22966 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    A cumparat cineva PSN cod de pe amazon UK?
    Daca imi cumpar membership 1 luna sa zicem pe PSN US sau UK, acele jocuri pe care am dreptul sa le joc in luna respectiva se vor instala pe HDD si vor fi disponibile in contul meu mereu? Sau doar luna respectiva le pot juca si apoi nu.

    Multumesc.

  7. #22967 SP
    Senior Member BizZare's Avatar

    PS3 FAQ - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    ^acele jocuri gartuite de la ps+ sunt disponibile doar pe durata abonamentului.
    Din aceasta cauza majoritatea isi cumpara abonament pe un an.

  8. #22968 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pentru cine doreste Lara Croft and the Guardian of Light, am luat un cod in plus folosind metoda de aici .

    E2RF-L8NH-RB8M

    Merge folosit doar pe PSN Japan, din cate am inteles, jocul are optiune de engleza. Cine l-a luat sa lase un mesaj aici.

  9. #22969 SP
    Junior Member morciu's Avatar
    Poate sa imi zica cineva daca ruleaza HBO Go pe ps3 la noi in tara acuma ca avem PSN romanesc?

  10. #22970 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Buna. cineva stie cu ce card poate incarca contul psn roman? Am incercat cu maestro dar scrie ca card number nu e bun unde am scris bine de 3 ori si nici asa nu merge.

  11. #22971 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    E oarecum aleatoriu ca sa zic asa... Pana am reusit am incercat de vreo 4-5 ori cu carduri diferite, Visa si MasterCard si de pe Laptop si de pe ps3 si pana la urma a acceptat MasterCard de Raiffaisen! Deci... mai incearca!

  12. #22972 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Salut,

    Din ce am inteles pe um alt topic si unele jocuri cumparate din magazine se pot instala integral pe consola iar DVD-ul sa fie accesat doar la inceput pentru validare.
    Daca este adevarat, cum identific aceste jocuri?

    Merci.

    L.E. Am vazut in Playstation Store ca unle jocuri sunt Bundle, unle sunt PSN Game iar altele Full Game. Care este diferenta?

  13. #22973 SP
    Member rascalov's Avatar
    Grand Theft Auto V este un joc care forteaza aproape la maxim consola PS3. Nu doar la tine este problema. Eventual, incearca sa il mai instalezi odata, dar ai grija sa nu stergi salvarile.

  14. #22974 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by Para Deus View Post
    E oarecum aleatoriu ca sa zic asa... Pana am reusit am incercat de vreo 4-5 ori cu carduri diferite, Visa si MasterCard si de pe Laptop si de pe ps3 si pana la urma a acceptat MasterCard de Raiffaisen! Deci... mai incearca!
    Ok, maine merg si fac un MasterCard la Raiffaisen. Ieri am auzit ca numai cu MasterCard sau Visa functioneza. Totus mersi frumos.Sperc ca o sa fie bine :/

    ---------- Post added 22-12-2014 at 22:02 ----------

    Quote Originally Posted by ~bella~ View Post
    Salut,

    Din ce am inteles pe um alt topic si unele jocuri cumparate din magazine se pot instala integral pe consola iar DVD-ul sa fie accesat doar la inceput pentru validare.
    Daca este adevarat, cum identific aceste jocuri?

    Merci.

    L.E. Am vazut in Playstation Store ca unle jocuri sunt Bundle, unle sunt PSN Game iar altele Full Game. Care este diferenta?

    Bundle=Contine jocul respectiv, exemplu: Sound Shapes si mai primest DLC-uri cu ea. Sau mai primest alte jocuri cu ea.
    PSN Games=Jocuri care nu apare la blueray disc, numai n forma digitala( downloadable). Exemplu: Sound Shapes, Tekken Revelation( asta e gratis) sau Dead Nation
    Full Games=Jocuri cara exista si in blueray disc dar asta e in forma digitala. Exemplu: Far Cry 4, Assassin's Creed Unity, Battlefield 4 si mai departe.

  15. #22975 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Salut,

    Am un cont de psn făcut pe o adresă de email cu multe caractere. Pe contul asta am multe jocuri de ps4 si vreau sa cumpăr si jocuri de ps3, doar ca pe ps3, nu ma pot loga deoarece vădită de login are limita la numărul de caractere, adresa fiind mai lunga. Ceva solutii?


    EDIT: am rezolvat. Se pare că era ceva care tinea de auto correct. Daca apesi R1, te lasa sa bagi caractere in continuare.

  16. #22976 SP
    Junior Member M1noS's Avatar
    Salut ,
    Sunt nou , am creat un cont pe playstation store , am facut contul pe o adresa din UK si am vazut ca pot benificia de 14 zile gratuite de playstation gold.Am bagat datele cardului ( Visa de la BT ) , cu toate ca ma gandeam ca nu va merge si bineinteles nu imi da voie.
    Exista o alta modalitate de a obtine cele 14 zile gratuite ? Sau trebuie sa cumpar cod ?
    Multumesc

  17. #22977 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    Quote Originally Posted by M1noS View Post
    Salut ,
    Sunt nou , am creat un cont pe playstation store , am facut contul pe o adresa din UK si am vazut ca pot benificia de 14 zile gratuite de playstation gold.Am bagat datele cardului ( Visa de la BT ) , cu toate ca ma gandeam ca nu va merge si bineinteles nu imi da voie.
    Exista o alta modalitate de a obtine cele 14 zile gratuite ? Sau trebuie sa cumpar cod ?
    Multumesc
    Dupa cum stiu nu trebuie sa cumper cod. Numai trebuie sa dai datele de pe card care trebuie sa fie valabil.

  18. #22978 SP
    Junior Member enachesil's Avatar
    salut

    nu pot sa ma conectez la psn , am net.mai are cineva aceasta problema?

  19. #22979 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    da, psn-ul a fost atacat cu ddos de nioaptea trecuta si inca nu a fost adus pe linia de plutire

  20. #22980 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    La mine na fost probleme. Mergea ca-n inainte. Si la facebook posta, ca psn era atacat iaras. Ceva Lizard hackers, si au furat bani de la conturi care aveau. La mine era ok. Eram online toate ziua si faceam boost cu un prieten.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts